Autor Wątek: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów  (Przeczytany 60200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 19, 2008, 23:44:03 pm »
odnosnie zbiorki darów :) to gdyby ktos chcial cos wyslac albo przyniesc - najlepiej wczesniej sie ze mna umawiac albo telefonicznie ( 609 174 962) albo na gadu-gadu ( 599069), bo na razie w lokalu rzadko bywamy :)

generalnie najlepiej jest mnie wczesniej uprzedzic , ze cos jest planowane i wtedy indywidualnei ustalimy, gdzie to przyslac ( np na moj prywatny adres domowy) albo kiedy sie spotkac w naszym biurze.

józwa

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2008, 10:32:30 am »
czy nadal potrzebny granulat? czego najbardziej brakuje?

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 10:34 am ]
o ten garnulat chodzi?
http://zoolandia.pl/sklep/versele,laga,prestige,cuni,complete,1,1,1308.html

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 10:40 am ]
a moze to by bylo lepsze?
wiecej i taniej no ale to nie czysty granulat.....
http://art-zoo.pl/product_info.php?products_id=3176

mandżeta

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 12, 2008, 01:21:35 am »
Hej! piszesz, żeby się z Tobą wcześniej skontaktowac i umówić. Ja w poniedziałek bede wysyłać paczuchę priorytetem do biura. Jeśli orientujesz się jak wygląda u Ciebie sprawność poczty i placowka nie strajkuje powinnaś ją otrzymać już nast. dnia ale sa wyjątki od regły więc niestety nie wiem czy jest sens czekania czy poprostu jak będziesz na mcu to będziesz jak nie to ktoś odbierze na poczcie i już. Pozdrawiam ciepło!  :heej

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 12, 2008, 09:27:44 am »
Cytat: "ais"
generalnie najlepiej jest mnie wczesniej uprzedzic , ze cos jest planowane i wtedy indywidualnei ustalimy, gdzie to przyslac ( np na moj prywatny adres domowy)

 :>
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

daryja

  • Gość
Wiklinowa budka - transporterek
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:14:49 am »
Mam na zbyciu wiklinową budkę, z założenia to transporterek, ale nieco nieporęczny. Mogę dostarczyć do oazy przy okazji wizyty kontrolnej z Kicusiem (vel Leonka, adopcja 09.2005)

Czy królik będący w przechowalni ma wizyty u weta opłacone przez SPK czy może koszty musi pokryć osoba przechowująca?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:21:18 am »
Wizyty królików będących "własnością" SPK, przechowywanych przez wolontariuszy w ramach przechowalni opłaca SPK, w praktyce wygląda to tak, że trzeba o tym powiedzieć w OAZIE,  a ona wtedy taka wizytę zapisuje w zesycie SPKowskim i nie pobiera opłaty od osoby , która przyszła z królikiem. W trakcie wizyty OAZA też zazwyczaj do mnie dzwoni, żeby potwierdzić, kto przyszedł i czy tak ma być.

W biurze SPK obecnie codziennie są wolontariusze ( od poczatku września), podaję telefon stacjonarny ( mamy go od 2 dni ! :)

(022) 22 600 57.

Trzeba dzwonic wczesniej do biura i upewnić sie, ze tam ktoś fizycznie siedzi.

Transporterek wiklinowy jak najbardziej sie przyda :) Prosze o pozostawinie go albo w OAZie ( z doczepiona kartką, ze to dla SPK i twoim imieniem i telefonem) albo ewentualnie o przyniesienie go do biura ( po wczesniejszym telefonie na ten numer stacjonarny - w takim wypadku też do transporterka doczep swoje dane, zebym potem wiedziala, od kogo on jest ).

daryja

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:37:11 am »
dzięki za szybką odpowiedź. 13.09 wybieramy się na kontrolę ze speedy'm (krzywe uszko:)) stąd to pytanie.

ggarbi

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2008, 18:18:05 pm »
Dzień dobry, co na dziś jest bardzo potrzebne - jest możliwość zakupu, przepraszam, że dość skromnego, ale obiecuję poprawę ;-)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 27, 2008, 01:55:55 am »
najbardziej nam jest potrzebna karma - w Poznaniu jest masa królików w przechowalni i na gwaltu rety trzeba cos im przeslac.

