Autor Wątek: TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE  (Przeczytany 18351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marg1313

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 98
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 10, 2008, 16:40:58 pm »
Słodkie Uszy - jesteś wielka!!! Nie możesz sobie wyobrazić jak bardzo sie cieszę że z Bazylem jest aż tak dobrze. Masz wielkie serce, trzymać taką gromadkę...
Co do zachowania Bazyla, to córka mówi ,że on pewnie w wdzięczności okazuje Ci tyle czułości - widocznie w inny sposób nie potrafi  :PP
Mam nadzieję że pozostałe kicajki dochodzą do zdrowia. Pozdrowienia dla Ciebie i głaski dla kicajków.

no i jeszcze jedno.... troszkę w życiu juz przeżyłam i różne rzeczy robiłam   :nie_powiem  jednak dla żadnego zwierzaka się nie kąpałam ( o piżamce nie wspominając). A Bazyl mnie zaskoczył na maxa! Niecały miesiąc temu marchewki gryżć nie potrafił ,a teraz sie za opiekunką ugania. Szkoda że nie jest "ludzkim samcem" , umówiłabym się z nim na kawę  :lol
“Ratując jedno zwierzę nie zmienisz świata, ale dla tego jednego zwierzaka zmieni się cały świat…”

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 12, 2008, 18:17:18 pm »
no to zakupilam wage, jesli ona nie klamie i biorac pod uwage, ze Bazyl sie krecil to wazy okolo 1,350 kg. juz nawet chyba czuc jak sie go glaszcze to ta pupa nie jest taka chuda. pieknieje z dnia na dzien- oczko jak na razie tfutfu w porzadku, tylko lezki sie tam zbieraja, ale to wina tych kanalikow niedroznych, wlasciwie to juz obrosniete futerkiem, uszka tez meszkiem pokryte. je wszystko co mu sie tylko poda, juz mu troszke ograniczam, to znaczy daje troche wiecej ale w wyznaczonych porach, bo przeholuje i zrobie z niego Pasztecika :) troszke sie uspokoil, wyciszyl- jeszcze ma zapedy i trzeba tanczyc na jednej nodze, a druga trzymac w powietrzu, zeby nie wykorzystywal (a wiecie jak trudno sie malowac na jednej nodze stojac i zmieniajac ja co chwile???  :lol ). Tamara chyba go uznala za calkowicie zdrowego, bo sie z nim przez kraty szarpala przez chwile- to znaczy ona grala na kracie z jednej strony a Bazyl nie byl dluzny :) o, przyszly uszyska za mna, juz buszuje ...zaczelo sie buczenie  :oh: ale juz takie do zwiedzania terenu bardziej, teraz jego ulubiona zabawa jest podbiec, zaczepic i zeby ktos go gonil  :>

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 12, 2008, 20:44:46 pm »
niezla waga :lol
moglas sie zwazyc z nim
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 02, 2008, 09:34:25 am »
no i mamy problem- Bazyl ma zator, od wczoraj jestesmy na lekach, sila wmuszana parafina. bobkow nie ma, pic nie chce, dostaje strzykawka karnie do pyszczka, na szczescie troche, ale troche skubie suszek. ogolnie jest osowialy, ale nagle potrafi sie zerwac i gdzies leciec, caly czas jest puszczony, zeby mial ruch, masaz, dzisiaj nawet pozwolil rano zrobic sobie 80 koleczek na brzuszku, przewaznie na 5 sie konczy i ucieka.trzymajcie kciuki, zeby bobki w koncu sie pojawily. juz problem z oczkiem odnowiony nawet nie wspominam- mielismy jutro jechac na wymaz, ale zobaczymy czy pobiora czy na razie skupimy sie tylko na zatorze.prosze, trzymajcie za nas kciuki!!!!

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 02, 2008, 10:38:47 am »
podawaj do picia miete,rumianek,dobrze dzial przy zatorze,mieta -apetyt,rumianek zaparcia,kiedys sam czerwinski kazal pod. mi rumianek i ugotowac siemie i tym kleikiem karmic,nie lubie tego kleiku bo sie ciagnie i mam wrazenie ze uchol sie tym zakrztusi,rozcieczalam go mocno herbatkami

ach...ja mam podobnie z Funiolem :(
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 02, 2008, 12:07:58 pm »
trzymam mocno kciuki za bazylka!
dużo głasków dla uszolka
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 02, 2008, 19:10:42 pm »
trzymamy kciuki i łapki

