Autor Wątek: Brykanie i tupanie  (Przeczytany 22444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ewelcia

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 03, 2009, 22:24:41 pm »
To tak jak moja Plamcia ;)
Raz byłam z nią u babci i tam obok taka sąsiadka ma psa i przyszedł i szczekał a w tym momencie Plamka siedziała mi na brzuchu i zaczeła mi tuptać w brzuch ! xD

alison1628

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2009, 04:14:18 am »
Moja jeszcze nie zaczela tupac-zdenerwpwanie swoje juz pokazala
[maly atak szalu] :> .Mysle ze niedlugo zacznie tupac,parskac prychac...Jestem ciekawa jak to wyglada. :diabelek

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 04, 2009, 07:40:34 am »
Moja bryka dość często ale nie tupie bo nie ma na co . Niestety nie mam psa ani żadnej innej rzeczy która może moją Caprii zdenerwować  :DD

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2009, 09:08:19 am »
Cytat: "Fallen"
Niestety nie mam psa ani żadnej innej rzeczy która może moją Caprii zdenerwować

Niestety? :>

Króliczka może wystraszyć lub zdenerwować nie tylko pies lub inne zwierze. Tosio tupał jak usłyszał niepokojące go dźwięki dochodzące z korytarza lub zza okna.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2009, 11:02:53 am »
Mój Ukryj ostatnio wystraszył  tupaniem kota... był sobie w zagródce i przeszedł kot... Ukryj spanikował, zaczął w panice uciekać wywracając po drodze co tylko wpadło pod jego łapki, ale następnie zebrał się w sobie podbiegł do ogrodzenia i zaczął tak strasznie tupać ze kot zwiał... Ukryjek bohater :D

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2009, 12:48:33 pm »
kasiek,  jaki dzielny Ukryj  :rotfl2
Susek tupie tylko na mojego chłopka, bo jak lezy na łóżku to Susek nie może wskoczyc(nie ma folii) no i ogólnie tupie na niego bo dostal po dupie (czego nie pochwalam)i teraz się boi.. i nie kiedy coś mu się przywidzi jak ja wejdę do pokoju - nie wiem czy mnie nie poznaje do póki nie powiem do niego czegoś. :DD
SylwiaG

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 04, 2009, 15:00:33 pm »
No tak niestety  :P
Chciałabym zobaczyć tupiącego króla xD

Aneczka

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 04, 2009, 16:13:22 pm »
Fallen, myslę, że wszystko przed Tobą, i wierz mi, będziesz wtedy wolałą, żeby nie tupał. Mój Frotasek potrafi w nocy, ze złości, że jest zamknięty tak tupnąć, że mam wrażenie, że sie wojna zaczyna

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 04, 2009, 21:40:40 pm »
Aneczka,  wiem coś o tym, że niby Ruscy atakują  :co_jest
SylwiaG

alison1628

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 05, 2009, 06:27:52 am »
To mnie czeka jeszcze wiele "ciekawych"zachowan Balbinki tzn.tupanie,parskanie itp.... :zdenerwowany

Dorota1000PNS

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2009, 11:22:42 am »
moja Trusia bardzo rzadko tupie, a Bryszard tak kiedyś tupną że prawie na zawał padłam :D heh i kiedyś tupnął mi w nogi (był u mnie na kolanach) - strasznie to boli, ale cóż..

Akte_Angel

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 06, 2009, 07:40:03 am »
Toffi tupie jak ma ochotę na zabawę "zaraz, teraz, natychmiast" i nie rozumie czemu ja takiej ochoty nie mam :DD

Gina

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 06, 2009, 12:43:36 pm »
Cytat: "Aneczka"
Fallen, myslę, że wszystko przed Tobą, i wierz mi, będziesz wtedy wolałą, żeby nie tupał. Mój Frotasek potrafi w nocy, ze złości, że jest zamknięty tak tupnąć, że mam wrażenie, że sie wojna zaczyna

Oj, racja. Tupanie królika może i jest zabawne, ale nie w środku nocy :oh:
Rudzikowa kiedyś wywinęła mi niezły numer. Byłam sama w domu przez kilka dni i pewnego pięknego wieczoru urządziłam sobie nocne oglądanie filmów. A ponieważ nie mam telewizora w sypialni postanowiłam spać w dużym pokoju. I wszystko było pięknie gdzieś do 3 nad ranem. Akurat skończyłam oglądać filmy, cisza jak makiem zasiał i właśnie zasypiałam, aż tu nagle słychać głośne buuuum, buuuum, buuuum. Troszkę nie przytomna w pierwszej chwili nie mogłam skojarzyć co to za dźwięk. Aż do mojego zaspanego mózgu dotarło, że to Rudzikowa tupie i to bez chwili przerwy. Wiecie jak taki dźwięk niesie się w nocy po całym bloku :oh:
Gadzina przestawała tupać tylko na chwilkę jak wchodziłam do pokoju. Jak wracałam do dużego pokoju i kładłam się spać zaczynała od nowa :/ Po godzinie się poddałam, zebrałam pościel i poszłam spać do siebie. Tupanie momentalnie ustało. Wredota chyba uznała, że jej się nie podoba jak będąc w domu śpię w innym pokoju :bejzbol

