Autor Wątek: oddam sliczna królicza mame i jej dziecko  (Przeczytany 4310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xxx

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« dnia: Kwiecień 26, 2008, 03:01:09 am »
Króliczki to matka i dziecko,mialy posluzyc jako karma dla weza,na szczescie uniknely tego losu.U mnie sa na tymczasie.
Matka-to rudo-szaro-brazowa slicznota:)ma takie jakby przechodzace jedne w drugie kolorki,jest ciekawska,lize po dloniach,lubi byc glaskana ale jak ma dosc odpycha reke patrzac sie w oczy.  Nie wiem w jakim jest wieku,moze miec okolo 4 lata,byc moze jest młodsza...

Dziecko-jest rude z podpalanym na brazowo pysiem,juz lapie kolorki jak matka,mysle ze bedzie do niej bardzo podobne,ma ok. dwa miesiace,jest przymilne,zabawne,rozbrykane,ciekawskie i dzielne:)niemalze we wszystkim nasladuje mamusie:)prawdopodobnie to samczyk(opinia wetki ktora rzekla"chyba to samczyk":))

Oba kroliczki byly badane przez wetke,sa zdrowe,do oddania razem(matka sluzyła jako rodzicielka "karmy dla wezy"mysle ze stracila juz sporo dzieci:(wiec te chcialabym juz dozywotnio zostawic z nia,jesli male to samiec oferuje pomoc w kastracji,adoptujacy zobowiazany jest do podpisania ze mna umowy adopcyjnej,zastrzegam sobie w niej prawo do info o kroliczku,zdjec itp po adopcji.

kroliczki sa z Lublina,ale moge je dowiesc:Łódż,Bydgoszcz,Warszawa lub ewentualnie inne miejsce po dogadaniu sie

fotki moge wyslac zainteresowanym na mejla,sa slabej jakosci, bo zrobione komórka...ale zawsze cos :DD

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2008, 08:53:43 am »
Cytat: "xxx"
adoptujacy zobowiazany jest do podpisania ze mna umowy adopcyjnej,zastrzegam sobie w niej prawo do info o kroliczku,zdjec itp po adopcji

Brawo!!  :brawo: Oby uszatki znalazły super domek! Pozdrawiam i powodzenia  :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2008, 09:00:04 am »
XXX możesz zgłosić króliczki na stronę adopcyjną SPK :)
 Zajrzyj tutaj http://www.adopcje.kroliki.net/
Jeśli zdecydujesz się, żeby SPK poprowadziło adopcję możesz napisać do mnie
monika.rejniak@kroliki.net lub na gg 2220259
Życie jest piękne... pomimo wszystko

xxx

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2008, 01:20:22 am »
przykro mi to mówic ale prosbe o zamieszczenie anonsu adopcyjnego wylalam do spk z 10 dni temu :( do tej pory moje ogloszenie sie nie ukazalo

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:51:10 am »
dostałam takie zgłoszenie, przesłałam je do naszej pośredniczki z Lublina, zaraz sie z nią skontaktuję, może email do niej nie doszedł.

Offline vit

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2008, 12:57:02 pm »
przepraszam za zamieszanie, ale faktycznie mail do mnie nie doszedl ;/

xxx

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2008, 14:54:33 pm »
juz wiadomo ze kroliczątko to tez samiczka,króliczki sie lubia i przebywaja w jednej klatce

Dominikfue

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2008, 15:07:46 pm »
Moją siostrę urzekł los tych króliczków. Cały czas ją namawiam żeby wzięła, argumentując to tym, że jak będzie potrzebowała to jej pomogę w utrzymaniu : ) Mam nadzieję, że króliczki spotka dobry los : )

xxx

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2008, 15:21:05 pm »
:) tez mam taka nadzieje..sporo juz przeszly,zasluguja na cieply dom w ktorym beda mialy bezpieczna ostoje do konca zycia,zreszta ,zasluguja na to jak kazda istota...

Dominikfue

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2008, 16:30:52 pm »
Może powiedziałabyś coś więcej o króliczkach lub zamieściła kilka nowych zdjęć? : )

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2008, 21:13:15 pm »
Napisz do mnie na priv proszę, Dominikfue.

xxx

  • Gość
oddam sliczna królicza mame i jej dziecko
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2008, 00:51:07 am »
:) cos wiecej,wlasnie mamusia- Lakshmi gryzie karton ktorym zaslonieta jest ta czesc pokoju gdzie wlazic jej nie wolno;)corka-Prema,ma obsesje na punkcie mojego chlopaka  :lol ciagle chce byc tam gdzie on ;) pozatym,po chwilowych burzach hormonow mlodej,podejrzewanej zreszta o bycie samcem,nastapil spokoj i harmonia w ich kontaktach,Prema to na bank ona ;) aktualnie ma chyba  pierwsza rujke i chciala by miec dzieci z moimi przystojniakami ktore moze sobie jedynie powachac przez kratki transportera ;)...Lakshmi bywa przekomiczna:) ma swoj swiat i ciagle znajduje sobie cos do robienia by sie nie nudzic,lubi kopac w trocinach i siane,pewnie wybieg na dzialce bylby spelnieniem jej kopacznych marzen;)Obie nie sa klopotliwe:) maja dosc spora klatke,nie gryza krat by wyjsc,prawie nie halasuja.Bardzo lubia biegac,matka pelnila funcje fabryki karmy dla weza,widac po niej ze dopiero teraz odzywa,jakby odkrywala ze mozna zyc bez brzucha i ciaglego karmienia-wiec zachowuje sie troszke jak mlody kroliczek z ktorego zdjeto jarzmo,bryka,skacze,bawi sie...no a mloda jak mloda ;) "biegac skakac,latac plywac,w tancu w ruchu wypoczywac" ;)no i to chyba tyle,jak cos to pytac prosze;)

[ Dodano: Czw Lip 03, 2008 4:03 am ]
najnowsze i stare fotki na forum SPS,choc kiepskiej jakosci( bo z tel) to jednak sa ;)

http://sps.forall.pl/viewtopic.php?t=1426