Wszystkie szczegoly odnosnie Poznania poda Agnieszka Ekiert - Sierżant ( nick Słodkie Uszy), a o karmie w Warszawie powie Michał Kucharski ( nick Kucharz).

daryja

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 27, 2008, 02:55:55 am »
Może dałoby się odrazu coś do Poznania przesłać? Jeśli ktoś zamawia w internecie i płaci przelewem to może poprosić o doręczenie gdziekolwiek, tak, że nawet paczki nie zobaczy.
To zaoszczędziłoby kosztów przesyłki do Poznania, chyba, że SPK ma własny transport :), ewentualnie darczyńcy wycieczki do biura (chociaż napewno warto).

[ Dodano: Czw Lis 27, 2008 3:06 am ]
Coś bym chciała o tych kickach wiedzieć więcej. Może dałoby się takigo adoptować (nie naprawdę, ale jak afrykańskie dziecko - ja się zobowiązuję do przesyłania tego, co mu tam akurat potrzebne a w zamian dostaję raz na jakiś czas fotkę czy dwie i krótkie info, co tam u niego, kto się nim opiekuje, co lubi itp, to nie musi być konkretny osobnik).

Oj, jakie mi dziwne pomysły do głowy w nocy przychodzą...
Przepraszam za zaśmiecanie bardzo ważnego topicu, policzę jeszcze raz grudniowy budżet (który mimo, że jeszcze nie odnotował wpływu jest już mocno nadwyrężony  :oh: ) i postaram się jakoś pomóc  :przytul

Nuna

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 27, 2008, 09:09:19 am »
No wlasnie, moze lepiej przeslac karme bezposrednio do kogos w Poznaniu ? Tylko adres poprosimy.

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 27, 2008, 09:29:50 am »
Z góry dziękujemy za pomoc !!
Najbardziej zalezy nam na granulacie, bo sianko mamy wiejskie.

ggarbi

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 27, 2008, 14:19:20 pm »
Proszę o dokładne adresy o/Poznań - wysyłka bezpośrednio, to dobry pomysł.

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 02, 2008, 21:06:50 pm »
ais,      chce   uszatkom  wyslac  paczke  ,  prosze  napisac  na  jaki  adres  jesli  to  mozliwe  jak  najszybciej. Serdecznie  pozdrawiam.

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2008, 23:28:57 pm »
Dziękuję Bośniakowi za paczkę dzisiejszą! :bukiet
Moi tymczasowicze ślą zamaszyste ukłony !!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 04, 2008, 10:27:08 am »
Ależ proszę bardzo :) Smacznego i polecam się na przyszłość  :diabelek
Serdeczne pozdrowienia :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

slodkie_uszy

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 04, 2008, 23:14:15 pm »
sie odezwę jako "przedstawiciel" Poznania  :P  tak sie porobilo, ze pelno kroliskow u nas sie teraz znalazlo w przechowalniach, glownie u Hannelli (czyli 99% kroliczego stadka poznańskiego :) ). jesli tylko chce ktos pomoc, przeslac karme to prosze piszcie pw do Hannelli- nie da rady zamiescic naszych adresow na stronie , bo sami wiecie, w internecie sie takich rzeczy nie umieszcza na stronach ogolnie dostepnych. z gory (i "z dolu" bosniak  :bukiet ) bardzo dziekujemy za pomoc naszym uszakom  :bukiet  :bukiet  :bukiet

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 07, 2008, 16:43:02 pm »
mam nr telefonu do dziewczyny z okolic Warszawy (Józefosław - Piaseczno) która chce oddać na rzecz SPK dużą klatkę i transporter. proszę o kontakt osobę, która mogłaby podjechać i to odebrać w imieniu Stowarzyszenia . proszę napisać do mnie PW.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Preah

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 13, 2008, 18:03:53 pm »
Jeśli chciałabym przesłać małą paczkę, to na jaki adres najlepiej mogłabym ją skierować?

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 7:46 pm ]
Jeszcze raz bardzo proszę o podpowiedź, chciałabym wysłać paczkę przed świętami.

 :mail:

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 18, 2008, 22:16:53 pm »
ja  wysylam  na  adres:  Stowarzyszenie  Pomocy  Krolikom           Skwer.  Wyszynskiego1.    01-015 Warszawa          Tel.609174962