Autor Wątek: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów  (Przeczytany 60415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« dnia: Luty 25, 2008, 04:11:39 am »
Prosimy każdego,  kto ma zbędny granulat/siano/warzywa/drewniany żwirek, klatki większe niz 60 cm ( najlepiej 75 cm i wieksze). transportówki o przynoszenie lub przesyłanie ich w darze dla naszych bezdomnych królików.
Mamy juz ich w wielu miastach prawdziwe zatrzęsienie i pomoc w postaci jedzenia i akcesoriów jest bardzo bardzo bardzo wskazana.


Prosimy w tej sprawie o telefony/maile do członków grupy adopcyjnej ( www.adopcje.kroliki.net ) oraz o anonse tutaj w tym dziale.

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2008, 14:33:10 pm »
ais, a czy poidelka tez sa kroliczkom potrzebne, bo ja mam jedno, duze 600 ml, ktorego moj Szarus nie uzywa, wiec mogłabym oddac je potrzebujacym uszatkom ??
Aha, no i czy firma granulatu ma znaczenie ??
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2008, 22:00:49 pm »
Karusia, ja też mam jedno poidełko wolne ;) I mogłabym coś pocztą wysłać...
ale nie wiem czy się opłaca i czy by długo nie dochodziło (poczta), mam suszone jabłka i u mnie duże pudełko granulatu z Vitapolu kosztuje 4.50 a u was?


Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2008, 21:45:11 pm »
ppx, nie wiem ile u mnie w Wa-wie aktualnie kosztuje Vitapol, bo go dawno nie kupowałam, ale moge sprawdzic jak bede w zoologiku :)
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2008, 16:23:05 pm »
Karusia - jak najbardziej poidelka sa potrzebne! :) granulaty tak samo. Firma obojetna, ale jesli masz Versele Laga top by bylo najlepiej. Generalnie unikamy Naimals i gorszych granulatow. Jesli juz to Vitapol, Alex, a najchetniej Wildlife ( zolta torba) i Versele Laga.

Przyjdz kiedy chcesz, w godzinach 11-18.30.

Najlepiej w sobotę, po 12stej, albo w piatek po 18stej.

Ppx - nie wiem ,czy wysylanie pojedynczego poidelka ma sens :( zaplacisz za wysylke tyle, ile jest warte poidelko, no chyba ,ze masz jakas ksiazke o krolikach albo w ogole o zwierzetach, zeby darowac nam ja do biblioteki?

Lada dzien wybiore sie do IKEI i kupię jakis regal na ksiazki - PETA (www.peta.org) dala nam grant, za ktory mamy kupic wlasnie taki regal ( i pokazac im potem rachunek).

Ogladalam na stronie IKEI rozne regaly i spodobały mi sie białe, pokaze Wam, ktore.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2008, 20:26:44 pm »
ten weź - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20072736
I praktyczniejszy na ksiązki i tańszy. A tam te nie były lepsze? :)

[ Dodano: Wto Mar 04, 2008 8:32 pm ]
I ładniejszy :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2008, 20:56:13 pm »
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79847642   teraz o tym z kolei pomyslalam, bo tam trzeba wlasnie róg zagospodarowac

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2008, 20:57:54 pm »
ten, ktory tajniak pokazuje tez mi sie strasznie podoba i chyba tez go wezme, na razie jedziemy sie glownie rozejrzec.

byc moze  w tym bialym beda ksiazki wylacznie dla dzieci, a w tym ciemnym, ktory podalam przed chwila beda ksiazki dla doroslych.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2008, 21:34:36 pm »
dla dorosłych? ;)

[ Dodano: Wto Mar 04, 2008 9:40 pm ]
lepiej brać już w jednym kolorze

Offline blordy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 55
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2008, 22:07:24 pm »
Ten duży biały (do rogu) jest fajny, więcej się pomieści, no i nie taki drogi.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 06, 2008, 02:36:03 am »
kupilam dzis biurko komputerowe, porządne z półkami na drukarke i ksiazki, do 1.30 w nocy je skladalam i juz zdobi nasze biuro i kupilam tez za wlasne pieniadze piekny parawan, ktory bedzie ozdoba i jednoczesnie bedzie zaslaniac ewentualne balagany.

