Autor Wątek: Toruń/ króliczek ze sklepu zoologicznego szuka DT  (Przeczytany 2714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Toruń/ króliczek ze sklepu zoologicznego szuka DT
« dnia: Maj 20, 2008, 22:43:23 pm »
króliczek przebywa w sklepie zoologicznym od 3 miesięcy, do tej pory nikt go nie zabrał, podjerzewam więc, że to się nie zmieni, dlatego prosimy o nowy dom albo DT

nr tel. 600 825 554
gg 245027
mail ola.glowacka@kroliki.net



Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Toruń/ króliczek ze sklepu zoologicznego szuka DT
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2008, 07:30:29 am »
Cześć Ola, tu Kasia z Bydgoszczy (miałam adoptować Gucia vel Tuptusia,pamiętasz?) Spróbuje pogadać z Mamą,bo ona ostatnio była przechowalnią dla siostry mojego Gustawa! Tylko pytanie na jak długo,bo mama ma 4 koty i psa!!! No i nie ma klatki,tzn Madzia nam pożyczyła na czas pobytu w dt Czarnej!!!
Buziaczki
Ps.Odraz mówie,ze na 100% nie wiem czy Mama się zgodzi,ale spróbuje!!!!

Ja sama bym wzięła jakiegoś uszolka,żeby Gustaw miał się z kim ganiać,ale przez moich teściów  :bejzbol  ,którzy wyprowadzają sie juz czwarty miesiąc niestety nie mogę!!!!

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 7:48 am ]
fajnie jakbys miała jakąś fotke tego uszolka,bo mogla bym Mamie pokazać! Wiesz tak rozczulić ją,a potem zaatakować!!!!! :DD
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Dominikfue

  • Gość
Toruń/ króliczek ze sklepu zoologicznego szuka DT
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2008, 18:34:10 pm »
Będę w Toruniu niedługo także mogę przetransportować go na mazury - do Kętrzyna, Olsztyna, Ełku, Giżycka lub Gołdapi albo na podlaskiego - do Białegostoku jakby ktoś z tych okolic go tam chciał.