Autor Wątek: Co wybrać?  (Przeczytany 6585 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zwierzynka

  • Gość

weti95

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:27:28 pm »
Wg mnie najlepsza jest ta pierwsza karma, ma troszkę dużo tłuszczu, ale dla młodego króliczka jest chyba dobra taka dawka ;-) Poza tym dobra wydaje się karma trzecia. Versele Laga to bardzo dobra firma, tak samo jak Vitakraft, ale  Vitakraft strasznie zdziera na pieniądzach. Ja bym wybrała Versele-Lagę, po prostu ufam tej firmie.

Nuna

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:32:38 pm »
Vitakraft to nie jest dobra firma, w granulacie sa same smiecie, jesli juz to Versele- Laga.

weti95

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:36:23 pm »
No też tak myślę, ale wiele osób sobie chwaliło Vitakraft, więc myślałam że nie mam racji  :icon_rolleyes A co do Versele Lagi - to nie znam nikogo, kto by miał do niej zastrzeżenia  :>

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Co wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:42:28 pm »
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

zwierzynka

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:52:13 pm »
A czy małemu króliczkowi moge dać tą mimo że to jest dla dorosłych? http://www.sklep.videozoo.pl/product_info.php?cPath=3_147_150&products_id=1365

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Co wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:54:14 pm »
nie mam pojecia, moim zdaniem nie powinno mu zaszkodzic, ale lepiej poczekaj na opinie kogos kto zna sie bardziej ode mnie :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

weti95

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2008, 15:58:47 pm »
Cuni Complete Versele Laga jest karmą dobrą, ale dla dorosłych królików. Mniejsze potrzebują więcej składników takich jak tłuszcz czy proteiny jakieś, potrzebne dla wzrostu. Ja bym raczej w miarę możliwości wybierała jakieś karmy dla młodzików ;-)

naomi19

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2008, 16:12:17 pm »
Od razu przyzwyczajaj do Cuni Complete. Jesli koniecznie musisz mieć cos z Vitakraftu- to w sumie obojętnie, która karmę wybierzesz.

zwierzynka

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 30, 2008, 16:21:04 pm »
naomi nie musze mieć koniecznie vitakraftu;) poprostu mam zaufanie do tej firmy, ale podobno ostatnio sie pogorszyła to prawda?

Jeszcze take pytanko co o tym sądzicie http://www.planeta-zoo.pl/product_info.php?cPath=22_47&products_id=2643. W tych karmach Vitakraftu nie ma witamin i wydaje mi sie że te będą dobre

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Co wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2008, 16:30:30 pm »
wydaje mi sie, ze jesli bedziesz dawala cuni complete to juz nie trzeba tgo uzupelniac dodatkowymi witaminami.. ale nie wiem..  :nie_powiem

bo w linku ktory podalas sa witaminy i mineraly dla gryzoni..
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

naomi19

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 30, 2008, 17:44:48 pm »
Możesz przyzwyjajac od małego do Cuni Complete czyli jak a razie najlepszego granulatu na polskim rynku. Później możesz go przyzwyczajać do innych produktów np brykietów z lucerny czy innych granulatów (żeby królik nie był sazan przez całe życie na 1 granulat.

zwierzynka

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 30, 2008, 22:19:08 pm »
A moge dawać karmy nr1  i 2 dla urozmaicenia?

Sen

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2008, 22:34:40 pm »
Ujmijmy to tak:
Vitakraft - odpada
Versele Laga - Cuni Junior Nature odpada
Najlepszym rozwiązaniem jest Cuni Duo albo Cuni Complete. Są to granulaty. Oprócz tego sianko i suszki. OD 3 mies. życia zielenina i warzywka.

zwierzynka

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 31, 2008, 00:45:06 am »
Sen, dziękuje za rade, ale czemu Vitakraft i VL odpadają? Karma nr2 to też granulat. Prosze o poprawienie jeśli sie myle.

Sen

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 31, 2008, 09:32:07 am »
To nic. Vitakraft jest gorszą karmą. Mieszanki Versele Lagi też odpadają. Najlepszym wyjściem jest Duo Cuni albo Cuni Complete. Albo Wildlife Premium Rodent Food.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Co wybrać?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 31, 2008, 09:33:40 am »
Cytat: "zwierzynka"
Sen, dziękuje za rade, ale czemu Vitakraft i VL odpadają? Karma nr2 to też granulat. Prosze o poprawienie jeśli sie myle.



granulat nr 2 moze byc
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Sen

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 31, 2008, 09:41:16 am »
Ale jego skład jest dużo gorszy od granulatów Versele Lagi a kosztuje podobnie jak Cuni Complete.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Co wybrać?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 31, 2008, 09:57:52 am »
Cytat: "Sen"
Ale jego skład jest dużo gorszy od granulatów Versele Lagi a kosztuje podobnie jak Cuni Complete.


dlatego napisalam,ze moze byc,jest nawet drozszy od CC bo 500g kosztuje ok.18zl,wlokna ma 18%,zalezy od rodzaju,
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

naomi19

  • Gość
Co wybrać?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 31, 2008, 11:27:15 am »
Cytat: "zwierzynka"
Sen, dziękuje za rade, ale czemu Vitakraft i VL odpadają? Karma nr2 to też granulat. Prosze o poprawienie jeśli sie myle.
Oj wcale nie odpadają :D
Ja preferuję więcej urozmaicania. Sama stosuję kilka karm Vitakraftu- min Emotion, Lucernowe Rolls.