Autor Wątek: Trzęsie się  (Przeczytany 10888 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

farbenka

  • Gość
Trzęsie się
« dnia: Listopad 12, 2008, 00:19:33 am »
Witam:-)

Dawno mnie tu nie było, bo w ogóle mnie nie było w Polsce a moja Psotnica pozostawała pod opieką mojego brata:-). Wróciłam i mała wrociła do mnie. Moze panikuje, może po prostu dawno nie widzialam jej ale od kiedy tu jest - od jakiegoś tygodnia - mała jak lezy to się trzęsie...nie tyle ze sie rusza jak trzesie noskiem ale cala glowka jej sie trzesie a czasami w ogole cala sie trzesie....zobaczcie z reszta sami:p :TUTAJ

no nawet moja mama u ktorej krolik czasem zostawal mowi ze ona sie aż tak nigdy nie trzęsła...bobki robi normalne, je bez problemów...nie wiem co jej jest..

To jak?? Panikuję??:-)

Nuna

  • Gość
Trzęsie się
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2008, 08:14:30 am »
Moja Lilly tez jak sie polozy to czasami sie tak trzesie, jakby sie zziajala :) podobno to normalne.

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Trzęsie się
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2008, 10:13:44 am »
Witaj  moja Rubi trzęsie się tak samo a nieraz może i bardziej.Pytałam weta co to może być,a on stwierdził  że to tak może być z braku witamin.Nie wiem czy ma racje ale sobie odpuściłam i staram się więcej warzyw.Pozdrawiam

farbenka

  • Gość
:-)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2008, 10:59:02 am »
No to kamień z serca heheh;-) Jednak panikuje:P Dziekuje za odpowiedzi:-)

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Trzęsie się
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2008, 12:03:25 pm »
Mój Kulek sie tak trzęsie jak odpoczywa po szaleństwach i jak jest mu bardzo gorąco ;)
koral, jakby trzęsienie się było powodem braku witamin to króliczek byłby też bardzo osowiały i nie wyglądał by ogólnie na zdrowego, wiem bo miałam bardzo wyniszczonego brakiem witam i pożywienia króliczka ;)

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Trzęsie się
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2008, 19:08:47 pm »
Witaj może i masz racje ,ja tylko powtarzam co mówił wet ,ze jest to oznaka niedoboru witamin z grupy B ,a to czy dobrze mówił to kto go wie.Wazne ze króliczek dobrze sie czuje .Pozdrawiam