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 05, 2008, 22:02:54 pm »
Co z Bazylkiem? Jak się czuję?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 06, 2008, 08:44:56 am »
bazylek wczoraj dostal ostatni zastrzyk, bobeczki jeszcze nie sa calkowicie w normie ale jest ich wiecej i bardziej przypominaja bobki niz niewiadomoco. odzyskal humor, lata za nami, piesci sie, buczy. takze tfutfu mam nadzijee, ze teraz juz bedzie tylko lepiej. temperament juz mu spadl, juz nas nie napastuje :)

Hannelli

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 06, 2008, 11:58:20 am »
Dobre wiesci :jupi

slodkie_uszy

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2008, 12:40:23 pm »
no i Bazylek poszedl do nowego domu  :jupi  daleko nie mial.....bo to my go zaadoptowalismy  :lol  dzisiaj wypelnilam papiery, Ola przemyslala i zgodzila sie na adopcje  :przytul DZIEKUJEMY  :bukiet po takich walkach o jego zdrowie, po takiej ilosci milosci jaka nam dal nie umielismy inaczej postapic. Bazylion juz lepiej, sa normalne bobeczki, nawet zaczal sie rzucac na jedzonko, pije ladnie, oczko nawet troche sie poprawia ale chyba nas ten wymaz nie ominie za tydzien. lata za nami jak piesek, spi z nami jak kot, wyglada jak szczurek i osiol w jednej osobie, zgrzyta zabkami podczas glaskania jak krolis- czyli krolik orkiestra, reprezentuje wiele zwierzat  :P

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 23, 2008, 12:45:44 pm »
Bazylek zostaje u was? Ale się cieszę!  :jupi  Lepiej trafić nie mógł   :jupi
Słodkie masz WIELKIE sreducho  :przytul Przesyłam dużo głasków dla Bazylka  :bukiet
Cały czas mam wielki uśmiech na twarzy  :DD

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 23, 2008, 12:58:58 pm »
Słodziaczu, bardzo się cieszę :):):)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 23, 2008, 13:29:23 pm »
podjęcie tej decyzji naprawdę nie było zbyt skomplikowane :P
trudno wyobrazić sobie lepszy dom dla Bazyla i to my dziękujemy  :przytul



Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 23, 2008, 14:10:03 pm »
Cytat: "slodkie_uszy"
no i Bazylek poszedl do nowego domu  :jupi  daleko nie mial.....bo to my go zaadoptowalismy  :lol  dzisiaj wypelnilam papiery, Ola przemyslala i zgodzila sie na adopcje  :przytul DZIEKUJEMY  :bukiet po takich walkach o jego zdrowie, po takiej ilosci milosci jaka nam dal nie umielismy inaczej postapic. Bazylion juz lepiej, sa normalne bobeczki, nawet zaczal sie rzucac na jedzonko, pije ladnie, oczko nawet troche sie poprawia ale chyba nas ten wymaz nie ominie za tydzien. lata za nami jak piesek, spi z nami jak kot, wyglada jak szczurek i osiol w jednej osobie, zgrzyta zabkami podczas glaskania jak krolis- czyli krolik orkiestra, reprezentuje wiele zwierzat  :P



wcale sie nie dziwie,ze pozostanie z Wami :jupi

bedziesz Bazylka zaprzyjazniac z Twoimi smrodkami?

duzo zdrowka dla wszystkich twoich podopiecznych i "osobistych" ucholi :przytul
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 24, 2008, 09:01:00 am »
Jesteśmy szczęśliwe, że Bazyleusz podbił Wasze serducha. Jesteście wielcy  :DD

Dziękujemy w imieniu osiołka   :*

Offline marg1313

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 98
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 24, 2008, 19:34:40 pm »
Bardzo sie cieszę że Bazyl u Ciebie-Słodkie Uszy- Zostaje. Mi długo śnił sie po nocach wycieńczony , chudziutki, z ranką na pyszczu , trzymany za uszy (!!!) przez panią w schronisku:-(  Miałam okropne wyrzuty sumienia ....  tyle przeżył złego.... gdzie trafi???

Teraz mogę spać spokojnie :jupi  Dziękuję.
“Ratując jedno zwierzę nie zmienisz świata, ale dla tego jednego zwierzaka zmieni się cały świat…”

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 24, 2008, 21:49:36 pm »
Cytat: "slodkie_uszy"
lata za nami jak piesek, spi z nami jak kot, wyglada jak szczurek i osiol w jednej osobie, zgrzyta zabkami podczas glaskania jak krolis- czyli krolik orkiestra


 :co_jest  :co_jest

Słodkie, cudowne wieści  :przytul Dużo zdrowia i radości dla Bazylka.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 24, 2008, 22:42:04 pm »
Słodkie Ty to masz wielkie serducho  :lol

Balb

  • Gość
TORUŃ: przechowalnia dla króliczka PILNE
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 25, 2008, 11:49:56 am »
Ech Slodkie... maly farciarz z tego Bazylka  :lol