Autor Wątek: Dołacz do nas  (Przeczytany 56972 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Jan_Kreisler

  • Gość
Dołacz do nas
« dnia: Wrzesień 20, 2004, 15:42:07 pm »
Działamy oficjalnie od 24.07.2003r. jako SPK i jesteśmy otwarci na nowych ludzi myślących w podobny sposób. Proponujemy różne formy współpracy dopasowane do waszych możliwości. Jeśli chcecie pomóc doraźnie jesteście też mile widziani, przewidzieliśmy dla was członkostwo wspierające.
Zapoznajcie się z warunkami członkowstwa w dziale strony SPK-Organizacja-Członkostwo

Poszukujemy osób, które aktywnie zajęłyby się działalnościa˛ na terenie swoich miast oraz tych zmotoryzowanych, którzy przy sprzyjających dla nich okolicznościach, zgodziliby się na transport adopcyjnych królików po uczęszczanych przez siebie trasach
Zapoznajcie się proszę z naszym Regulaminem i podejmijcie decyzje.
Dołącz do nas.
Członkiem Stowarzyszenia Pomocy Królikom może zostać osoba, która ukończyła 13 rok życia. W przypadku osoby niepełnoletniej, prawny opiekun musi wyrazić pisemną  zgodę w odpowiednim punkcie deklaracji.
Deklaracje dla członka zwykłego i wspierającego można ściągnać z naszej strony
Po wypełnieniu deklaracji należy ją  przesłać na adres korespondencyjny Stowarzyszenia. W przypadku członkostwa zwykłego należy w przeciągu 30 dni uiścić skarbnikowi składkę członkowską  w wysokości 10 pln.

Adres korespondencyjny:
Monika Michałowicz
Ul. Młynarska 21/89
05-500 Piaseczno
monikam7@o2.pl

Po otrzymaniu deklaracji oraz składki członkowskiej Pełnomocnik  przyjmuje nowego członka.
Każda nowo przyjęta osoba dostanie mailowe bądż pisemne potwierdzenie.

Karmela

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2005, 18:28:42 pm »
Czy osoba dołączająca do SPK musi być pełnoletnia?

Jan_Kreisler

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2005, 08:30:08 am »
Nie, nie musi być pełnoletnia, ale powinna mieć przynajmniej 13 lat, a zgodę na przynależność do SPK musi wyrazić prawny opiekun (rodzice) i to opiekun powinien podpisać deklaracje członkowską.

Po podpisaniu deklaracji i wysłaniu jej na adres korenpondencyjny, nowy członek SPK otrzymuje potwierdzenie i dalsze instrukcje mailam, po czym wnoszona jest opłata 10 pln.

Offline Rul

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • http://www.photoblog.pl/ruleczek
Dołacz do nas
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2005, 19:58:12 pm »
Cytuj
powinna mieć przynajmniej 13 lat

czyli muszę czekać jeszcze niecałe 2 lata  :beksa:  :(  :dokitu: ...Jak mus,to mus  :glaszcze: ...

Jan_Kreisler

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2005, 22:57:30 pm »
Ale możesz brać udział w działaniach SPK.
Na przykład ważne jest rozwieszanie ulotek, dzięki którym ludzie dowiadują się że organizacja istnieje :D
Ze strony dostępne są też broszurki. Możesz je rozdawać :D
A 2 lata szybko upłyną :D

Offline Rul

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • http://www.photoblog.pl/ruleczek
Dołacz do nas
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2005, 18:31:54 pm »
eee nie wiem czy tak szybko...A ulotek to raczej nie wolno rozwieszać  :hehehe: w moim mieście.Choc policja cie nie goni.

Lupus

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2005, 11:19:39 am »
Ja się ciągle zastanawiam czy dołączyć do SPK :????:  Ale nawet jeśli się już zastanowię to muszę czekać do września  :?   Dołączyć, niedołączyć oto jest pytanie :>   :...:

Alex

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2005, 16:24:31 pm »
Ja na Twoim miejscu bym się przyłaczyła. Ja skończę 13 lat w sierpniu, ale jednak moje kieszonkowe nie są w stanie spełnić finansowych składek SPK  :(

Offline Rul

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • http://www.photoblog.pl/ruleczek
Dołacz do nas
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2005, 16:42:52 pm »
ja nie za swoje będę płacić  :hehehe: .Mama i tata fundują  8)  :cojest: ...
A ja czekam tlyko do 29 kwietnia  :jupi:  :brawo: !!!

Karmela

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2005, 21:33:33 pm »
A czy sprawdzacie ten wiek tak dokładnie? :P  Brakuje tego roczku do trzynastki :beksa:

Jan_Kreisler

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 29, 2005, 07:48:03 am »
Nie ma co plakac.
SPK zostanie przerejestrowane i zostanie zmieniony statut (juz za mniej niz 3 miesiace). Wtedy, jesli wasi rodzice wyraza zgode, bedziecie mogly zapisac sie :D

właścicielka Pusi

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 29, 2005, 15:37:23 pm »
mam pytanie do Karmeli - przepraszam Gaja - czy to Twój uszatek jest w avatarku?

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
Dołacz do nas
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 29, 2005, 16:14:18 pm »
no właśnie mi się wydaje, że to chyba króliczek Gochy z króliczego forum, prawda? :>
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

Karmela

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2005, 18:22:49 pm »
Króliczek nie mój, i nie wiem czyj bo znalazłam go w wyszukiwarce grafiki  8)

Gocha

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2005, 07:32:00 am »
ma na imię Pusia  ;-) pochwaliłabyś się swoim Karmelkiem i wstawiła go na avatarek  :)

Basia

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2005, 23:36:19 pm »
Korzystam z Twojej rady... i przylaczam sie na forum.. powoli wezme sie za czytanie postów:)
pozdrawiam
B. Łozińska

michal_puszek

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2005, 20:40:33 pm »
Ja mam 12Lat,a chciałby należeć do SPK,chciałbym zająć się pochowywaniem królików i rozwieszaniem ulotek. Nie mogę tym się zajmować?? :(

Jan_Kreisler

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2005, 21:46:42 pm »
Według obecnego regulaminu, niestety nie.
Natomiast regulamin został zmieniony i wejdzie w zycie po zatwierdzeniu przez sąd rejestrowy to jest za około 3 miesiace - wtedy bedzie to mozliwe.

Mozesz rozwieszac ulotki ( w miejscach dozwolonych ). Przechowywanie wiaze sie czesto z wyrzeczeniami i wydatkami, dlatego nie mozemy ciebie na nie narażać.

Przez ulotki ludzie dowiadują sie o SPK i prawidłowej opiece nad królikami,
To są niedoceniane działania ale najlepsze - nie widać jednak szybkich efektów i ludzie często zrażają się do takich działań,

michal_puszek

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2005, 21:49:46 pm »
Czyli że za 3 miesiące może będę mógł dołaczyć do SPK? :)

Jan_Kreisler

  • Gość
Dołacz do nas
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2005, 21:53:51 pm »
tak - o ile sąd nie znajdzie uchybien w dokumentacji i wpisze nas do rejestru.
Jeśli tak się nie stanie - przedłuży się ten okres, ale w końcu i tak dojdzie do skutku.