Autor Wątek: o 20.00 umarł mój króliczek...nie mam pojęcia dlaczego...  (Przeczytany 3484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

19monika76

  • Gość
o 20.00 umarł mój króliczek...nie mam pojęcia dlaczego...
« dnia: Listopad 10, 2008, 20:52:06 pm »
Bardzo Was proszę o pomoc. Napiszcie Ci gdzie popełniłam błąd. Kupiłam w czwartek króliczka. Pierwsze moje zwierzątko. Wcześniej oczywiście przeczytałam prawie wszytsko na necie o ich hodowli, dietach itp itd.. Byłam przygotowana. W sklepie Carrefour w Chorzowie jod lat jest sklep zoologiczny więc postanowiłam tam znaleźć swojego towarzysza. Spodobał mi się taki maleńki bialutki pluszak. Pani powiedziała ze to Angorka. Spytałam ile ma tygodni (pamiętając że abolunie nie powinnam brać niemowlaczka). Pani na to, że spokojnie ma ponad 8 tygodni...sprawdziła czy ma czystą pupkę i nie ma biegunki poczym stwierdział ze spokojnie mogę go już zabrać do domu. Dostałam klatkę,sianko, pokarm dla juniorków, miseczkę i przyjechałam do domku. Coprawda na początku siedział skulony ale na nast dzień już chciał zwiedzać mieszkanie, pił, jadł granulki i sianko. Dałam mu odrobimkę marcheweczki. Postanowiłam go zważyć bo taki kruchutki był...i szok...150gram....Wczoraj rzadka kupka, dziś nie ruszał się normalnie, potem już nie reagował na bodźce zewnętrzne...dałam mu spokój i wyszłam z pokoju...umarł. O 20.00. Jestem załamana. W szoku. Pochowałam go pod domem. Chciałabym kolejnego króliczka ale nie wiem na co uważać tym razem. Pomózcie proszę.... na formum albo na moje gg 3844126. Monika.

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
o 20.00 umarł mój króliczek...nie mam pojęcia dlaczego...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2008, 20:58:48 pm »
:buu
Był za malutki...
Bardzo mi przykro,wiem co przeżywasz.  
Na przyszłość takie maluszki nie powinny jeść marchewki,ani innych świeżych warzyw i owoców; tylko sianko, granulat, suszki (wprowadzane stopniowo)
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Preah

  • Gość
o 20.00 umarł mój króliczek...nie mam pojęcia dlaczego...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2008, 21:43:59 pm »
Przykro mi Monika.
Nie szukaj błędu, winy w sobie.
Trzymaj się  :przytul:

Nuna

  • Gość
o 20.00 umarł mój króliczek...nie mam pojęcia dlaczego...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2008, 21:54:08 pm »
Trzeba bylo to malenstwo zaniesc spowrotem do sklepu i pokazac tej "madrej" pani .
Przykro mi bardzo, ze stracilas swojego kroliczka  :przytul