Porady > Akcesoria i DIY - czyli Zrób To Sam

Żwirek drewniany

<< < (2/121) > >>

Danae:
Używałam Pinio, ale bardzo pylił, teraz używam Cat's Dream i pyli, ale mniej. Jak tylko będę pewna, że Groszek nie je żwirku przerzucę się na silikonowy, ten nie pyli w ogóle.

NaLa:
Moaj banda ma Cat's D. cenowo faktycznie wychodzi drozej,ale mniej sie pyli.Generalnie nie mialam za bardzo okazji,aby wyprobowac za wiele,bo trzymalam sie uparcie Pinio. Ostatnio jednak byly same male opakowania i skusilam sie na Cat's(fakt,ze w zlodziejsko drogim sklepie za 7l zaplacilam 16zł).
Ogolnie jestesmy zadowoleni:) tzn Ci co sie w niego zalatwiaja rzecz jasna i Ci co sprzataja :>

Wataha:
Ja uzywam Pigwy - pyli sie niemilosiernie, w dodatku ma brzydki zapach. Kiedys Milo nie chciala spojrzac na inny zwirek, miała focha i stwierdzila ze nie bedzie sie zalatwiac do niczego innego oprocz Pigwy. Ale teraz znow zamowilam Pinio i mam nadzieje ze przypadnie jej do gustu  :>

Sen:
Hehe, Milo to wybredna jest :D Pinio fajnie pachnie, Cats jest dłuższy i bez zapachu, ale ja zamierzam wypróbować takie drewniane nieznanych firm. Może sie okazać dobre a tańsze. Dzisiaj to wyboru nie mialam i kupiłam Catsa.

katarynka1984:
Ja uzywam trocin,czy to cos złego? Tylko niech nikt nie krzyczy,tak czytam to wszystko i sie zaczęłam zastanawiać nad kupnem żwirku!
Dlaczego lepiej stosowac żwir,niz trociny? Mojemu Guciowi nie przeszkadza,a przynajmniej tak mi się wydaje,to że załatwia sie w trociny!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej