Autor Wątek: Weterynarze w Rzeszowie  (Przeczytany 14344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doma

  • Gość
Weterynarze w Rzeszowie
« dnia: Maj 10, 2008, 11:25:21 am »
Pilnie potrzebuje adresow dobrych wetow w rzeszowie

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2008, 11:57:50 am »
niestety szukalam m.in. na stronie Kaziora i samym rzeszowie nie ma

http://www.kazior5.com/lekarze.htm#R

masz linka o wetach,moze ktorys z wetow bedzie z twojej okolicy
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2008, 20:10:22 pm »
Na liscie jest Łańcut.
Hmm, ja sama tez chetnie sie dowiem o weterynarzach z tych okolic, mamy tu w Krosnie fajnego, miłego lekarza, ale bez usg itp.



Do.

  • Gość
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 26, 2008, 19:04:09 pm »
Od października 2007 r. mieszkam (z powrotem) w Rzeszowie i chodzę z moimi królasami do lecznicy przy ul. Batorego 15 - lek. wet. Hanna Sowa (polecono mi w sklepie zoologicznym). Co prawda chodzę tam właściwie na szczepienia, obcinanie pazurków i "ogólny przegląd", więc nie wiem, czy panie lekarki poradziłyby sobie z bardziej skomplikowanymi sprawami. Przepraszam - raz moje króliki miały biegunkę, którą panie doktorki wyleczyły. Chociaż, gdy pytałam o sterylizację króliczki, to okazało się, że wykonują ją tylko wówczas, gdy jest taka potrzeba medyczna, a nie profilaktycznie, więc w sumie nie wiem, co o tym myśleć ?? Wiem też, że przychodzą do nich ludzie z królikami. Sama chciałbym się dowiedzieć, czy jest w naszym regionie jakiś specjalista od królików.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2008, 20:19:40 pm »
Do., ja od stycznie wracam do Jarosławia ;) (koło Rzeszowa) i chodzę do Jacka Gajdy w Jarosławiu ale w Łańcucie jest dobry lekarz i zna sie na królach ;)
Nazywa sie Magoń Rafał tel. 017 22 52 125

Do.

  • Gość
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2008, 02:05:34 am »
Dzięki. Mam zapisane. Dobrze wiedzieć, w razie "wyższej konieczności" (oby taka nie nastała :nie_powiem )

Offline Naatasha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
lecznica w Rzeszowie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2009, 20:48:35 pm »
Sama interesuje się tym tematem - gdzie jest dobry weterynarz w Rzeszowie... Kilka razy byłam z moją Makitką u weterynarza na ul. Staszica, ale też na "przegląd". Zastanawiam się też nad lecznicą "Jamnik" na Bulwarowej ale sama nie wiem... czy ta lecznica na Batorego jest warta polecenia? :)

Do.

  • Gość
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2009, 01:03:31 am »
No, to już kwestia wyboru: Staszica, Bulwarowa, Batorego, Łańcut, Jarosław? Chyba nie ma złotego środka, ani idealnego weta (tak, jak nie ma idealnego człowieka, rodzica, małżonka itd.). Gdyby coś się stało mojemu Kubusiowi, to nie wiem, pewnie najpierw pojechałabym na Batorego, a potem do Łańcuta, do dr Magonia. W naprawdę krytycznych sytuacjach, to chyba na Warszawskiej jest wet., który ma całodobowy dyżur. To nie Warszawa... ;-) niestety, w jednych przypadkach, na szczęście, w innych...

