Autor Wątek: Zakopane- nie bedzie zwierzat na Krupowkach?  (Przeczytany 7215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Zakopane- nie bedzie zwierzat na Krupowkach?
« dnia: Luty 05, 2010, 23:40:37 pm »
Znalazlam to na podhale24.

http://www.podhale24.pl/aktualnosci/artykul/9556/Zakopane_Krupowki_bez_zwierzat_.html

wg. mnie zwierzeta z krupowek powinny zniknac, lub pojawic sie na innych miejscach. Za duzo bylo wypadkow potracenia przez konia, czy nawet slynnego na cala Polske smierci konia z powodu wyczerpania. Czy tez tego wilczura zbierajacego rzekomo "na kielbaske"
Mam nadzieje, ze w koncu uparte i pierunskie gorale odpuszcza i zwierzeta znajda sie w odpowiednich, wydzielonych mkiejscach, specjalnie przystosowanych dla woznicy i ich koni.

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Zakopane- nie bedzie zwierzat na Krupowkach?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2010, 23:45:37 pm »
Mam nadzieje,że zwierzęta w koncu znikna z Krupowek. A małe pieski nie beda sprzedawane na rynku lub na krupówkach. :|

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Zakopane- nie bedzie zwierzat na Krupowkach?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2010, 10:06:55 am »
Właścicieli węży niestety znam osobiście - dość dlugo pracowałam na Krupówkach - i moim zdaniem ludzie którzy chcę mieć węża najpierw powinni mieć przeprowadzane testy psychologiczne czy są odpowiednimi osobami dla tego typu zwierzaka.
Facet od reniferów był x razy pozywany i x razy wygrał ponieważ miał pozwolenie na sprowadzenie ich i zezwolenie miasta Zakopane na wystawianie [miasto nie może od tak sobie pozwolenia cofnąć].

O szczeniakach szkoda gadać, a wilczura "zbieram na kiełbaskę" nie widziałam już od jakiegoś czasu. Z właścicielem kila razy ucięłam sobie ostrą pogawędkę co się stało z starszym psem [dla informacji niektórych kiedyś siedział tam inny]. Z tego co udało mi sie wyciągnąć: "nie ma, bo nie będę trzymał 2". Suka miała 4 lata i bynajmniej nie umarła śmiercią naturalną.
Za każdym razem jak widzę psiaka to kupuję mu coś do jedzenie i dosłownie rzuca się na posiłek, po czym potrafi piszcząc wylizać ci ręce z resztek tej nieszczęsnej mielonki :(

Offline Kania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 268
Zakopane- nie bedzie zwierzat na Krupowkach?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2010, 14:12:02 pm »
Niestety od kiedy pamiętam na Krupówkach były zwierzęta a małe dzieci z maślanymi oczmi naciągały rodziców na słodkiego pieska... A potem mamy przepełnienie schronisk bo te psy nie są  poddawane odpowiedniej socjalizacji.. :bejzbol
Kochanie tak bardzo mi Ciebie brak..
''Cover my eyes
 Cover my ears
 Tell me these words are a lie
 It can't be true
 That I'm losing you
 The sun cannot fall from the sky
 Can you hear heaven cry
 Tears of an angel''