Autor Wątek: kąpiel...  (Przeczytany 9131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mandżeta

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:45:08 pm »
Cytat: "Danae"
W ogóle nie komentuje tego filmu - królik chciał wyjść, ale nie mógł się w pierwszej chwili wydostać...


Tak to widzisz? No nie wiem.. :hmmm  możliwe i to ale mi na wielkie "banie sie" nie wyglada- pozatym to była jego pierwsza kąpiel więc może i byl trochę niespokojny.

Dominikfue a jak Ty widzisz sprawę pływania, bo sama umieściłas jeden z filmików o którym pisałam  ??

Dominikfue

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:46:16 pm »
Nie mam zdania. Na tych filmach nie widać, żeby króliki to lubiły, ale kto wie? Może zdarzają się wyjątki.

mandżeta

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:48:11 pm »
Auć!  :oh:  nie wiedziałam, że az tak źle  ??  no to jednak możemy sobie pomarzyć o królikach grających pierwszoplanowe role w "Slonecznym patrolu" ...  :turla:

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
kąpiel...
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:49:28 pm »
Moja siostra ma psa który uwielbia się kąpać jak idą nad jezioro czy rzekę to nie ma opcji, żeby pies się nie wykąpał, sęk w tym, że nikt go nie wrzucał, nikt go nie wkładał... on sam wszedł do wody i wchodzi nadal i pływać uwielbia, ale robi to sam, nikt go nie zmusza. Gdyby królik wszedł sam do wody to ok, ale takie coś. Zobacz na podpisy pod filmem... Ja jak jest gorąco kładę Groszkowi miseczkę z wodą i on sobie tam tapla przednie łapki, ale robi to sam. Jak można wrzucać królika do basenu.

Dominikfue

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:53:22 pm »
Króliki są różne i nieraz mają dziwne upodobania. Mój Klusek np kocha odkurzacz i zawsze jak go włączam biegnie go niego i chce się z nim bawić (co jak na mój gust jest nieco niebezpieczne i mam problem : P ) Dodam jeszcze, że nie boi się podróżować i lubi być brany na ręce - sam na nie wskakuje. Jakby była taka możliwość to pewnie chciałby żeby go nosić i przytulać cały dzień. Zatem - prawdopodobne jest, że znajdzie się gdzieś na świecie jakiś królik, który będzie chciał zagrać w słonecznym patrolu : P

mandżeta

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:54:52 pm »
A co w momencie kiedy krolik się okropnie w czyms ubabrze ?? Zostawić go tak samemu sobie  :hmmm  Wydaje mi sie, że jak go lekko zmoczę np. obmyje/ochlapie woda czy gąbeczka i wymyje brudy z futerka to chyba krzzywda wielka nie bedzie tylko wręcz odwrotnie  ;|  

Piszę o tym, bo mój Gizmek np. to angora i jak sie ubabra to nie ma sil żeby sam się wyczyścił i wylizał. Zdaje sobie tez sprawe z tego, że króliki same dbaja o swoją chigienę i myja się nawet i z 10 razy na dzień ale w niektórych przypadkach takie mycie może okazac się nieskuteczne i co Wy wtedy robicie z delikwentem :nie_wiem

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
kąpiel...
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2008, 21:56:43 pm »
Pewnie tak, ale wg mnie to nie jest ten królik z filmu  :oh:  Mój to spokojnie mógłby grać na Euro 2008 jeśli graliby jego piłką  :lol

Widzę, że jesteś szybsza niż ja - moja odpowiedź była do postu wyżej. Jak się naprawdę ubrudzi to można troszkę obmyć w miseczce z letnią wodą, ale nie wrzucać do basenu o głębokości 1 m...

mandżeta

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2008, 22:07:51 pm »
Cytat: "Dominikfue"
Króliki są różne i nieraz mają dziwne upodobania. Mój Klusek np kocha odkurzacz i zawsze jak go włączam biegnie go niego i chce się z nim bawić (co jak na mój gust jest nieco niebezpieczne i mam problem : P ) Dodam jeszcze, że nie boi się podróżować i lubi być brany na ręce - sam na nie wskakuje. Jakby była taka możliwość to pewnie chciałby żeby go nosić i przytulać cały dzień. Zatem - prawdopodobne jest, że znajdzie się gdzieś na świecie jakiś królik, który będzie chciał zagrać w słonecznym patrolu : P


