Autor Wątek: Walne zebranie SPK 20 wrzesnia 2008 Warszawa  (Przeczytany 3860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Walne zebranie SPK 20 wrzesnia 2008 Warszawa
« dnia: Wrzesień 19, 2008, 20:48:32 pm »
Zebranie odbędzie się od godziny 10-11 ( podpisywanie listy) na Krakowskim Przedmieściu na terenie pikniku organizacji pozarządowych  www.ofip.org.pl/piknik przy naszym stoisku numer 46.

Po godzinie 18.30 pakujemy stoisko i przenosimy sie do biura SPK ul. Skwer Wyszyńskiego 1.

Osoby chcące głosować lub przekazac swoje uwagi, a nie mogące przybyc osobiscie prosimy o telefony pod nr (022) 22 60 179, (022)22 60 057 lub 609 174 962, a ich glos bedzie publicznie odczytany.

Osoby takie proszone będą potem o przeslanie nam swojego pisemnego upowaznienia do glosowania w ich imieniu o tresci "Ja, nizej podpisany, imie, nazwisko, legitymujacy sie dowodem tożsamości seria nr wydany przez, PESEL, adres zamieszkania upowazniam imie nazwisko, PESEL, adres zamieszkania legitymujacy sie nr seria, do glosowania w moim imieniu na walnym zgromadzeniu członkow Stowarzyszenia Pomocy Królikom w dniu 20 wrzesnia 2008r w Warszawie".

Kandydaci:

Zarząd (skład 3 osobowy, kadencja roczna):
Iwona Kossowska na prezesa
Marta Baran na wiceprezesa
Michał Kucharski na sekretarza

Komisja Rewizyjna (skład 3 osobowy, kadencja roczna):
Izabela Zembrzuska
Małgorzata Roszko
Agnieszka Ekiert-Sierżant

Dotychczas nie zgłosili sie inni kandydaci na podane stanowiska, moga zgłaszać się jeszcze do jutra powiadamiając telefonicznie i jednoczesnie dopisując sie tu w tym wątku.
Kandydaci muszą miec ukończone 16 lat i byc członkami zwykłymi stowarzyszenia.
Od mniej więcej 2 tygodni członkowie SPK sa powiadamiani telefonicznie, smsowo albo mailowo - tez na naszej klasie - o zebraniu i wyborach).

Wklejam informację na temat Marty Baran (ze swojej strony mogę dodać, że ma ona pełne poparcie moje oraz całej grupy adopcyjnej, w dodatku mieszka w Warszawie, co może nam ułatwic wyprawy do urzędów i do Sejmu - co ważne zwłaszcza niedawno, bo zmieniamy Ustawe o Ochronie Zwierząt).
Poważnym kontrkandydatem mogła byc Izabela Zembrzuska (Azi) - szef grupy adopcyjnej, zdecydowanie jednak chce byc w Komisji Rewizyjnej - ma juz w tym praktykę, raz w Komisji już zasiadała, a w wakacje na bieżąco kontrolowała nasze finanse i umowy z lecznicami, a z Krakowa trudno by było jej na bieżąco czytać i analizowac te wszystkie dokumenty, z którymi mamy na bieżąco do czynienia  w biurze ( stos papierów wysokości  metra).

Marta Baran:

"Witam serdecznie. Nazywam się Marta Baran, od marca tego roku jestem członkiem SPK, a od maja członkiem Grupy Adopcyjnej. Moja przygoda ze stowarzyszeniem trwa już od 2002 roku, kiedy to dopiero zaczynało swą działalność. Dostawałam pocztą całą masę ulotek, które godzinami składałam, a potem roznosiłam po sklepach zoologicznych i lecznicach weterynaryjnych. Ponadto na własny koszt drukowałam plakaty i rozklejałam po szkołach i klatkach schodowych w blokach.
Moim pierwszym zadaniem będąc już oficjalnie członkiem SPK było przechowanie Piegusa. Tak mi się ów delikwent spodobał, że już został. Obecnie, oprócz przechowywanych króliczków mam swoje 3, z tym jednego, którego uratowałam ze sklepu zoologicznego. Z sukcesem koordynuję adopcje, szczęśliwie znalazłam domek wszystkim swoim podopiecznym. Pomagam nie tylko ludziom piszącym do SPK, ale także tym, którzy nie wiedzą o istnieniu naszego stowarzyszenia – wieczorami siedzę przy komputerze i wyszukuję ogłoszenia oferując wszystkim chcącym oddać króliczka swoją pomoc.
Dysponuję własnym samochodem (w którego bagażniku zainstalowany jest transporterek), telefonem (śpię z nim, więc można do mnie dzwonić 24 godziny na dobę ) i jestem raczej dyspozycyjna".