Jeszcze mi zostalo 900 zl do wydania z grantu od PETY ( plus kolejne 1100 z grantu musze przelac na Empatię, ale za to tez beda kupione rzeczy do biura - glownie ksiazki).

Więc czuję ze starczy na styk na regał i cos bede musiala dolozyc z oich prywatnych pieniedzy na ten mniejszy regalik.

Lada dzien puscimy newsletter z prosba o wspieranie tworzenia naszej biblioteki praw zwierzat i biura - biuro jest niezbedne, nie dajemy juz rady pracowac bez biura, bez przerwy ktos dzwoni, z calej Polski, w roznych sprawach, do takiej pracy trzeba wolontariuszy, ktorzy beda siedzieli przy komputerach i pisali,  odbierali telefony w jednym konkretnym miejscu, z nosem w ksiazkach ( bardzo czest odzwonia ludzi ew sprawie porad prawnych na temat smierci krolikow zawinionych np przez jakas lecznice albo hotel i trzeba pisac pozwy itd, po prostu zrobilo sie juz za duzo roboty, zeby to opanowac w inny sposob.( na razie nie mozemy ruszac  w ogole pieniedzy SPK, bo wszystkie darowizny, jakie przychodza maja w tytulach " na leczenie krolikow", " na pomoc krolikom" itd, darowizn z tytulem " na potrzeby SPK" jest tak malo ,ze ledwo starcza na doladowanie telefonu adopcyjnego.

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 07, 2008, 18:44:26 pm »
ais, dzieki! Postaram się wpaść jutro póżnym popołudniem. Mam kilka rzeczy dla uszatkow ;)
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 11, 2008, 18:34:03 pm »
ech napisalam wlasnie dlugiego posta i mi zniknal.
Karusia dzieki za pomoc! :)  milo bylo Cie poznac osobiscie :)

Wpadaj kiedy chcesz, juz regaly biblioteczne sa rozstawione i wypelnione do samego sufitu ksiazkami o zwierzetach.
Mamy tez mechanicznego krolika i mechanicznego prosiaka - urzadzamy ich wyscigi, sa tez gry planszowe.
Nastepny zakup to stoliki.

wszystko finansowane jest na razie przez organizacje PETA oraz przeze mnie.
Budzet dotychczasowy - jakies 30 tysiecy zl z mojej kieszeni plus 2200 zl od PETY.

Bede teraz intensywnie tworzyc nowa podstronę na temat biblioteki, Kucharski robi bannery i zaczniemy to szeroko reklamowac w sieci.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 11, 2008, 18:55:13 pm »
Ja chętnie pomogę przy tworzeniu strony :)

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2008, 16:13:13 pm »
ais, nie ma za co :P , wiem ze to kropla w morzu przy potrzebach tylu kroliczkow, ale cieszę się, ze chociaz troszke mogłam pomoc :) Również bardzo mi miło, ze mogłam Cię poznać :jupi Na pewno wpadnę, bo to miejsce wprost dla takich ludzi jak ja :P . Dzieki Wam moze ono istniec! To naprawde cos wspaniałego :)  Tylko z czasem moim ostatnio kiepsko (matura :/ )... Eh....
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

esculap

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 31, 2008, 18:45:17 pm »
A dokładny adres biura? Bo może ktoś z poza warszawy chciałby podesłac jakąś karmę.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 31, 2008, 20:14:16 pm »
Zbiórki darów przyjmujemy codziennie oprócz niedziel w naszym biurze ul. Skwer Wyszyńskiego 1 w Warszawie, okolice ul. Żelaznej i Okopowej oraz Alei Solidarności.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

esculap

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2008, 20:43:18 pm »
jeszcze kod

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2008, 22:09:45 pm »
01-015
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 19, 2008, 23:44:03 pm »
odnosnie zbiorki darów :) to gdyby ktos chcial cos wyslac albo przyniesc - najlepiej wczesniej sie ze mna umawiac albo telefonicznie ( 609 174 962) albo na gadu-gadu ( 599069), bo na razie w lokalu rzadko bywamy :)

generalnie najlepiej jest mnie wczesniej uprzedzic , ze cos jest planowane i wtedy indywidualnei ustalimy, gdzie to przyslac ( np na moj prywatny adres domowy) albo kiedy sie spotkac w naszym biurze.

józwa

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2008, 10:32:30 am »
czy nadal potrzebny granulat? czego najbardziej brakuje?

