Autor Wątek: Odpoczynek  (Przeczytany 1996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

manatasia

  • Gość
Odpoczynek
« dnia: Marzec 03, 2008, 09:39:57 am »
Rawrunia jak jest zmęczona (od rana do wczsnego wieczora, oczywiście ;P) to przyjmuje pozycję na klopsa. Leży tak leży, oczy się jej zamykają, często przechyla się na boki (co wygląda bardzo rozkosznie!) ale nigdy nie kładzie się na podłodze (ma swój ulubiony dywanik na którym odpoczywa). Nauczyła się, że jak przynoszę jedzenie, to często karmię ją z ręki, więc wskakuje mi na nogi (a robi niezłe 'gały' jak słyszy szelest jedzenia :D). Mam już ją prawie miesiąc, jest kochana mimo że budzi mnie rankami bo jest głodna. Rozbrykana jest i to bardzo, nieźle skacze (ostatnio wskoczyła mi na PS2 na półce :D). Na razie ma prowizoryczną zagrodę, ale boję się, że w końcu niedługo mi z niej wyskoczy. W każdym razie chodzi mi o to, że mimo iż jest wesoła, rozbrykana, raczej czuje się dobrze (jak wchodzę do zagrody to rzuca mi się na papcie i robi mi ósemki wkoło nóg tak, że nie mogę się ruszyć bo boję się, że ten wariat wskoczy mi pod nogi) ale nigdy nie leży na "kotleta jagnięcego" tylko zawsze "na klopsa". Może tak lubi? Może jest jej zimno? Sama nie wiem... chciałabym, aby czuła się naprwadę dobrze w swojej zagrodzie... Mam wykazać się cierpliwością i czekać? Mogę jedynie dodać, że jest wypuszczona z klatki na ok 12 h i lata po zagrodzie, która jest tak mniej więcej 1/3 mojego pokoju, więc narzekać na brak ruchu nie powinna :P

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odpoczynek
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2008, 12:20:37 pm »
dobrze ma u Ciebie Twoja księżniczka :lol  pewnie z czasem zacznie się rozkładać bardziej...ja nadal czekam az któraś z moich panien fiknie na plecki, ale zdarza się to bardzo rzadko. w sumie od przeprowadzki nie widziałam takiej akcji..
cierpliwości, jak na miesiąc pobytu to wydaje mi się, że się super luzacko zaaklimatyzowała.
pozdrawiamy
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Rabbitka

  • Gość
Odpoczynek
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2008, 15:31:00 pm »
Mój króliś ostatnio bardzo często wywraca się na plecki a przytym albo liże sobie łapki albo wygląda jak zdechlak. :lol  :lol  :lol  :rotfl2