Dobre! Pewnie i jest na świecie taki królik- David Hasselhoff albo Pamela Anderson (przepraszam jesli źle napisałam)  :turla:  :pokoj:  :hura:  ....a może to właśnie jest GIZMO!  :P

Klusek to niezły numerant :rotfl2 ! Nawet odkurzacz dla niego to przygoda   :krolik   :turla:  :krolik

Gizmo tez uwielbia spędzac czas w swoim transporterku! Czasem sobie myślę, że chętnie zamienilby go z klatką  :nie_powiem  A z braniem na ręce to zależy- na kolana sam wskakuje po 5 dniach obcowania ze mna, na ręce dal się brac dopoki nie poszłam z nim do Veta i trzeba się było z nim tarmosic i bidak pewnie ma teraz uraz  ;(  Trudno, mam nadzieję, że mu przejdzie  :DD  Pozdrawiamy Kluska i wytarmol go od nas trochę  :heej

[ Dodano: Wto Cze 24, 2008 10:29 pm ]
Cytat: "Danae"
Pewnie tak, ale wg mnie to nie jest ten królik z filmu  :oh:  Mój to spokojnie mógłby grać na Euro 2008 jeśli graliby jego piłką  :lol

Widzę, że jesteś szybsza niż ja - moja odpowiedź była do postu wyżej. Jak się naprawdę ubrudzi to można troszkę obmyć w miseczce z letnią wodą, ale nie wrzucać do basenu o głębokości 1 m...


No nieźle. A powiedz mi czy Twoj "pilkarz" to tak odrazu byl zaprzyjaźniony z pilką? Moj ma 3 piły do zabawy w tym kule smakule i tylko ta mu odpowiada...  :hmmm  :dobani  Ma taką malą wiklinową z dwoneczkiem w srodku i druga to z trawy też z dzwonkiem ae nic z tego  :chory . Może nie dla niego kariera piłkarza a plywaka  :P  :niegrzeczny

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
kąpiel...
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2008, 23:55:34 pm »
U mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia - i to nawet skonsumowana została od razu  :oh:  piłka do momentu kastracji Groszka przeszła wiele. Teraz na szczęście jest tylko piłką.

Dominikfue

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 25, 2008, 00:00:11 am »
Widzę, że piłka Groszka przeszła standardowy w króliczym rozumowaniu ewolucyjny łańcuszek potrzeb - początkowo służyła jako element diety, później zabawka, po czym matka, żona i kochanka a dziś to już tylko koleżanka ;)

mandżeta

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2008, 00:59:55 am »
DOBRE! :rotfl2  :diabelek  :hahaha  :turla:

Przed chilą mój Gizmez zlożyl pocalunek na moich ustach  :*  Polizal mnie prosto w thuzda 3 razy pod rząd!  :wow  :kiiss  On jest poprostu przeboski! Jest u mnie 10 dni a takie cuda wyprawia! i sam mi na kolana wlazi- Zachowuje sie jakby sie we mnie zakochał  :przytul  :heart  Moje chuherko maleńkie!  :krolik

Linka

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2008, 11:13:06 am »
Jeszcze do pływających królików..
gdzieś mam zdjęcie płynącego zająca, a nawet kota. Uważam, że jesli nie ma takiej potrzeby (tzn. królik nie ucieka przed kimś i nie spotka przeszkody typu woda) to po co go tak męczyć; sami pewnie wiecie, że pływanie jest męczące.

Paollina

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2008, 15:06:01 pm »
A moja Klapa lubi pływać. Nie wiem, to normalne? Kiedyś nagrałam ją w wannie, bo miała awaryjne mycie ;)

mandżeta

  • Gość
kąpiel...
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 01, 2008, 15:42:42 pm »
Fajny Klapuś  :*  A widzisz! jednak są wyjątki od regóły.. nagrałaś ją? A możesz podesłac mi linka ??  Będę Ci DZWIĘCZNA   :heej