Autor Wątek: Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana  (Przeczytany 35328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mEFFI100

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 03, 2009, 19:36:16 pm »
Książka o kupie już mnie nie dziwi, nie pamiętam, gdzieś się na nią wcześniej natknęłam. Jakiś czas temu do kupienia były jakieś takie gumowe ludziki dla dzieci o różnych "zapachach" np. wymioty, albo śmieci. Ktoś się jeszcze dziwi czemu dorastające dzieci są coraz gorsze ? (oczywiście nie wszystkie) Zamiast wydawać książki takie jak ta, które uczą wrażliwości, empatii, odpowiedzialności za żywe stworzenie puszcza się na rynek takie badziewia. Szokiem jest dla mnie natomiast fakt, że książka o kupie stała się bestsellerem  :oh:

Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2009, 11:41:59 am »
lenko Twoje opowiadanie o Kukusiu jest przepiękne, nie wspominając o ilustracjach istna wirtuozeria  :DD

Mam nadzieję, że jakieś wydawnictwo wyda tą książeczkę, bo jest piękna i naprawdę bardziej wartościowa dla dzieci, niż wiele pozycji już będących na rynku... niestety  :zdenerwowany

Offline Ironia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2009, 12:47:04 pm »
A ja mam pomysł:) Książeczka jest śliczna i podoba mi się bardzo. Treść jest taka, że dzieci uczą się empati w stosunku do zwierząt i to jest super :bukiet  :bukiet  gratuluje. A pomysł mam taki, że skoro nie chcesz na niej zarabiać to może przekaż ją na rzecz SPK? Może uda sie wydrukować kilka i sprzedać jako takie troche cegiełki na stowarzyszenie? Ja np. chętnie bym taką cegiełkę kupiła na prezęty dla dzieci w mojej rodzinie. co o tym myślisz?

lenka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 06, 2009, 16:42:00 pm »
Cytuj
A pomysł mam taki, że skoro nie chcesz na niej zarabiać to może przekaż ją na rzecz SPK? Może uda sie wydrukować kilka i sprzedać jako takie troche cegiełki na stowarzyszenie?

Pomysł jest dobry, tylko że koszty druku są tak wysokie, że nie wiem czy byłoby to opłacalne dla SPK. Chociaż koszt wydruku kalendarza też pewnie był duży i jakoś się udało dzięki Brruni, jak by była jakaś opcja taniego wydruku  to ja jestem za.
Obok tej ogólnokróliczej korzyści,  byłaby to dla mnie motywacja żeby więcej pisać, a źródło króliczej inspiracji mam na co dzień.

Offline Ironia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 06, 2009, 21:03:07 pm »
W takim razie mam nadzieję, że któraś z władnych osób się tym zainteresuje zwłaszcza, że książeczki dla dzieci są zwykle małe a kalędarze duże :) Przecierz to nie musi być od razu niewiadomo co kilka opowiadań na nieco sztywniejszym papierze wielkości dużego portfela a dzieci będą zachwycone. no ile to może kisztować? A może jakaś drukarnia by sie podjeła zrobić coś takiego z rabatem od serca? kurcze ja jutro popytam znajomych którzy mają kontakt z takimi sprawami :>

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2009, 23:54:10 pm »
mEFFI100, o śmierdziele Ci chodi. :p
Życze powodzenia w drukowaniu, jak się uda. :)


mEFFI100

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2009, 12:18:19 pm »
a nie wiem może to i się śmierdziele nazywało, to były jakieś takie figurki chłopaczków czy coś podobnego o różnych "zapachach", stary ser, skarpety, śmieci dokładnie nie pamiętam

Offline agatha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 219
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 13, 2009, 13:10:08 pm »
Ksiazka o kupie jest bardzo fajna!!

Swietnie rysujesz, wysylaj tekst dalej! KONIECZNIE!
NIE PODDAWAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 13, 2009, 15:12:01 pm »
Brrunia się już coś niecoś dowiaduje o ewentualnym wydruku, więc może pomysł cegiełkowy wypali. Jeśli się uda, może będziecie jakiś fajny pomysł na promocję, żeby osoby z poza forum też o tym wiedziały. Na końcu książeczki może napisałabym jakiś tekst o opiece nad królikiem (plus Rumburak itp) , wykorzystując postać Kukusia, na podstawie informacji z SPK - żeby miało to też jakąś funkcję informacyjną.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 13, 2009, 17:25:05 pm »
Reklama. Hmm...
Napisz zaputanie może do jakiś serwisów np. onet, interia...
czy by zareklamowali twoją książkę. ;)
Bo tą książkę o kupie, to chyba za darmo reklamowali...
Może napisz do Super Expressu, lub coś...
Nie mam pojęcia. o3o''