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 12, 2009, 21:10:59 pm »
Moj Kulcis ostatnio bardzo demonstruje swoje niezadowolenia poprzez - wlasnie - tupanie :p pare dni temu wzielam go z kuchni bo swoim "podgryzaniem" doprowadzał siostre do szału -  a ze akurat szlam sie myc, to wzielam smarkacza ze sobą. oczywiscie nie moglam go odgonic od nog - lizanie, podgryzanie - oszalec mozna !
i tak sie krzatalam po lazience 10 minut i sie opędzic od Krepego nie moglam po czym weszłam do wanny :p a to psikus ! nigdy nie zapomne tego wnerwu w jego czarnych oczach. najpierw sie rozejrzał: "gdzie te nogi?!", stanal slupkiem, spojrzal na mnie i.. łup ! łup ! raz, drugi, trzeci ..  sluchajcie - tupał tak w miejscu przez minute !:pp a jeszcze bylo to o tyle zabawne ze miedzy tupaniem stawał slupkiem i patrzym do gory, a podczas tupania sie rozjezdzał bo w lazience kafelki :p

tupanie na swoj sposob jest slodkie :p

[ Dodano: Pon Paź 12, 2009 9:13 pm ]
chciałam oczywiscie udowodnic , ze u niego nie jest to wywołane strachem :p
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 13, 2009, 23:52:30 pm »
Moja Afruś jak sobie kica po moim pokoju ja nie zwracam na nia uwagi zbytnio chyba ze łobuzuje  to czasem leci z 2 konca pokoju pod szafe i zaczyna tupac o co jej chodzi nie wiem :| i potem lezy zmeczona nozki wyciagniete i sie prostuje xD
Afruś czasem tak tupnie ale to chyba jak kica z miski do swojej toalety  teraz zlapala zawiasa wasze krole tez maja takie zawiasy uszy do tylu siedzi jak ta kura oczy otwarte i wyglada jakby zdechla :| mowisz cos do nie ja ona nic dopiero jak klaśniesz to sie obudzi xD (ja mowie na to ze Afra ma lagi)
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


alison1628

  • Gość
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 14, 2009, 13:15:48 pm »
Balbinka zauwazylam ze dosc czesto ostatnio tupie tylnymi nozkam.Nigdy tego nie robila-a od paru dni tupie jak szalona. :hmmm

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 14, 2009, 13:23:11 pm »
Piegus i Koki tupią jedynie w klatkach czasem,tak sobie bez powodu.Sorki zapomniałam,mają powód-doprowadzić do zawału u panci i nie tylko.Najgorszy jest Pieg,bo jego klatka stoi zaraz obok kompa i nie jest to fajne jak się myśli o pisaniu na forum,a tu nagle łup.Ostatnio tak mojego syna starszego wystraszył,jak ten grał na kompie.Ja podskoczyłam na łózku,ale mieliście widzieć podskok mojego synka  :rotfl2 Co do brykania,to Piegus szaleje,biega bez celu,skacze robiąc w locie wyrzuty nóg i temu podobne.Wiem bynajmniej,że jest szczęśliwy :) Koki podskoczyła może ze dwa razy,ale u niej to niestety związane pewnie z nadwagą,bo wiem,że szczęśliwa jest  :lol

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 16, 2009, 22:02:50 pm »
ja dzisiaj probowalam zaspac do szkoly ale Afrus  zaczela imprezę po 7 ze chce jsc to musialam wstac i dac jej granulat  i po chwili znowu ale teraz grzecznie lezy juz szykuje sie do snu

Czy kroliki przez zime maja jakies takie częstsze zawiasy i maja ogolnie lenia czyli nic im sie nie chce leza do gory brzuchem i sa szczesliwe
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 16, 2009, 22:09:58 pm »
Zuzia tupie jak się zezłości -  a złości się często, bo to kobita z charakterem jest :DD

Na przykład każdego ranka ( koło wpół do szóstej rano), zaczyna tupać, fukać i drapać w drzwiczki od szafki, w której chowam granulat. Z jednej strony mam zapewnioną pobudkę, a z drugiej trochę wkurzające są te poranne koncerty. Czasami zdarza się jej tupać na Axla (mój pies, Owczarek Niemiecki), tak śmieszne na niego fuczy :P

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Brykanie i tupanie
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 17, 2009, 21:41:35 pm »
Krępy od paru dni tupie jak wstaje do szkoly. wg mnie jest to ewidentne zademonstreowanie tego, ze ja wstaje i jak to ?! on w klatce ?! a ja chodze ?;p
od paru dni codziennie 6 rano - dopoki nie wyjde z pokoju :p
ale jak wiem ze bedzie walil, to juz mnie rozbawiaja - takie jego fochy :p hihi
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175