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 10:34 am ]
o ten garnulat chodzi?
http://zoolandia.pl/sklep/versele,laga,prestige,cuni,complete,1,1,1308.html

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 10:40 am ]
a moze to by bylo lepsze?
wiecej i taniej no ale to nie czysty granulat.....
http://art-zoo.pl/product_info.php?products_id=3176

mandżeta

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 12, 2008, 01:21:35 am »
Hej! piszesz, żeby się z Tobą wcześniej skontaktowac i umówić. Ja w poniedziałek bede wysyłać paczuchę priorytetem do biura. Jeśli orientujesz się jak wygląda u Ciebie sprawność poczty i placowka nie strajkuje powinnaś ją otrzymać już nast. dnia ale sa wyjątki od regły więc niestety nie wiem czy jest sens czekania czy poprostu jak będziesz na mcu to będziesz jak nie to ktoś odbierze na poczcie i już. Pozdrawiam ciepło!  :heej

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 12, 2008, 09:27:44 am »
Cytat: "ais"
generalnie najlepiej jest mnie wczesniej uprzedzic , ze cos jest planowane i wtedy indywidualnei ustalimy, gdzie to przyslac ( np na moj prywatny adres domowy)

 :>
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

daryja

  • Gość
Wiklinowa budka - transporterek
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:14:49 am »
Mam na zbyciu wiklinową budkę, z założenia to transporterek, ale nieco nieporęczny. Mogę dostarczyć do oazy przy okazji wizyty kontrolnej z Kicusiem (vel Leonka, adopcja 09.2005)

Czy królik będący w przechowalni ma wizyty u weta opłacone przez SPK czy może koszty musi pokryć osoba przechowująca?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:21:18 am »
Wizyty królików będących "własnością" SPK, przechowywanych przez wolontariuszy w ramach przechowalni opłaca SPK, w praktyce wygląda to tak, że trzeba o tym powiedzieć w OAZIE,  a ona wtedy taka wizytę zapisuje w zesycie SPKowskim i nie pobiera opłaty od osoby , która przyszła z królikiem. W trakcie wizyty OAZA też zazwyczaj do mnie dzwoni, żeby potwierdzić, kto przyszedł i czy tak ma być.

W biurze SPK obecnie codziennie są wolontariusze ( od poczatku września), podaję telefon stacjonarny ( mamy go od 2 dni ! :)

(022) 22 600 57.

Trzeba dzwonic wczesniej do biura i upewnić sie, ze tam ktoś fizycznie siedzi.

Transporterek wiklinowy jak najbardziej sie przyda :) Prosze o pozostawinie go albo w OAZie ( z doczepiona kartką, ze to dla SPK i twoim imieniem i telefonem) albo ewentualnie o przyniesienie go do biura ( po wczesniejszym telefonie na ten numer stacjonarny - w takim wypadku też do transporterka doczep swoje dane, zebym potem wiedziala, od kogo on jest ).

daryja

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2008, 01:37:11 am »
dzięki za szybką odpowiedź. 13.09 wybieramy się na kontrolę ze speedy'm (krzywe uszko:)) stąd to pytanie.

ggarbi

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2008, 18:18:05 pm »
Dzień dobry, co na dziś jest bardzo potrzebne - jest możliwość zakupu, przepraszam, że dość skromnego, ale obiecuję poprawę ;-)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 27, 2008, 01:55:55 am »
najbardziej nam jest potrzebna karma - w Poznaniu jest masa królików w przechowalni i na gwaltu rety trzeba cos im przeslac.

Wszystkie szczegoly odnosnie Poznania poda Agnieszka Ekiert - Sierżant ( nick Słodkie Uszy), a o karmie w Warszawie powie Michał Kucharski ( nick Kucharz).

daryja

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 27, 2008, 02:55:55 am »
Może dałoby się odrazu coś do Poznania przesłać? Jeśli ktoś zamawia w internecie i płaci przelewem to może poprosić o doręczenie gdziekolwiek, tak, że nawet paczki nie zobaczy.
To zaoszczędziłoby kosztów przesyłki do Poznania, chyba, że SPK ma własny transport :), ewentualnie darczyńcy wycieczki do biura (chociaż napewno warto).

[ Dodano: Czw Lis 27, 2008 3:06 am ]
Coś bym chciała o tych kickach wiedzieć więcej. Może dałoby się takigo adoptować (nie naprawdę, ale jak afrykańskie dziecko - ja się zobowiązuję do przesyłania tego, co mu tam akurat potrzebne a w zamian dostaję raz na jakiś czas fotkę czy dwie i krótkie info, co tam u niego, kto się nim opiekuje, co lubi itp, to nie musi być konkretny osobnik).

Oj, jakie mi dziwne pomysły do głowy w nocy przychodzą...
Przepraszam za zaśmiecanie bardzo ważnego topicu, policzę jeszcze raz grudniowy budżet (który mimo, że jeszcze nie odnotował wpływu jest już mocno nadwyrężony  :oh: ) i postaram się jakoś pomóc  :przytul

Nuna

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 27, 2008, 09:09:19 am »
No wlasnie, moze lepiej przeslac karme bezposrednio do kogos w Poznaniu ? Tylko adres poprosimy.

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 27, 2008, 09:29:50 am »
Z góry dziękujemy za pomoc !!
Najbardziej zalezy nam na granulacie, bo sianko mamy wiejskie.

ggarbi

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 27, 2008, 14:19:20 pm »
Proszę o dokładne adresy o/Poznań - wysyłka bezpośrednio, to dobry pomysł.

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 02, 2008, 21:06:50 pm »
ais,      chce   uszatkom  wyslac  paczke  ,  prosze  napisac  na  jaki  adres  jesli  to  mozliwe  jak  najszybciej. Serdecznie  pozdrawiam.

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2008, 23:28:57 pm »
Dziękuję Bośniakowi za paczkę dzisiejszą! :bukiet
Moi tymczasowicze ślą zamaszyste ukłony !!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 04, 2008, 10:27:08 am »
Ależ proszę bardzo :) Smacznego i polecam się na przyszłość  :diabelek
Serdeczne pozdrowienia :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

slodkie_uszy

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 04, 2008, 23:14:15 pm »
sie odezwę jako "przedstawiciel" Poznania  :P  tak sie porobilo, ze pelno kroliskow u nas sie teraz znalazlo w przechowalniach, glownie u Hannelli (czyli 99% kroliczego stadka poznańskiego :) ). jesli tylko chce ktos pomoc, przeslac karme to prosze piszcie pw do Hannelli- nie da rady zamiescic naszych adresow na stronie , bo sami wiecie, w internecie sie takich rzeczy nie umieszcza na stronach ogolnie dostepnych. z gory (i "z dolu" bosniak  :bukiet ) bardzo dziekujemy za pomoc naszym uszakom  :bukiet  :bukiet  :bukiet

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 07, 2008, 16:43:02 pm »
mam nr telefonu do dziewczyny z okolic Warszawy (Józefosław - Piaseczno) która chce oddać na rzecz SPK dużą klatkę i transporter. proszę o kontakt osobę, która mogłaby podjechać i to odebrać w imieniu Stowarzyszenia . proszę napisać do mnie PW.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Preah

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 13, 2008, 18:03:53 pm »
Jeśli chciałabym przesłać małą paczkę, to na jaki adres najlepiej mogłabym ją skierować?

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 7:46 pm ]
Jeszcze raz bardzo proszę o podpowiedź, chciałabym wysłać paczkę przed świętami.

 :mail:

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 18, 2008, 22:16:53 pm »
ja  wysylam  na  adres:  Stowarzyszenie  Pomocy  Krolikom           Skwer.  Wyszynskiego1.    01-015 Warszawa          Tel.609174962

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 19, 2008, 23:11:17 pm »
Wczoraj otrzymałam 5 kg DC za co serdecznie dziękuję (ale niestety nie wiem komu).

ggarbi

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 20, 2008, 00:59:37 am »
Razem z aglu66 cieszymy się, że paczka doszła. Pozdrowienia dla Opiekunów i głaskaki dla Uszatych!  :bukiet

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 23, 2008, 13:39:59 pm »
Same prezenty spływają!
Dziekujemy za 6 kg DC i 2 kartony CC od  ??  :bukiet  

I dla Zgaga14 :bukiet

Offline Elka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 24, 2008, 15:22:06 pm »
Gdzie w Wrszawie można dostarczyć paczuszkę dla uszatków w poniedziałek 29.12?
Pozdrawiamy Elka i stadko

