Autor Wątek: zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..  (Przeczytany 2557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« dnia: Marzec 02, 2008, 17:48:59 pm »
od jakiegos czasu  22-23 i 5-6 rano wtedy kiedy sie spi Peppar wali w prety, probuje zrzucic pasnik, bierze kocia kuwete (jego wlasna) w zeby i rzuca o podloge.. nie wiecie co mu sie nagle porobilo? czasu mu poswiecamy jak zawsze :) wybiegac to on sie ngd nie lubil.. zawsze do klatki wraca.-.

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2008, 18:21:27 pm »
Najwidoczniej jednak coś mu nie pasuje.Zazwyczaj takie zachowanie jest próbą zwrócenia na siebie uwagi...może więcej glasków chce,albo zabawy...?Nie znam jego usposobienia i nie wiem co on lubi,ale może tego mu brakuje,jeśli za bieganiem nie przepada :hmmm

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2008, 18:23:33 pm »
on to buraczki suszone vitapolu (lolo obecnie :D) lubi.

Powoli mysle o wyrzuceniu go z sypialni bo sie spac nie da :(

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2008, 18:32:59 pm »
Cytat: "tusiatko_1987"
on to buraczki suszone vitapolu (lolo obecnie  ) lubi


...hi,hi no to może jeszcze więcej tych buraczków sie domaga  :icon_mrgreen
A tak na poważnie to może chłopak poprostu sie rozbestwił i postanowił trochę podrażnić się ze swoją panią...ucholki potrafią mieć chumorki :diabelek

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2008, 18:40:16 pm »
tia... po szwedzku uzylabym slowa "tuff" pot. przebojowy wg slownika :D

Wiesz pory kiedy ja chce spac sobie wybiera na bieganie po klatce i rozwalanie rzeczy.. czasami mysle sobie ze powinnam jeszcze jedne takie kraty kupic i zagrodke mu zrobic...

Bo to psy z tego maja zagrodzona kuchnie zeby 8 miesieczna auczyc czystosci i zeby nie musiala ciagle pilnowac duzego mieszkania. to maja duzy przedpokoj dla siebie i kraty tma gdzie kuchnia sie zaczyna - jak nas w domu nie ma

takie kraty:

milupka

  • Gość
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2008, 20:05:58 pm »
witam doskonale cie rozumie , bo moja kulka zaczela robic dokladnie tak samo nie wiem jaka jest tego przyczyna przed klatka ma wybieg wiec ma miejsce ale i to nie pomaga a zeby bylo smiesznie robi to zawsze o tych samych godzinach miedzy 23 a 24 oraz rano 6 a7  probowalam wielu rzeczy ale nie zabardzo dzialaja a moja paskuda jak nie dawala spac tak nie daje  :lol wiec nie moge pomoc bo sama mam to na codzien.pozdrawiam

esculap

  • Gość
zmiana.. kopanie w kuwecie, rzucanie kuweta..
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2008, 21:17:06 pm »
No to fajnie macie. Moje potwory tłuką sie głównie między północą a 4 rano. Cała gama zachowań, byłoby na dwie strony a4 drobnym maczkiem. Ale już to polubiłam i przyzwyczaiłam się