Porady > Dieta

Królik niejadek :) Jak zachęcic uszaka do jedzenia

(1/63) > >>

Sen:
A wiec tak.
Śnieżka ogłosiła bunt na siano.
Siano Zuzali ble, inne kupowane ble, każde ze sklepu ble.
Uroiła sobie w tej ślicznej główce, że będzie jadła tylko to suszone przeze mnie zrywane nad Wisłą. A ja nie mam tego nieskończonych zasobów  :bejzbol
I jak ją przekonać do kupowanego siana? Bo teraz chodzę z workami od co kilak dni i cały balkon mam w trawie, ale to kiedyś się skończy...
I w dodatku ona to sianko bardzo szybko zjada  :zdenerwowany
I nie wiem jak ją nauczyć jedzenia kupowanego siana. Bo mieszanie nie nie daje, wyjada swoje ulubione...

reniaw:
ja bym n ie pod. tak swiezo ususzonego siana,siano musi 'lezakowac" jakis czas,Linka tez kiedys o tym pisala co i jak...
trawa kwitnie,czy mloda trawe suszysz?bo jak mloda trawke to tez za miekka jest,ja pod. swoim jako dodatek do norm. "grubego siana"
Funiol ost. tez polubil siano z zoolog. malisowe,rumiankowe,ktore baaardzo pachnie,poprostu jeszcze tak pachnacego siana nie widziala. ale niesty teraz juz nie pachnie,przed kupnem wacham ale juz to nie jest to o na poczatku,a Funiol ani rusz,nie tknie i tyle,zanosze do zoolog. do sklepowych krolikow i swinek,szkoda wyrzucic
dzis dalam mu jego dawniej ulubione siano z Kolibra,zolte ale twarde i zjadl z checia bo go dawno nie jadl
w piatek ma przyjsc dostawa do sklepu to spr. czy moze dostali to pachnace

Linka:
Zostawić na sianie + granulacie i wodzie, skusi się ;)
A jak nie to załatwić bele siana od gospodarza :P

Sen:
Linka,  w Warszawie raczej od gospodarza nie załatwię :/
Trawa hmm, nie wiem, po prostu rośnie taka piękna, zielona i bujna.
Musiałabym ją zostawić na sianie i wodzie żeby się skusiła. I to kilka dni by głodna była, bo to jest takie upare  :bejzbol

Linka:
Wszystko się da. Warto popytać ;)

A jak spróbowała raz dobrego siana to trudno będzie ją przestawić... a to wina właścicielki :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej