Autor Wątek: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów  (Przeczytany 60701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gunia007

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 12, 2011, 17:35:48 pm »
A czy kocyki i materacyki też są potrzebne? bo mam kilka zalegających, więc chętnie wyślę gdzie trzeba:) albo ewentualnie podrzucę w okolice Katowic:P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:39:09 pm »
gunia jeśli masz zbędne kocyki, materace to pewnie, że się przydadzą   :bukiet - gdybyś chciała je wysłać do Torunia napisz do mnie na maila magda.gralak@kroliki.net :) ale możesz je też przekazać dziewczynom ze Śląska przykładowo Kitty27 kasia@przygarnijkrolika.pl - jeśli są tam potrzebne :)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 04, 2012, 12:41:23 pm »
Kochani, we wrocławskich domach tymczasowych brakuje kuwet i klatek dla podopiecznych. Jeśli ktoś ma w domu niepotrzebne, to króliczkom się bardzo przydadzą. 
Dobrych ludzi, którzy chcieliby pomóc nam pomagać prosimy o kontakt z juta przez PW lub maila julita.gawronska@kroliki.net

informacja za facebookową stroną dolnośląskich DT- "kroliczeDT"
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline kapuszek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 15, 2012, 08:56:46 am »
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13944.0 odda klatkę w Warszawie, czy ktokolwiek będzie na nią chętny czy mam szukać na innych forach?