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 24, 2008, 22:19:05 pm »
Elka, Elka,  Z   adzwon bezposrednio do pani prezes ,ona powie kiedy i gdzie przyniesc paczke.  Tel. 6o9174962

Offline Elka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 25, 2008, 14:37:05 pm »
A myślisz że mogę wysłać smsa? trochę mi głupio dzwonić w święta...
Pozdrawiamy Elka i stadko

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 25, 2008, 21:00:51 pm »
Elka,   Mysle ze tak,  przeciez tylko spytasz kiedy i gdzie dostarczyc paczke. Uszolki potrzebuja pomocy wiec chyba pani prezes sie nie pogniewa, to bardzo mila i sympatyczna pani .Zreszta moze lepiej zadzwon w sobote 27.12.(bedzie po swietach) Mieszkasz w Warszawie, wiec nie widze problemu z dostarczeniem paczki.

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 29, 2008, 13:25:12 pm »
Dziękuję Anecie z Kielc za paczuszkę :bukiet
Zielsko na pewno urozmaici im jadłospis :jupi

Preah

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 29, 2008, 13:27:49 pm »
Bardzo proszę ;)
i smacznego królisiom  :bukiet

Offline Elka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 29, 2008, 13:31:08 pm »
Udało mi się nie zabłądzić i biedak z połamanymi nóżkami w Oazie będzie miał na trochę jedzenia i sianka. :)
Pozdrawiamy Elka i stadko

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 29, 2008, 21:33:43 pm »
Elka,      Slyszalam o tym  biedactwie  ,lepiej z nim?  ;(

Offline Elka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 01, 2009, 16:09:45 pm »
Jak ja byłam to czekali na weta-chirurga, który miał wyrazić swoją opinię. Nic więcej nie wiem... :(
Pozdrawiamy Elka i stadko

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 05, 2009, 08:00:51 am »
Elka :) juz dziekowalam za jedzenie na gg i przez tel, a teraz podziekuję tu :)) jestes kochana. O kroliku zaraz nizej napiszę.

Tak samo Sonia! :) Sonia to nasz prawdziwy Święty Mikołaj!! Dostaliśmy od niej tysiące gadżetów związanych z królikami: talerzyki w króliki, kubki, obrusy, zasłony, poduszki, książki, wieszaki, torby na zakupy w rozne zwierzęta, zabawki i ozdoby, metrowej wielkosci maskotki, kilka nawet wiekszych - np krolik 2-metrowy!!! Te maskotki będą idealne na festyny, część z nich pojedzie do Torunia, Poznania i innych miast, gdzie SPK pokazuje się na jakichs publicznych imprezach. Takie wielkie króliki stanowic beda atrakcję stoiska i przyciagną ludzi, a o to przeciez chodzi. Dzieki temu wiecej ludzi dostanie nasze ulotki i czegos sie nauczy.

a teraz smutniejsza część postu:
krolik z połamanymi przednimi łapkami miał w piątek operację jednej, mniej złamanej łapki i sie, niestety, nie powiodła. Królik rzecz jasna, żyje.

Jednak po wbiciu gwozdzia w lapkę kość pekła i się kawałek spory odłupał.
Weterynarze są bardzo zdziwieni i, podobnie jak my, uwazaja, ze cos jest nie tak z metabolizmem kosci tego nieszczesnika, bo nie powinny sie mu tak latwo lamac.
wyjasnia to, dlaczego ma on te oba zlamania, dorobil sie ich w bardzo prosty sposob najwyrazniej.

Tak czy siak operacja zostala przerwana, bo nie bylo sensu wbijac kolejnych gwozdzi i obecnie krolik ma czekac, az lapkki same mu sie zrosna po swojemu. Na razie ustalilismy, ze posiedzi tydzen na srodkachh przeciwbolowych, podobno potemm lapki maja go mniej bolec, wiec srodki sie odstawi. Mnie zawsze jest ciezko podejmowac decyzje o eutanazji, a i lekarze sugeruja, zeby go nie usypiac, przynajmniej na azie, bo  wykazuje duza wole zycia, ladnie je i sie zalatwia, jest energiczny.

