Autor Wątek: Gdzie zamówić?  (Przeczytany 14853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 19, 2009, 22:37:54 pm »
Ja bardzo polecam Cuiland jak mówię bardzo są pomocni i służą radą - nie trzeba pisać maili - choc po 10 minutach zawsze dostałam odpowiedź, wystarczy napisać sms a odrazu odpiszą lub oddzwonią - nie jest drogo - dokładają jakiś gratis(np przysmak)  Wysyłka dochodzi w megaszybkim tępie tzn  do mnie na Śląsk doszło chyba po 2 dniach.
SylwiaG

kasiagio

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 19, 2009, 23:15:13 pm »
Dziewczyny mam pytanie i chyba nic się nie stanie jak tutaj zapytam, a mianowicie chodzi mi o jedzenie mąż kupił mi dla Makiego Cuni crispy  znaczy to wstawię link czy to podawać jako przysmak czy jako pokarm codziennie a jeżeli tak to w   jakich ilościach
http://www.cuniland.pl/index.php?m=ass&s=k2ud4tasvw9v6uew9a0ne59d9vkvqaqr&id_ass=85573
Z góry dziękuję za odpowiedzi  :bukiet

Aneczka

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 20, 2009, 09:37:50 am »
ppx jest taki temat sklepy polecane i niepolecane, tam sie wszystkiego dowiesz, nei wiem właściwie skąd ten temat w diecie, skoro dotyczy cen, wyboru i obsługi w sklepach a jest do tego odpowiedni dział, i każdy ze sklepów o którym mówicie ma tam swój temat

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 20, 2009, 10:08:40 am »
kasiagio,  ja bym to podawala w formie smakołyku. Np jeden na dzień. Zalezy nie pisze jakie ma sklądniki np tłuszcze itp. eśli ma tłuszczy ok 3 , to możesz podać 2 na dzień
SylwiaG

kasiagio

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 20, 2009, 10:31:05 am »
Z tym że tam w środku jest dosłownie wszystko są owoce suszone jest granulat ją zboża są te oponki z zieleninki  dosłownie wszystko dlatego się zastanawiam nad jego podawaniem jako codzienny pokarm .

Nuna

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 20, 2009, 10:45:52 am »
Po lyzce, rano i wieczorem jako pokarm na codzien. Zieleniny to zaledwie jest tam 8 % reszta to ziarna roznego rodzaju.

kasiagio

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 20, 2009, 10:50:13 am »
Nuna, dziękuję  za odpowiedz  :bukiet  tak jak myślałam do tej pory wstrzymywałam się i podawałam łyżkę na dzień i łyżkę granulatu normalnego jak myślisz mogłabym też tak mieszać ?

Nuna

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 20, 2009, 10:51:05 am »
Jasne, ze mozesz :)

kasiagio

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 20, 2009, 10:51:38 am »
Oki dziękuję zawsze można na WAS liczyć !! :bukiet
 A najśmieszniejsze jest to że mój maż który pojęcia nie ma o zwierzętach martwił się że ja mu Makiego utuczę samym granulatem i dlatego mi kupił to Cuni crispy i codziennie wieczorem dokładnie pilnuje ile ja mu daje tego i granulatu  :DD  :diabelek

karola

  • Gość
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 25, 2009, 19:36:48 pm »
Ja mieszanke kupuje na miejscu.

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Gdzie zamówić?
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 27, 2009, 14:33:57 pm »
Cytat: "karola"
Ja mieszanke kupuje na miejscu.

nie dawaj jej mieszanki ;) Więcej na ten temat w dziale dieta