Autor Wątek: Problem z bratem.  (Przeczytany 4220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nessa

  • Gość
Problem z bratem.
« dnia: Maj 08, 2010, 17:17:05 pm »
Mam problem, wiem że przy króliczkach nie powinno się słuchać głośnej muzyki - wiadome bo mają czulszy słuch... lecz problem w tym, że mój brat ciągle słucha głośnej muzyki z basami, królik nie reaguje jakoś żeby mu to przeszkadzało ale mimo to martwię się...

Gdy mówie bratu, że królikowi to szkodzi to się śmieje, że wcale tak nie jest a wielkość uszu itp nie mają nic do tego.
Moglibyście mi doradzić jakie argumenty zastosować by przekonać go, że to jednak szkodzi maleńkiej?

Dodam, że ma 17 lat a powiedzenie o tym mamie nic nie da bo ojca nie mamy, a mama pracuje więc wiadome - też dużo czasu jestem z bratem sama w domu...

bunny.

  • Gość
Problem z bratem.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2010, 18:04:43 pm »
Uuh, ja mam jeszcze gorzej. Mam 5-letniego brata/diabła, który zachowuje się czasem głośniej od tej muzyki. xd też go uciszam i, przyznając szczerze, też nie mam jak. Zwykle mówię że to może zabić Tusię, to on jeszcze pogarsza. ;/ Też proszę o wskazówki.

Paulisia

  • Gość
Problem z bratem.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2010, 19:06:44 pm »
Nessa, też mam brata, który ma 17 lat i też słucha bardzo głośno muzyki. wcześniej mu mówiłam,  że mam zwierzęta, że to może im zaszkodzić, albo że je obudzi itp. Nusia jest już przyzwyczajona do muzyki, w ogóle nie reaguje na nią. nie znam Twojego brata, ale sądząc po wieku może być podobny do mojego brata = czyli nie dasz rady go przekonać. niestety. ale w końcu od tego są bracia, żeby robić wszystko nie po naszej myśli. ale przecież nie wyrzucisz brata z domu, możesz się tylko modlić, żeby się wyprowadził od razu jak skończy 18stkę  :diabelek

Offline hyghsq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Mężczyzna
Re: Problem z bratem.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2010, 22:52:21 pm »
Cytat: "Nessa"
Mam problem, wiem że przy króliczkach nie powinno się słuchać głośnej muzyki - wiadome bo mają czulszy słuch... lecz problem w tym, że mój brat ciągle słucha głośnej muzyki z basami, królik nie reaguje jakoś żeby mu to przeszkadzało ale mimo to martwię się...

Gdy mówie bratu, że królikowi to szkodzi to się śmieje, że wcale tak nie jest a wielkość uszu itp nie mają nic do tego.
Moglibyście mi doradzić jakie argumenty zastosować by przekonać go, że to jednak szkodzi maleńkiej?

Dodam, że ma 17 lat a powiedzenie o tym mamie nic nie da bo ojca nie mamy, a mama pracuje więc wiadome - też dużo czasu jestem z bratem sama w domu...

zagroź że puscisz królika na kable od głosników ;) ew kup mu słuchawki :)
Atsi bylo, jak si było, prece jakri było i, jeste nikdy nebylo, aby jaksi nebylo.

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Problem z bratem.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2010, 13:23:56 pm »
hyghsq,  genialne haha ;D Wkurzony króliczek od razu będzie wiedział co zrobić z głośnikami  :diabelek   No niestety tak to już bywa, ciesze się że mam grzecznego braciszka który też ma świra na punkcie królików i w życiu by im nic złego nie zrobił. Co prawda ma 9 lat ale mam nadzieje że jego podejście sie nie zmieni :)

Uszata_panna

  • Gość
Problem z bratem.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2010, 21:35:21 pm »
Mojemu 3 letniemu łatwiej przemówić a temu o rok młodszemu jak mi nic nie pomaga przechodze do czynów najpierw wyłanczam internet mamy rozdwojenie łącze a głównie podłączenie jak u mnie  :diabelek  a jak nie zadziała to wyłączam prąd.  Inaczej się nie da :(

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Problem z bratem.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2010, 00:59:55 am »
Nessa - Jest dobry film "How High" w jednej scence jest pobudka, Redman budzi Jamala :)

Film jest boski, ale o co mi chodzi - braciszek będzie spał, nastaw ten kawałek z filmu http://kozi1993.wrzuta.pl/audio/48RNSZ816Og/rammstein_-_du_hast
I zrób to samo - postaw głośnik koło braciszka, po czym włącz :)

Jak brat zapyta się o co Ci chodzi - powiedz, ze tak właśnie czuje się królik podczas słuchania jego muzyki.
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3