Autor Wątek: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów  (Przeczytany 60703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 21, 2009, 13:47:13 pm »
Witam
Własnie mam w domu taką ceramiczną miseczkę narożną, mojemu królowi ta miseczka nie przypadła do gustu, woli tą swoją, stara, ale jara.
No więc nie mam co robić z tą miseczką, zatem czy byłaby taka możliwość, zebym wysłała pocztą do Was? Oczywiscie, gdyby wam ta miseczka się przydała, niestety nie jest dużej wielkości, ale jest prawie nowiutka i praktyczna, nie zajmuje duzo miejsca w klatce.

Prosze o odp.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2009, 19:12:15 pm »
Kitty27, wszystko zawsze sie przyda, moze popatrz gdzie są nasze największe przechowlanie czyli Poznań, Wraszawa tam wszystko sie przydaje.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2009, 10:36:59 am »
Cytat: "maro"
Kitty27, wszystko zawsze sie przyda, moze popatrz gdzie są nasze największe przechowlanie czyli Poznań, Wraszawa tam wszystko sie przydaje.

Ja nie mam mozliwosci przyjezdzania do Warszawy czy Poznania, bo z Katpwic jestem. Jedynym rozwiazaniem jest tylko przeslanie paczką. Jesli to mozliwe to prosze o podanie adresu, moze byc na prywatna wiadomosc.

Pzdr i czekam na odp

Offline BlondiSport

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:06:45 pm »
Mama do oddania klatke dla kroliczka ale jestem z wrocławia,wiec komu ja przekazac?
Basia

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:37:56 pm »
Blondi, podobnie jak w poprzednim poście - możesz wysłać klatkę paczką do Warszawy, albo skontaktować się z którymkolwiek pośrednikiem adopcyjnym i dogadać się bezpośrednio z nim.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:23:21 pm »
BlondiSport, bardzo nam przyda sie klatka w Wrocławskiej przechowlani moze mogłabyć ja przekazać naszej koleżance we Wrocławiu która przechowuje nam króliczki, a one nei zawsze trafiają do nas z klatkami.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

megana88

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 04, 2009, 18:02:04 pm »
ja mam klatkę. Wprawdzie małą (bodajże 70cm) i pęknięta, ale jeśli się połóży dywanik to w zasadzie nic nie widać. Pręty grubsze, ocynkowane. Gdyby nie ta pęknieta kuweta to byłoby ok... może dziś zrobię zdjęcia i jeśli się przyda to mogę wysłać :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 20, 2009, 19:59:40 pm »
hej, wszystkie akcesoria typu klatki, transporterki, miski, poidła i karmę  najlepiej wlasnie dogadac z konkretnymi osobami z naszego działu adopcji, aby trafily od razu do przechowalni.

a wiec procedura niech bedzie taka : prosze kontaktowac sie z osoba z www.adopcje.kroliki.net z danego miasta lub przynajmniej województwa i za jej posrednictwem przekazywac lub przesylac akcesoria juz bezposrednio np do przechowalni - domyslam sie wtedy ,ze posrednik adopcyjny wysle prywatny adres przechowalni do darczyncy.

co do IKEI - skandalicznie sie zagapilam i dopiero teraz widze ten post - kupowalismy regaly za pieniadze z grantu amerykanskiego, tak wiec i tak mielismy na to wydac, a chcialam wybrac ladne regaly i wszystkie w tym samym stylu - mamy ich teraz okolo 8 wraz z nadstawkami.

Jednak potrzebne beda do nich drzwi, tak wiec moze to by sie udalo taniej zalatwic - drzwi sa do nich do kompletu, konkretnie w systemie BILLy, kolor sredniobrązowy.
na te drzwi i tak sukcesywnie bede zdobywac pieniadze z grantów - na rozówj biblioteki praw zwierząt.

nie bralam swiadomie mebli z przeceny -  ogladalam je czesto -, bo nie chcialam mieszac stylistycznie. nie byloby szansy kupienia 8 takich samych.

Offline Ironia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 21, 2009, 00:25:55 am »
kiedy w ikea zmienia sie wystawa całego wnętrza to jest możliwe kupić przynajmniej kilka przecenionych szaf razem a resztę po normalnej cenie. Chyba, że coś wychodzi całkiem ze sprzedaży ale regałów billy to nie dotyczy. Poza tym jak wspominałam Ikea wspiera różne fundacje więc warto spróbować poprosić może nawet dadzą coś za darmo. Napisz mi tylko czy mogę rozmawiać w Twoim imieniu a ja spróbuje porozmawiać z kim trzeba i dowiedzieć się co da się zrobić.

