Autor Wątek: co najlepsze dla uszatków  (Przeczytany 13035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline XannuSS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 235
co najlepsze dla uszatków
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 19, 2009, 13:05:46 pm »
Aneczka ja zamawiam tylko suszki, których sama nie mogę zdobyć: mniszek, babka lancetowata, pasternak, cykoria podróżnik, pomidor (bo ciężko ususzyc :P)
Marchewke, pietruszke, buraczki, jablko sama kroje, zawijam w recznik papierowy i susze na kaloryferze :D

Jeśli nie chcesz sie babrac w suszonych jablkach, bo sie kleja mozna je przeciez kupic w spozywczym i wtedy widzisz co kupujesz, bo opaowania sa zazwyczaj przezroczyste ;)

Aneczka

  • Gość
co najlepsze dla uszatków
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 20, 2009, 09:45:09 am »
XannuSS, ja też susze rózne tego typu przysmaki (albo podbieram babci), nawet nie tyle dla króliczka, ale jak dostane w lato od znajomych z ogródka to susze i mam potem przez zime, ale teraz sie chwilowo skończyły, więc zamówiłam herbal pets, w ogóle to nawet nie tyle zamówiłam suszoną marchewkę, bo Frotek woli świeżą, ile była ona (tak samo zresztą jak jabłka) w jakiejś mieszance typu owoce pól i lasów (jabłaka - swoją drogą ciekawe, czy rosną w lesie czy na polu wg nich), czy w karmie ziołowo-warzywnej (marchewka)

A pomidory to łatwo ususzyc w piekarniku, mozna albo w niewielu stopniach zn np 50-60stopni tylko przez dłuższy czas - czyli ok 2 -3h (ale to zależy od pomidora), albo na wiekszej mocy krócej, przy czym te dłużej suszone są lepsze, ja czasem wkładam jak wyciągam z piekarnika cisto - mam juz nagrzany i tylko zmniejszam moc...