lenka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2009, 17:36:41 pm »
Nie chodziło mi tu o reklamę w mediach,  o tym nie myślałam, a jak coś to miałam już z nimi co nieco do czynienia . Miałam na myśli bardziej sieć osobistą osób na forum oraz sieć kontaktów SPK (np znajomych SPK na naszej klasie), myslalam o osobach zainteresowanych krolikami i zwierzetami, osoby majace dzieci. Bo tu ten target jest specyficzny.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2009, 20:27:52 pm »
Hm. Możesz zareklamować/napisać o niej ją na forach o tematyce zwierzęcej. :)
Np. w opisie na n-k coś o niej napisać. :)
Może ktoś inny coś lepszego poradzi. ;)


lenka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2009, 16:15:10 pm »
Ty też dobrze radzisz ppx.

Orientujemy się teraz jak z opłacalnością wydruku a póki co wkleję Wam jeszcze jeden fragment, którego nie znacie.


- Kukusiu jaki Ty jesteś piękny! - czule mówi Emilka głaszcząc puszystą główkę.
-Ale Ty ładnie pachniesz! Siankiem! - odpowiada Kukuś – Dasz trochę?
- Masz takie śliczne uszka i słodziutki ogonek...
- Najładniejsze to on ma łapy. Jak niedźwiedź! Takie duże są – dołącza się Tato Emilki –Chodź do mnie na chwilę Kukulek, pokażę Ci królika w lustrze.
- Tatuś, ale wczoraj mówiłeś, że najpiękniejsze to on ma uszy – śmieje się dziewczynka - Zostaw go jeszcze na chwilę, bo on się tam na coś patrzył... Kukuś, chcesz iść na ręce mój Ty słodki aniołku króliczy?  No dobrze, weź go Tatuś... I daj mu potem rodzynka.

- Co tu masz, takie ostre futerko? Pokaż mi to, umyję Ci trochę, nie wiem jak sobie sam radzisz... -  króliczek zabrał się do lizania Tatowego podbródka, gdy ten unosił go w objęciach w kierunku lustra – Co Ty jadłeś? Dziwnie to pachnie, no nie wiem, mogłeś dać spróbować, to bym Ci powiedział czy możesz to jeść. Ale nie, Wy zawsze swoje, nie słuchacie jak się Wam tłumaczy...- zirytował się maluszek.

Wtedy przed Kukusiem pojawił się obraz najpiękniejszej istoty na świecie. Stworzenie to nie było jednak piękne w całkowity sposób. Prawie wcale nie miało zapachu, tylko jakąś dziwną nieprawdziwą woń. Króliś wyciągnął pyszczek i poczuł wąsikami zimną, śliską powierzchnię.
- O fuj! Jakie to niemiłe! Wiedziałem, że to nie jest prawdziwy królik, tylko strażnik z króliczych snów. Ten którego widzą uszatki pozbawione przyjaźni  innych królików. Ale czy ja jestem królikiem? Przecież Emilka, Tato i Mama wyglądają inaczej niż ten w lustrze, a ja jestem taki jak oni, może troszkę ładniejszy, no ale ..... - te ważne egzystencjalne dylematy zostały rozwiane przez nęcący zapach. Zapach najsłodziuteńszo-słodki. Rodzynki!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2009, 16:26:12 pm »
Lenka, jestem zakochana w Twojej opowieści  :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

mEFFI100

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 16, 2009, 18:47:44 pm »
Jakie to ładne  :krolik

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 26, 2009, 07:41:33 am »
:oh:  o rany... a ja dopiero teraz TU zajrzałam  :lol

PRZECUDNE OPOWIADANIE   :heart  :*  :przytul

Lenko - jeśli można, to i ja poproszę całość mailem  :niegrzeczny

( oczywiście z ilustracjami )

   moonrey73@gmail.com

i z góry dziękuję   :bukiet
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Paulix

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 26, 2009, 14:44:15 pm »
Ja też poproszę :bukiet

Poczytam mojej małej siostrze :)

zakulina@interia.eu

Aneczka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 26, 2009, 20:19:21 pm »
Śliczne dla dzieci - brawo, gratuluje :bukiet

lenka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2009, 23:23:20 pm »
Aneczka, Paulix i Nika, dziękuję Wam za miłe słowa. Mam nadzieję , że może jeszcze uda mi się to wydać jakoś ze SPK, czekam aż będą jakieś wieści w tej sprawie. Na tą okazję trzymam całość. Już prześlę Wam fragmenty na maila.

nuka

  • Gość
Książka dla dzieci o moim króliku- nie wydana
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 05, 2009, 19:43:50 pm »
lenka,

piękne są to Twoje opowiadania. Prześlij je także do mnie  :przytul

balanga3.0@gazeta.pl