Autor Wątek: ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa  (Przeczytany 6436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:12:19 am »
Zapraszamy wszystkich 12, 13 i 14 września 2008 do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na Międzynarodowe Targi Zoologiczne ZOOMARKET. Wejście od ul. Marszałkowskiej. Czynne w godzinach 10-18.

SPK jak co roku będzie mieć tam swoje stoisko w strefie bezbiletowej,  niedaleko kasy, wewnątrz pałacu. To największe tego typu targi w Polsce obok Zoo-Botaniki ( na którą zapraszamy dokładnie w te same dni do Wroclawia).

Na targach mozna obejrzeć dziesiątki stoisk producentów karmy i akcesoriów dla zwierząt z Polski i zza granicy, produkty będa sprzedawane w promocyjnych cenach.
Urządzone tez bedzie wiele wystaw zwierząt - koty rasowe, myszy i świnki rasowe, gady, rybki, kilka papug. Jak co roku odbędzie się duzy konkurs związany z psami.

My na stoisku SPK będziemy sprzedawac torby z królikiem oraz zapewnimy inne atrakcje - np przyznanie nagrody "Produkt przyjazny królikom" :) Zywych królików na stoisku oczywiście nie przewidujemy, aczkolwiek ma nastąpić przerzut królika adopcyjnego - Rudaski, więc być może ona się pojawi 13 września w nieznanej jeszcze godzinie :)

Strona organizatora targów i wszystkie potrzebne informacje:

http://www.zoomarket.ztw.pl

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2008, 17:33:36 pm »
Witam po Rudaskę przyjadę osobiście z Lublina a godz odbioru będzie zależała od państwa.Mysle że przy okazji tych targów kupie jej jakieś smakołyki do jedzenia.Pozdrawiam serdecznie

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2008, 16:57:16 pm »
Bede na pewno jak co roku  ;) :jupi
Mogę nawet w czymś pomoc, bo w tym roku jeszcze szkoły nie mam, węc dysponuje czasem :P
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Ewa_Lola

  • Gość
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2008, 11:13:06 am »
ja się dziś pojawię-właśnie wychodzę  ;)  ;-)

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2008, 17:13:44 pm »
;) A ja własnie wróciłam ;)  Dziś ZOOMARKET przezywał oblężenie  :P  Poprzednim razem byłam w piątek i w sobotę to pikuś przy tej ilosci ludzi, która odwiedziła dziś targi. Chyba za sprawą tej kociej wystawy, tam nie dało się przejsc :P .
Oczywiscie jak zawsze stoisko SPK  :bukiet !!  Tym razem współpracowało  ze stoiskiem Klubu pomocy swinkom morskim (szczerze to własnie dzis dowiedziałam się ze taki istnieje :oh: ), ale to nawet lepiej bo i fani swinek jednoczesnie oglądali królicze ;). Pamiątka moja to mnóstwo cennych ulotek, a i małe co nie co dla Szarusia wylosowane w loterii :lol . Od Versele Lagi dostałam super puszkę na granulat i niepowtarzalny ogromny plakat z królisiami :DD

Bardzo podobało mi się stoisko z gadzetami zwierzakowymi oto ich strona w necie www.calendars.pl, na ulotce jest swietny breloczek z króliczkiem, moze mozna go kupić przez Internet- to dla tych którzy nie mogli byc na targach.
Szkoda tylko, że Zuzali nie było :/

 Było warto :jupi  Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do udziału SPK w tej imprezie, a w szczególnosci Pani Prezes, która dziś dane było mi spotkać  ;)

PS. Jestem niezmiernie ciekawa jaki produkt zdobył w tym roku nagrodę od SPK ;)
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2008, 20:46:46 pm »
..króciutka fotorelacja z targów w PKiN :

Prezes SPK, Iwona Kossowska





króliczki na stoisku Versele - Lagi



shot z wystawy kiciusiów




koteczki do adopcji (Azyl pod psim aniołem)




fakt, szkoda że nie było Zuzali i Herbal Pets (przynajmniej ja nie uświadczyłam..).
ja też dostałam puszkę od  przedstawicielek VL  :lol (nie mogły się nadziwić, że Zając woli Duo Cuni od CC  :co_jest )


Bardzo dziękuję przemiłej Pani Prezes za pomoc i poświęcony czas   :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2008, 02:18:55 am »
Jadwinia, super zdjęcia! :)

Ja wlasnie wrzucam zdjęcia na picasaweb i odnosnik do nich bedzie na glownej stronie www.kroliki.net w relacji o targach :)

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2008, 19:15:11 pm »
Obejrzałam fotki, są swietne  ;)  !! I dowiedziałam się jakie produkty zostały nagrodzone przez SPK w tym roku ;)!

Oto granulat Vitakraft Emotion Balance- produkt przyjazny królikom ;)
http://www.sklep.videozoo.pl/product_info.php?manufacturers_id=84&products_id=1616
 Ja bym dała jeszcze wyróżnienie dla tego  :P
http://www.sklep.videozoo.pl/product_info.php?manufacturers_id=84&products_id=1488

Ale nie ja decyduję  :D
Ciekawe dlaczego Vitakraft godne polecenia granulaty (dużo włokna) ma tylko dla królików z nadwagą  :hmmm

Oprócz granulatu nagrodę dostała również sciółka ze słomy Brami, którą miałam okazję sama zobaczyć, dotknąć i nawet zmienić kilka słów z panem- Węgrem na stoisku :). Moim zdaniem zapowiada się super, choć nie próbowałam jeszcze na swoich zwierzakach. Tylko chyba gorzej z jej dostępnoscią, jak na razie nie widziałam jej w sklepach  :/

Oto ona:
http://www.lith.cz/pl.php?txt=brami
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Linka

  • Gość
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2008, 19:30:10 pm »
Przepraszam,  że się wtrącę ale:
Cytuj
z miękkiej pszenicznej słomy

Leże i kwiczę :co_jest

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2008, 19:39:15 pm »
o, nasi stowarzyszeniowi eksperci przeoczyli, ze Vitakraft ma te druga karme o jeszcze większej ilosci granulatu, dobrze wiedziec.

Moze to tez trzeba bedzie w takim razie wypromowac, bedzie zupelna jasnosc na rynku, ktore granulaty sa dobre.

Nie smiejcie sie z pszenicznej słomy, błagam :)

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2008, 20:52:08 pm »
Na ZB był Vitakraft. CZemu nie dałaś na dyplomów do wręczenia :P

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2008, 03:55:10 am »
bo jak tak będziemy szafowac nagrodami, to za chwile nie bedzie juz kogo nagradzac :) bo malutko na rynku jest dobrych produktów dla królików :)

Nuna

  • Gość
ZOOMARKET 2008 - wielkie targi zoologiczne Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 19, 2008, 11:21:57 am »
Ludzie, wystarczy, spojrzec na te granulki zeby zobaczyc, ze sa sztucznie barwione, poza tym co to za sklad : produkty uboczne, oleje i Tluszcze (!) aloes ( czy nie jest on uznawany za szkodliwy dla krolikow )
Nie promujcie tego, zdrowy rozsadek przede wszystkim, nie sugerujcie sie reklamami.