Autor Wątek: Potrzebna przechowalnia W BYDGOSZCZY!!!!  (Przeczytany 2440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Potrzebna przechowalnia W BYDGOSZCZY!!!!
« dnia: Marzec 29, 2008, 22:18:19 pm »
Poszukuje przechowalni, domu tymczasowego dla adopcyjnego kroliczka - Czarnej, ktora obecnie przebywa w sklepie zoologicznym. Czarna jest na stronie adopcyjnej tutaj: http://www.adopcje.kroliki.net/adopcje/czarna_bydgoszcz.html

Poczatkowo przebywala w sklepie razem ze swoim bratem ktory znalazl juz szczesliwie nowy dom. Byla bardzo z nim zwiazana i prawdopodobnie w zwiazku z jego nieobecnoscia stala sie bardzo niespokojna. Wogole nie jest wypuszczana z klatki, nikt jej nie glaszcze, nikt sie nia nie zajmuje dlatego tez wymaga oswojenia. Dopoki mieszkala razem z bratem w klatce, byla spokojniejsza a teraz wyraznie brakuje jej towarzystwa. Nie moze juz tam dluzej zostac - ta samotnosc i brak kontaktu z druga istota bardzo zle na nia wplywa. Potrzebuje duzo milosci i czulosci - przede wszystkim potrzebuje KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM dlatego jesli ktos moze zapewnic jej chociazby dom tymczasowy do czasu znalezienia jej nowego stalego opiekuna to prosze o kontakt.

SPRAWA JEST BARDZO PILNA!!!

Kontakt do mnie:

e-mail: magda.gralak@kroliki.net
numer gg: 3476261
numer telefonu: *********

Z gory bardzo dziekuje za pomoc....

edit by magda24: usunięto nr telefonu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 19:02:16 pm wysłana przez magda24 »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Potrzebna przechowalnia W BYDGOSZCZY!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2008, 16:38:13 pm »
Co się dzieje z Czarną? Znalazł się DT?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Potrzebna przechowalnia W BYDGOSZCZY!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2008, 18:01:43 pm »
Tak znalazl sie dom tymczasowy dla Czarnej. Ale moze w nim byc tylko do polowy maja. Miejmy nadzieje ze jak wszystko dobrze pojdzie to do tego czasu uda sie przewiezc ja do Gdanska gdzie czeka juz na nia nowa wlascicielka :)


Ale to nie zmienia faktu ze przechowalnia w Bydgoszczy nadal bardzo by sie przydala - jak nie dla Czarnej to dla innych kroliczkow, miedzy innymi z bydgoskiego schroniska. Tak wiec jesli ktos moze zapewnic dom tymczasowy to nadal prosze o kontakt :)