Autor Wątek: Zaczęło się!  (Przeczytany 61451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:26:19 am »
MAS wiosna idzie bo mój kastrowany Lupcio też bzyczy od dwóch tygodni i ósemki robi i nawet Nikę zgwałcił - fakt, ze od głowy ale to u niego 3 raz w życiu się zdarzyło - jestem pod wrażeniem tego co moja flegmatyczna dotąd baranina robi - jak mały szczeniak broi - nawet Nika już rady nie daje za nim nadążyć - mam cyrk w domu
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

nuka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:54:41 pm »
Ciepło na dworze dla misków to juz wiosna. U nas też delikatne przepychanki, Tos gania Nuczke i przegania Małego jak ten przy dziewczynie poleguje :)

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:59:31 pm »
Uf to nadzieja,że dziadowi przejdzie :bejzbol.Na wszelki wypadek zapuszkuję go na noc w łazience. :lajkonik:

nuka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 27, 2011, 17:06:56 pm »
MAS, to będzie dotkliwa kara dla malucha, no ale spokojna noc wszystkich jest bardzo ważna :)

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 27, 2011, 17:19:47 pm »
Gdyby nie to,że diabeł wyskakuje z zagrody 90cm,mógłby zamienić się noclegówką z Helą,ale jego wyskoki są już nie-do zniesienia :wyskakuje z pokoju rzutem na klamkę,otwiera wszystkie drzwi,tnie przewody pod niskim napięciem,nawet pierze się z Tymkiem przez kraty.Mam ochotę go oskurować.I leje..leje..leje(omijając kuwetę).

nuka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 27, 2011, 22:27:28 pm »
Jaki słodziak rozrabiaka  :bunny:

queenie777

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 04, 2011, 14:40:15 pm »
Pamiętam naszego poprzedniego króliczka Bobka. Płeć Męska.... Ech... Jak on szalał.... Nie znałam się wtedy na tym kompletnie! Bylismy przerażeni. Bobek bzyczał jak pszczoła biegał dookoła nas, a jak tylko postawiłam nogę czy wyciągnęłam rękę to Bobek podbiegał i mi ją gwałcił hehe :-p
A Bunia nasza aktualna jakiś czas temu stała się po prostu bardzo agresywna. Jednak nic poza tym. No i po jakimś czasie jej minęło i znowu jest cudowną, miłą króliczynką uff... :-)

agvitka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 31, 2011, 14:21:11 pm »
Macie moze pomysl na prawie 5letniego krolika ktory zaczal obsikiwac mi mieszkanie? Jest wykastrowany i pojecia nie mam co mu sie stalo. Zawsze zalatwial sie do kuwety, no moze nie zawsze bo przed kastracja byla masakra i cale mieszkanie mi smierdzialo, po kastracji 'nawrocil' sie, wykastrowany byl pare lat temu. Od poniedzialku posikiwal to tu to tam, a dzis nasiusial w lazience. Co to moze oznaczac i jak z tym walczyc??? Bardzo prosze o podpowiedz?

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 31, 2011, 14:26:55 pm »
Zbadaj najpierw mocz-może ma problemy z pęcherzem.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 31, 2011, 14:29:30 pm »
Może to oznaczać problemy z pęcherzem/nerkami. Dla pewności zbadaj mocz i zrób rtg - będzie wiadomo, czy jest piasek/kamień, czy jest jakiś stan zapalny.

PS
Posikiwanie może też być objawem nadchodzącej wiosny :) Wiele uszaków świętuje w ten sposób :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 31, 2011, 14:34:42 pm »
Bosniak dokładnie :D Mizu od czasu kastracji ani raz nie zrobił mi niespodzianki, a wczoraj myślałam, że mam zwidy :D Mizu mi truska z półobrotu po łóżku :D


agvitka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 31, 2011, 14:48:33 pm »
OK tak zrobie, dzis na ostry dyzur z nim poojade, nie czekam na wizyte do piatku. 

Bosniak, tylko, ze on nigdy nie siusial, nawet na wiosne - zawsze siusial w kuwete. Wlasnie wprowadzilam sie do nowego mieszkania gdzie wszystkie meble i dywany sa nowiusienkie, masakra. Biegam ze szmatka i czyszcze, Dydol biega po calym mieszkaniu, ma swoje terytorium 2x1m gdzie sobie biega jak mnie w domu nie ma, ale jak jestem to po calym mieszkaniu baraszkuje. Moze z wiekiem mu sie zmiania? Mozliwe to jest?

Jeszcze jedno, jego futerko pod ogonkiem jest zoltawe, czy wasze kroliczki maja biale i czysciutkie?

Przepraszam za te wszystkie pytania, on zaczal mi teraz chorowac, przez prawie 5 lat wszystko bylo ok, a teraz cos sie dzieje :-(

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 31, 2011, 15:00:03 pm »
agvika do weta zawsze warto iść. Ale możliwe, że uszak znaczy teren. Nowe mieszkanie, nowe meble, dywany... Możliwe, że po prostu oznacza swoim zapachem teren, który jeszcze nie jest jego :)


agvitka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 31, 2011, 15:09:58 pm »
xxxastarothxxx dzieki serdeczne, no mam nadzieje, ze skonczy zaznaczac teren bo pomijajac fakt, ze czyszcze to zaczyna smierdziec :-)

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 31, 2011, 15:21:27 pm »
Ale do weta też warto iść :) Króliczek już ma swoje latka, więc przegląd mu się przyda XD


agvitka

  • Gość
Odp: Zaczęło się!
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 31, 2011, 15:22:50 pm »
Tak pojade z nim do weta :-)