Nick Marty Baran na naszym forum to Martuu, jest więc osobą znaną.

Głosowac na walnym zebraniu moga osoby powyżej 16 roku zycia będące jednoczesnie wg deklaracji członkami zwykłymi ( nie "wspierającymi").

Jednakże zapraszamy wszystkich członków SPK, każdy może uczestniczyć w zebraniu i wygłosic swoją opinię na dowolny temat związany z królikami i organizacją.

slodkie_uszy

  • Gość
Walne zebranie SPK 20 wrzesnia 2008 Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2008, 22:13:42 pm »
Witam! Nazywam się Agnieszka Ekiert-Sierżant (nick na forum slodkie_uszy). Moja przygoda z królikami zaczęła się od zakupu Paszteta w lutym 2006 i szukania materiałów na temat króliczków zaraz po powrocie do domu w internecie. Tak trafiłam na stronę kroliki.net skąd czerpałam większość moich wiadomości jak żyć z królikiem, żeby był szczęśliwy i nie zrobić mu przy tym krzywdy. Po pól roku znalazłam ogłoszenie Izy Zembrzuskiej, że szuka przechowalni w Poznaniu dla Tamary (królinki ze strony adopcyjnej) i zgłosiłam się, żeby trochę pomóc. Skończyło się wielką miłością Paszteta i Tamary i oczywiście adopcją Tamarki. Trzy miesiące później trafiła do nas na kilka dni Miksia, która czekała na transport do swojego nowego opiekuna i wtedy postanowiłam przyłączyć się do SPK, do działu adopcji i pomagać króliczkom. Od tego czasu zajmuję się adopcjami głównie na terenie Wielkopolski, byłam pośrednikiem w adopcjach i staram się regularnie kontrolować co dzieje się z króliczkami w ich nowych domach, wiele z nich sama zawoziłam do ich nowych domów. W imieniu SPK nawiązałam współpracę z poznańskim schroniskiem, gdzie dostarczam nasze ulotki, jesteśmy informowani o wszystkich króliczkach jakie do nich trafiają i najczęściej odbieramy je stamtąd do naszych przechowalni ( w miarę możliwości schroniska mamy zapewnione darmowe kastracje/sterylizacje króliczków). W międzyczasie moje mieszkanie stało się też przechowalnią (w to lato w najgorętszym momencie przebywało u nas 5 króliczków adopcyjnych). Zajmowałam się leczeniem kilku króliczków, które trafiły do mnie chore, bądź w kiepskim stanie fizycznym. Z mojej strony staram się też zabezpieczać króliczki będące pod moją opieką zapewniając im szczepienia.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Walne zebranie SPK 20 wrzesnia 2008 Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2008, 19:55:57 pm »
Na zebraniu zgodnie z przewidywaniami skład Zarządu i Komisji został wybrany tak jak kandydowano.

Czyli obecnie na najblizszy rok władze SPK prezentują się następująco:
Przy okazji podaję numery telefonów stacjonarnych, które te osoby w ramach SPK odbierają ( mamy od niedawna super tanie przenosne telefony stacjonarne na karte w Sferii, hit cenowy sezonu :) Cennik rozmow jak w tpsa, numery stacjonarne warszawskie.

Zarząd:

Prezes Iwona Kossowska (022) 22 60 179
Wiceprezes Marta Baran   (022) 373 17 78
Sekretarz Michał Kucharski (022) 22 60 057

do tego telefon biura SPK: (022) 22 60 087

Komisja Rewizyjna:

Izabela Zembrzuska
Małgorzata Roszko
Agnieszka Ekiert-Sierżant