Basienka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 07, 2009, 22:17:58 pm »
Po moim Stefciu, który niestety dziś odszedł, zostało mi prawie 1kg granulatu, prawie 1kg Versele-Laga i trochę żwirku, jeśli się przyda to mogę wszystko oddać dla potrzebujących króliczków, bo bez sensu, żeby leżało. Mieszkam w woj. mazowieckim, 65km od Wa-wy, ale siostra mieszka w Wa-wie wiec jakby miała wolną chwilę to mogłaby któregoś dnia podrzucić jedzonko i ten żwirek. Jakby co proszę o kontakt na gg (nr gg na moim profilu jest)

nuka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 08, 2009, 00:45:55 am »
Basienka, co się stało Stefciowi> Chorował? Wiek?
bardzo mi przykro ;(

Basienka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 08, 2009, 09:50:25 am »
Miał coś z płucami, jakieś 2 tyg. temu to się zaczęło byłam u weta i mu się bardzo poprawiło i było ok, aż do wczoraj :buu  nawróciło mu się to coś i niestety serduszko jego nie wytrzymało i zasnął sobie w spokoju na swojej poduszeczce  :buu  Miał 7 lat  :buu  Strasznie dziwnie, smutno i pusto bez niego, jakoś tak się nie mogę przyzwyczaić, że go nie ma i ciągle patrze na podłogę czy aby nie leży pod moimi nogami, żeby się poprzytulać  :buu   już go nie ma  :buu

kasiagio

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 08, 2009, 10:13:37 am »
Basienka,  :(  :przytul

nuka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 08, 2009, 16:46:10 pm »
Basienka,  :przytul  wiem jak to jest, tak się rozglądać po mieszkaniu z nadzieją, że małe przybiegnie...

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 08, 2009, 16:58:42 pm »
Basienka,  :przytul

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 09, 2009, 10:15:01 am »
Basienka,  przede wszystkim :przytul a moze jeszcze kiedyś zdecydujesz sie na uszatego stwora. Wiesz nam bardzo sa potrzebne przechowlanie w Warszawie lub okolicach, moze bys mogła nam w ten sposób pomóc. Uszaty pomieszkałby u Ciebie około miesiaca albo jakbyś sie zgodziła dłużej. Jeżeli jesteś zdecydowana ostatecznie oddać rzeczy po królisiu odezwij sie do mnie na e mail gosia.roszko@kroliki.net podam Ci adres warszawski gdzie mozna podrzucić jedzenie, które trafi do naszych przechowlani. Nam nie ukrywam nawet paczka siana sie przyda.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Basienka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 09, 2009, 15:55:01 pm »
Tak szczerze to nie za bardzo chciałabym się decydować nawet na tymczas, ponieważ wzięła bym uszatego do siebie no np. na ten 1 mies. przyzwyczaiłabym się do niego i znowu bym ryczała, że muszę go oddać. Ale może pogadam z mamą może na tymczas by się zgodziła, ale nic nie gwarantuje, a te wszystkie rzeczy (jedzonko i żwirek mogę oddać)

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2009, 21:02:44 pm »
Mam pytanie do administratora czy lepiej przesłac jedzonko dla królików czy wpłacic na leczenie? Co jest teraz,że tak powiem "ważniejsze"? :) Jeśli karmy i siano to czy jest jakieś które preferujecie? I czy można dosłac wtedy jeszcze jakies suszone marchewki lub mniszka? Prosze o odp. :)

Offline Elka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 14, 2009, 20:01:46 pm »
Mam do oddania nową klatkę 70. Nieużywana, jeszcze w fabrycznym opakowaniu. Tylko na potrzeby fundacji ew. z adopcyjnym królisiem, nie w ręcę prywatne (zewnętrzne).
Pozdrawiamy Elka i stadko

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 15, 2009, 16:38:32 pm »
Cytat: "Zuza"
Mam pytanie do administratora czy lepiej przesłac jedzonko dla królików czy wpłacic na leczenie? Co jest teraz,że tak powiem "ważniejsze"? :) Jeśli karmy i siano to czy jest jakieś które preferujecie? I czy można dosłac wtedy jeszcze jakies suszone marchewki lub mniszka? Prosze o odp. :)


Zadzwon pod ten numer:609174962

Wszystkiego sie dowiesz jak zadzwonisz.