nuka

  • Gość
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:45:01 am »
Polecam w Rzeszowie
Przychodnia weterynaryjna RES-VET
Waldemar Kaczor
ul. Bohaterów 52
Rzeszów
tel. 017 87 30 111
tel. kom. 603 970 916

godziny pracy:
pn-pt: 11-20
sobota: 11-16

Rozmawiałam z tym wetem wyłącznie telefonicznie, ale zawsze zadawałam trudne pytania i uzyskiwałam odpowiedź natychmiast. Pan dr, jak sam twierdzi, nie jest króliczym specjalistą, jednak choroby uszaków są mu znane. Odpowiada na vetopedii w sprawach króliczych problemów, konsultowałam jego wypowiedzi z innymi wetami (z dwoma) - potwierdzili słowa d-ra Kaczora. Sam dr przez telefon sprawia wrażenie bardzo pozytywne.
Ważne jest też to, że odbiera tel. kom. poza godz. przyjęć i udziela konsultacji telefonicznych zupełnie bezinteresownie, wiedząc, że moje uszaki nigdy nie będą jego pacjentami

Powiedziałam, że zamierzam umieścić adres jego lecznicy tu na forum. Odpowiedział skromnie "dziękuję za zaufanie, postaram się go nie zawieźć. Wie pani, mam kilkunastu króliczych pacjentów, pomagam, ale jak jakiś problem mnie przerośnie? Co wtedy"
Odpowiedziałam, że w takiej sytuacji uczciwie powie, że on nic więcej nie poradzi i poprosi o konsultacje u innego weta. Mamy to obiecane

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2009, 12:37:12 pm »
Znasz kogoś kto tu kastrował/sterylizował? :)


nuka

  • Gość
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2009, 13:53:42 pm »
ppx,
nie znam, jak napisałam w poście wyżej, nie znam nawet osobiście tego weta, rozmawiałam z nim wyłącznie telefonicznie

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 18, 2009, 18:15:55 pm »
Cytuj
A wiec ul. Osmeckiego - dokladnie wiem gdzie to jest w razie co to podprowadze. Mamy pytac o PANIĄ doktor nie PANA doktora i jak cos to czekac na panią - lepszy ma kontakt z "klatkowymi" zwierzakami. Co do ceny - zalezy od zwierzaka i czy to bardziej skomplikowana kastracja czy nie


Z innego forum mi poleciła użytkowniczka. :)

A np. Bielsko-Biała ?


Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2009, 11:26:51 am »
Czy naprawde tak kiepsko w naszym regionie z kroliczymi wetami...Jestem zalamana. W Krosnie juz nie szukam, mam przetestowanych, krolinka ma problemy powazne przydalyby jej sie usg rtg badania kalu - a to tylko w Rzeszowie..zastanawiam sie nad Jamnikiem.
Teraz oczywiscie nie bede jej ciagnac tyle drogi..

edit 16:47: zadzwonilam do doktora z Łańcuta i musze przyznac, ze wykazal duza troske i zainteresowanie, pomimo, ze jest na urlopie sam oddzwonil i poswiecil naszemu problemowi duzo uwagi..!

[ Dodano: Nie Sie 23, 2009 12:26 pm ]
PolecamGabinet Weterynaryjny 'CENTAUR' ul. Dominikańska 1 doktora Rafała Magonia w Łańcucie, zarowno pan doktor jak i pani doktor tam pracujaca- pelen profesjonalizm, wspaniale podejscie, troska, szczera troska o zdrowie krolika
Oraz polecana przez dr Magonia Przychodnia Weterynaryjna ""Azor"" lek.wet.Rafał Matusz
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 9. Dr Magoń umowil nas tam na operacje do dr Matusza,poniewaz byl na urlopie(swoja droga wiele czasu poswiecil nam telefonujac i konsultujac przypadek choc byl na urlopie) Dr Matusz z powodzeniem wykonal bardzo trudna operacje (czesciowo to juz bylo po godzinach pracy lecznicy i wiem, ze pracowac mial jeszcze do wieczora...)Moja kochana Miksia wybudzila sie, byla otoczona troska...niestety te trudnosci krolikow jezeli chodzi o narkoze...



Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Weterynarze w Rzeszowie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2009, 19:59:16 pm »
Lepszy ten do kastracji w Łańcucie, czy Rzeszowie?
Ile kosztowało?
Jaka narkoza?

Ja odradzam "Pandę".