Autor Wątek: Sikanie do kuwetki !:(  (Przeczytany 3354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kumor44

  • Gość
Sikanie do kuwetki !:(
« dnia: Lipiec 28, 2008, 12:26:57 pm »
Chcialbym sie dowiedziec jak nauczyc sofi(mojego kroliczka) zeby sikala do kuwtki.... teraz to robi tak ze sika raz w jednym koncie raz w 2 raz na poduszeczke raz na lózko mi zalezy tylko na tym zeby sikala do kuwetki gdyu jest w klatce a nie na poduszecze na ktorej sie wylegiwuje jak mnie nie ma w domu jak jest w klatce ... obawiam sie ze moze poduszeczka lekko zgnic lub tym podobne  prosze o pomoc;) aha i jesazcze chcialbym sie dowiedziec jak nauczyc kroliczka zeby biegal po pokoju bo ona chetnie biega ale tylko po malym dywanie i po lozku a tak to na panele nie wejdzie a ja tylko mam panele w domu:( pna sie boi na nie wejsc:(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Sikanie do kuwetki !:(
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2008, 12:36:58 pm »
Przejrzyj tematy w sekcji Porady >> Zachowania
Znajdziesz kilka na temat sikania i kuwet.

Co do paneli, to niektóre królisie całe życie boją się śliskich powierzchni, inne przyzwyczajają się i lęk mija - ciężko powiedzieć, jak będzie u Was. Proponuję rozłożyć na podłodze jakieś dywaniki/chodniczki i po problemie.
Pozdrawiam :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Kumor44

  • Gość
Sikanie do kuwetki !:(
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2008, 13:12:42 pm »
Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :bukiet

[ Dodano: Pon Lip 28, 2008 1:16 pm ]
bosniak mialbym jeszcze 1 prosbe poslalbys mi link bo nie moze znalesc dziale porady i zachowania:( ;) z gory dziekuje :bukiet

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Sikanie do kuwetki !:(
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2008, 13:57:21 pm »
Kumor44, wysłałam pw.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Kumor44

  • Gość
Sikanie do kuwetki !:(
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2008, 15:49:19 pm »
hmm nastepna sprawa to wlasnie teraz wypuscilem sofi na lozko bo na panelach tylko siedzi w miesjcu boi sie wiec jest na lozko i goni robi pelno kup i obsikala mi juz taki kacic;) jak zawse^^ wiec raczej tam dam kuwetke jak bede ja wypuszczal...ale chodzi mi o to ze przez pierwsze 15 minut myla i myla sie cala pozniej polozyla sie miala przez 2 minuty jakby taka czkawke calyczas nia tak szturchala jak czkawka poniej przeszlo i teraz mi oblizuje przez 20 minut poduszki i tak calyczas co to moze znaczyc??^^

[ Dodano: Pon Lip 28, 2008 11:32 pm ]
ok juz wiem doczytalem sie na poradach:)!!:D:D :DD