Autor Wątek: -----SZUKAM SAMICZKI-----  (Przeczytany 9827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

esculap

  • Gość
-----SZUKAM SAMICZKI-----
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2008, 00:12:58 am »
Myślę, że z takimi osobami jak GenFranco nie ma po co rozmawiać. I tak nasze argumenty nie trafią do niego.

GenFranco

  • Gość
-----SZUKAM SAMICZKI-----
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2008, 22:23:28 pm »
weźcie nie przesadzajcie. jestem otwarty na wasze argumenty. zapewne macie większą więdzę na temat królików niż ja. tylko sie zapytałem. wkońcu kto pyta ten nie błądzi...
ja nie stosuje zabezpieczeń w sexie bo to nie to samo; to jak lizanie cukierka przez papierek. w drodze mam Ukochaną Córeczkę i jestem z tego dumnu   :jupi  :jupi  :DD  :jupi  :jupi
ja prawie nie choruje i staram sie nie brać leków jak nie trzeba; to sama chemia, dużo nie dobrego ale to kwestia podejścia. nie chce rozmnażać Królików bo wiem, że trudno o nowy dom dla nich. a rozmnażają sie w nie samowitym tempie. sam chętnie bym zaadoptował gdybym miał warunki ku temu. zawsze raźnie we dwoje niż pojedyńczo... poki co zadowolony jest z towarzystwa kotki. którą często pogoni i pokaże jej gdzie jej miejsce :D :PP

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
-----SZUKAM SAMICZKI-----
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2008, 22:41:54 pm »
Cytat: "GenFranco"
to jak lizanie cukierka przez papierek. w drodze mam Ukochaną Córeczkę i jestem z tego dumnu   :jupi  :jupi  :DD  :jupi  :jupi

Są jeszcze inne metody  :>  Gratuluję córeczki, jednak nie obraź się, ale jakąś metodę chyba będziesz musiał stosować, przynajmniej szklankę wody zamiast  :rotfl2  bo teraz chyba już minęły czasy kiedy rodziny miały po 20. dzieci. U królików jest tak samo - nie należy ich rozmnażać bez potrzeby, zobacz ile królików czeka na adopcję. Mówisz o samcu i sterylizowanej samicy - nie wiem czy seks jest przyjemny bez popędu płciowego...

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
-----SZUKAM SAMICZKI-----
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2008, 22:54:29 pm »
Cytat: "GenFranco"
sam chętnie bym zaadoptował gdybym miał warunki ku temu

Wydaje mi się, że skoro nie masz warunków na drugiego królika z adopcji, to nie masz w ogóle warunków na drugiego. A w związku z tym roztrząsanie tematu jest nieco bezprzedmiotowe.
Córeczki gratuluję.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

GenFranco

  • Gość
-----SZUKAM SAMICZKI-----
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 27, 2008, 14:54:38 pm »
dziękuje :))
wiadomo. 20-tki nie będę miał. trzeba myśleć realnie. są koszta i inne względy. szklanka wody :D ciekawy pomysł... po porodzie pójdziemy do ginekologa i pogadamy co najlepsze...
nio, drugiego narazie mieć nie będę bo nie mam warunków. mam nadzieje, że zmieni się to w przyszłości to chętnie adoptuje królisia :))