Autor Wątek: Zaczęło się!  (Przeczytany 61424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nuna

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2009, 18:05:27 pm »
Ma ruje, to mokre to pewnie sekret z groczolu, ktory nadaje bobkom aromatu, pizmo :)
 znak dla samczykow  " jestem gotowa na wszystko"  :lol
Pewnie tez podsikuje zeby bylo jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Aneczka

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2009, 10:37:04 am »
Ciapusia, robiłaś w końcu sterylkę w tej klinice małych zwierząt na Brynowie?? U kogo?? (Przepraszam, jeżeli już gdzieś to było, ale forum jest naprawde ogromne)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Zaczęło się!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 15, 2009, 12:50:05 pm »
Nie - klinika małych zwierząt w Brynowie to ***... Sterylizowalam Ciapule i kastrowałam Jaspera u dr Gierka w Katowicach.

PS nasze forum wcale nie jest ogromne :> . Spójrz sobie na dogomanie - to forum jest ogromne, gigantyczne wręcz ;)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Aneczka

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 15, 2009, 12:53:31 pm »
Dziekuje Ci bardzo Ciapula za odpowiedź! Rozumiem, że jesteś zadowolona z tamtego weterynarza??
A co do forum, może faktycznie nie jest takie duże, ale czasem trudno coś znaleźć, bo tematy niekoniecznie są jednoznaczne, poza tym niektóre informacje (tak jak zresztą na każdym forum tematycznym) są "wciśnięte" w jakieś posty nie koniecznie na dany temat, stad znalezienie czegos to czasem spory kawałek czasu.
Jeszcze raz dzięki  :bukiet

sirga

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 15, 2009, 13:19:39 pm »
Cytat: "Nuna"
Ma ruje, to mokre to pewnie sekret z groczolu, ktory nadaje bobkom aromatu, pizmo :)
 znak dla samczykow  " jestem gotowa na wszystko"  :lol
Pewnie tez podsikuje zeby bylo jeszcze bardziej atrakcyjnie.


Oj czuć te jej "perfumy" też podsikuje kąty  :bejzbol  ale te jej fochy mnie rozbrajają  :rotfl2  na mnie obrażona a do mojego chłopa się przymila i wdzięczy  :rotfl2  do mnie podejdzie na miziaki ,a po minucie warknie, i ucieka do mojego miśka się poskarżyć  :co_jest  i leży koło niego i go pilnuje diablica jedna  :diabelek  komedia z nią jest  :lol

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Zaczęło się!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2009, 13:32:56 pm »
Tak - jestem zadowolona z lecznicy. Króliki odbierałam juz wybudzone, obyło sie bez zadnych komplikacji.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Aneczka

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2009, 13:54:53 pm »
dobrze, wiedzieć, dziękuję  :bukiet

Asica

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 14, 2009, 07:35:09 am »
A mój 2letni królik, robi kółeczka i ósemki przez moje nogi, bzyczy i gwałci moją rękę, co gorsza tylko mnie atakuje!!! Jak mam się zachować, dać mu mnie gwałcić, czy co. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.... Specjalne wzięłam 2-letniego królika, żeby nie mieć problemów, a tu co :oh: ..... Bardzo proszę o pomoc...

Aneczka

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 14, 2009, 09:31:16 am »
Cytat: "Asica"
Specjalne wzięłam 2-letniego królika, żeby nie mieć problemów

jak nie był kastrowany, to nie ma znaczenia czy ma dwa lata czy pół roku, jest samcem i potrzebuje samicy, jeżeli go nie wykastrujesz to tak będzie, to zupełnie normalne

Asica

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 14, 2009, 09:53:02 am »
a jak ja mam się zachowywać jak on to robi????

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Zaczęło się!
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 14, 2009, 10:28:18 am »
ja swojego zaczynam tulić i głaskać :) albo wstaję z podłogi i przenoszę się np. na łóżko, krzesło. chociaż z drugiej strony mojemu zdarza się to sporadycznie i jesteśmy w trakcie odkładania na kastrację :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Asica

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 14, 2009, 11:37:46 am »
Dziękuję :przytul  :*    Co do burzy hormonów to mój jest grzeczny, tylko jedynym problemem jest jego "nachalność"... A na razie kastrować nie chcę, wykastruje go jak będzie z nim duży kłopot... (ale na razie nie będę go chwalić bo zaraz wyszstko0 się zmieni :nie_powiem )

Aneczka

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 15, 2009, 09:05:31 am »
Nic nie możesz zrobi dlatego najlepiej królika wykastrować, ulży i Tobie i jemu

Asica

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 15, 2009, 10:27:52 am »
Ostatnio dorwał miśka... i zgadnijcie co z nim zrobił...
Mam mu na to pozwalać (znaczy się, "wyżywać" na miśku)????

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Zaczęło się!
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 15, 2009, 10:34:01 am »
A dlaczego miałabyś mu zabraniać? Niechże się wyżywa, nie sądzę, żeby miśkowi to jakoś przeszkadzało ;) Poza tym jak mu zabierzesz miśka, to znajdzie sobie inny obiekt westchnień  :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kasiagio

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 15, 2009, 10:34:55 am »
U mnie też się już zaczęło dojrzewanie  :DD ale nie w jakiś taki drastyczny sposób ja jestem jego wybranką  :DD  tzn. jak tylko otworze klatkę to biega dookoła moich nóg i prosi żeby mu rączkę dać  :diabelek  jak na razie nie sika i mnie nie obsikuje tylko tak słodko bzyczy  :diabelek

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Zaczęło się!
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 15, 2009, 11:56:35 am »
Mój maluch też dojrzewa :) jak pierwszy raz zabzyczał byłam przerażona, ponieważ zeszło się to z jego problemami z katarem i kichaniem... ja mu leki i niby wszystko zaczyna wracać do normy a ona zamiast się wyleczyć to mi takie dźwięki wydaje (a wet mnie trochę nastraszył, że katar może dać powikłania w postaci przeżartych zagród międzynosowych i dziwnych świstów :/ ) teraz oprócz bzyczenia mam jeszcze powodzie w klatce... :oh: i mniej uciążliwe bieganie wokoło moich nóg :D ale we wtorek idziemy do weta wiec dowiem się czy to już czas jeśli chodzi o kastracje :D

Marley

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 15, 2009, 17:53:15 pm »
O, ja na szczęście na dojrzewanie mojego królasa muszę trochę poczekac. Ufff  :DD

Aneczka

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 15, 2009, 19:18:51 pm »
Marley, nie bądź taka pewna, ja też tak myślałam....

Marley

  • Gość
Zaczęło się!
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 15, 2009, 19:27:32 pm »
:/  A to pech.