Autor Wątek: Brykanie i tupanie  (Przeczytany 22445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 17, 2009, 23:06:35 pm »
moja Afrus mnie rozrbraja gdy stoje sobie miedzy szafka na ktorej ona siedzi (bo jak siedzi na ziemi to wytrzymac sie nie da) i np czesze wlosy to podnosze lokcie w gore ze tak powiem i sobie ukladam te moje klaki to ona zaczyna skakac ogon  w gorze i zaczyna tupac w tej klatce jak opetana nie wiem moze ona chce sie zobaczyc w lusterku a ja jej zaslaniam
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 18, 2009, 00:15:25 am »
Afra to ta dumna pieknosc na miniaturce ?? :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Shaiya

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 20, 2009, 16:08:41 pm »
Cóż, u Frania tupanie chyba nie bardzo oznacza strach :P
Franek tupie, gdy za długo siedzi w klatce, albo tupie w rytm harc i dzikich tańców, który wykonuje gdy jest poza klatka.

Kiedyś, kiedy wkurzył mnie już tym bo tupał bez przerwy 15 minut wzięłam i tupnęłam na niego...  :co_jest Myślałam, że się wystraszy, a on zadowolony przykicał do mnie i rozwalił mi na kolanach...

alison1628

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 20, 2009, 16:51:55 pm »
Moja Balbinka tupie nozkami poza klatka-zwlaszcza wieczorkiem.

szaraczki243

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 20, 2009, 17:00:39 pm »
Kasieńka czasem tupnie, jak daje jej granulat i muszą ją odsunąć, bo już jest z pyszczkiem w miseczce i nie mogę go tam włożyć, a ona chciałaby amu już teraz;)

No i jak sprzątam jej zagródkę to zdarzy jej się tupnąć, ale rzadko.

nati

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 20, 2009, 18:27:00 pm »
Co do brykania, jak wysoko może skoczyć miniaturka?

Shaiya

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 20, 2009, 18:55:32 pm »
Zależy. Franek to jest gadzina wyskakana nieźle. Podczas "głupawki" zdarza się mu wybijać na 1m. ;d Ogólnie to daje radę wskoczyć na biurko, które ma wysokość około 110 cm ;p

szaraczki243

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 20, 2009, 19:14:53 pm »
Shaiya, fajnie nazwałaś króliczka, pasowałby do mojej Kasi  :diabelek

A ta anielica moja nie przeskoczy siateczki 60 cm, ale jak bryka to na pokaźne wysokości :)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 20, 2009, 20:22:55 pm »
ojj.. 60 cm ?? az mi sie nie chce wierzyc. Moj Krępy Mleczarz przeskakiwał (jeszcze jak byl młodszy) nawet ponad 120-130   - to było nie do pomyslenia, ale wydaje mi sie ze dla niego zadna wysokosc nie jest przeszkodą :p
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

szaraczki243

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 20, 2009, 20:27:53 pm »
Na łóżko, które miało pół metra wysokości wskakiwała, ale wiedziała, że skacze na coś, a tak by musiała przeskoczyć coś i już kilka miesięcy ma tą siateczkę i nawet nie próbowała ;)
W razie czego jest tak zawinięta, że o jakieś 15cm można podwyższyć, ale chyba nie będzie potrzeby :D

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 20, 2009, 21:07:16 pm »
jesli tak bedzie - to Ci zazdroszcze !:) :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2009, 21:12:34 pm »
wczoraj dalam afrusi nowa klatke i zrobila jej kuwete taka ze spokojnie mogla wejsc i zrobic to co musi i ona to podnosila w nocy caly czas tupala skakala jak opetana w koncu sie wkurzylam i wyciaglam jej to a zwirek wysypalam w koncie i dalej tak skakala
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2009, 22:37:31 pm »
a masz dywanik na dnie klatki ? :lol

ja pamietam pierwszą noc Krepego u mnie. wlasnie wysypałam bezposrednio na plastik granulat :p (nie pomyslalam ze jak krolik byle sie ruszy to bedzie hałas). mały pierwsza noc - bał sie, skakał to tu to tam - oszalec bylo mozna od dzwieku granulatu uderzajacego o plastikową kuwete - mam ma mysli spod klatki xd. na nastepny dzien cała dolna duza kuweta była pokryta dywanem - i do dzisiaj tak ma, tylko dywanik ma przyjemniejszy niz ten pierwszy ;)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

alison1628

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 21, 2009, 05:27:32 am »
To ja nie wiem czemu moja Balbinka tupie-nie robi tego ani bdy sprzatam klatke,ani bdy szykuje jej jedzenie.Migdalek wogole nie tupie-ale jest bardzo skoczny-dal dowod jak skoczyl za poljke pod telewizor.Balbinka skacze tylko na kanape.

TUSIA555555

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 21, 2009, 10:30:57 am »
Tusia też rzadko tupie-jedynie to jak się wystraszy czegoś...bądź jak chce wykopać jakąś norkę w panelach i nie daje rady-to ze złości sobie nieraz tupnie podczas tego kopania :rotfl2  :rotfl2

Daguchna

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 22, 2009, 02:27:00 am »
Suzi lubi sobie tupnąć. Gdy nie dostanie rano czegoś dobrego, a widzi, że ktoś kręci się po domu (mama daje jej jeść tuż po powrocie z nocnej zmiany) - tup. Jeśli pogonimy ją, bo gryzie dywan - tup. Jeśli tata bawi się z nią w "gonić króliczka" - tup tup tup :P

Andzia;)

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 22, 2009, 12:59:18 pm »
Dianka tez tupie bo ja dzieci wkurzaja i zeby daly jej spokuj to tupnie ale duzo jej to nie daje maluchy i tak dalej za nia ida :]

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 22, 2009, 13:50:50 pm »
Pie czesto tupal, po czym z szybkoscia swiatla wywijal skrety to w lewo to w prawo... i tak przez caly pokoj. Najzabawniejsze bylo jednka to gdy szybkimi suslami zblizal sie do sciany i nagle robil ostry zryw w przeciwna strone dobijajac tylnymi konczynami o sciane...  :rotfl2 wygladalo to naprawde zabawnie  :lol

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 23, 2009, 13:37:28 pm »
U nas Liska w ogóle nie tupie (przynajmniej nie słyszałam) A Puśkowi sie zdarza. Najczęściej, gdy Liska jest wypuszczona i biega po pokoju a on musi siedzieć w zagrodzie. Zdarza mu sie, jak słyszy, że sypię Lisce jedzenie, to tupnie, żeby mnie pospieszyć i przypomnieć o sobie :) Jak czegoś mu zabraniamy i go zganiamy, przenosimy, lub tp. to też tupie. Także w sumie powiedziałąbym, e nie tupie ze strachu tylko ze złości :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

marcia18

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 23, 2009, 22:27:51 pm »
a mój królik wzoraj mnie zadziwił... tak że płakałam ze śmiechu :D rozbiegał się na łóżku kręcił piruety w powietrzu :D podskakiwał do góry w miejscu :D a teraz? zeskakuje w biegu z łóżka i bryka dalej...  wczoraj nauczyl sie zeskakiwać z łóżka i wskakiwać na nie :D ten królik to po prostu... kosmos :D tyle radości mi daje z tego  brykania swojego :D