Tak wiec jego los obecnie jest w zawieszeniu. I za bardzo nie wiemy co dalej.
Za jakies 2 tygodnie trzeba bedzie u szukac przechowalni, bo jednak 40 zl za dobe w szpitalu to troche sporo, a i za 2 tyg te lapki beda mniej wrazliwe na ból, a królik latwiejszy "w obsłudze".

Tak wiec na razie nic nie robimy tylko dajemy mu te 2 tyg w szpitalu, a potem sie bedziemy martwic :(

Amiwe

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 05, 2009, 17:40:39 pm »
W przypadku, gdyby zaistniała taka konieczność deklaruję się, że pokryję kolejny tydzień pobytu w szpitalu królika z oazy.
ps.
pozdrowienia dla "slodkich uszu" od Edzia vel Śpiworek :-)

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 06, 2009, 20:13:37 pm »
ais,        :wow , dzieki za tak mile slowa i polecam sie na przyszlosc :bukiet


co do krolisia, z kalectwem mozna zyc, najwazniejsze zeby go nic nie bolalo.


Serdecznie pozdrawiam :bukiet

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 07, 2009, 20:56:29 pm »
Może są jakieś wózki inwalidskie dla królasków? :<


Offline XannuSS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 235
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2009, 22:25:35 pm »
Ja widziałam cos podobnego, ale na chore tylnie łapki  :(
Wtedy mial sznse sie posuszac, a z przednimi to zawsze problem

Hannelli

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 08, 2009, 23:52:43 pm »
Sonia- dziekujemy za karmę :bukiet  :bukiet
Nie wiedziałam że dla królików moga być aż tak wielkie opakowania zbiorcze :DD

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 09, 2009, 21:48:32 pm »
Hannelli,       Ciesze sie, ze moglam pomoc :)


                         
Polecam sie na przyszlosc ,

pozdrawiam i caluje kochane uszatki :przytul
                 
 :przytul

Offline Ironia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2009, 23:21:47 pm »
Ais, bardzo żałuje, że nie było mnie jeszcze na forum kiedy kupowałaś regały. Pracuje w ikei i stąd wiem, że czasami oddają oni za darmo meble które mają jakieś defekty ale jak najbardziej nadające sie do użytku ludziom robiącym coś dobrego. W poznaniu działa np. pewna świetlica dla dzieci wyposażona za darmo przez ikea. Jeżeli w przyszłości SPK będzie miało jakieś potrzeby ikeowe to chętnie pomogę. W warszawie co prawda nikogo nie znam ale mogę choćby postarać sie o namiar na osobe która prowadzi tam takie sprawy. Zapewne pieniądze zaoszczędzone w ten sposób przydadzą się na coś innego tak więc serdecznie się polecam:)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 21, 2009, 13:47:13 pm »
Witam
Własnie mam w domu taką ceramiczną miseczkę narożną, mojemu królowi ta miseczka nie przypadła do gustu, woli tą swoją, stara, ale jara.
No więc nie mam co robić z tą miseczką, zatem czy byłaby taka możliwość, zebym wysłała pocztą do Was? Oczywiscie, gdyby wam ta miseczka się przydała, niestety nie jest dużej wielkości, ale jest prawie nowiutka i praktyczna, nie zajmuje duzo miejsca w klatce.

Prosze o odp.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 22, 2009, 19:12:15 pm »
Kitty27, wszystko zawsze sie przyda, moze popatrz gdzie są nasze największe przechowlanie czyli Poznań, Wraszawa tam wszystko sie przydaje.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2009, 10:36:59 am »
Cytat: "maro"
Kitty27, wszystko zawsze sie przyda, moze popatrz gdzie są nasze największe przechowlanie czyli Poznań, Wraszawa tam wszystko sie przydaje.

Ja nie mam mozliwosci przyjezdzania do Warszawy czy Poznania, bo z Katpwic jestem. Jedynym rozwiazaniem jest tylko przeslanie paczką. Jesli to mozliwe to prosze o podanie adresu, moze byc na prywatna wiadomosc.

Pzdr i czekam na odp

Offline BlondiSport

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:06:45 pm »
Mama do oddania klatke dla kroliczka ale jestem z wrocławia,wiec komu ja przekazac?
Basia

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 11, 2009, 14:37:56 pm »
Blondi, podobnie jak w poprzednim poście - możesz wysłać klatkę paczką do Warszawy, albo skontaktować się z którymkolwiek pośrednikiem adopcyjnym i dogadać się bezpośrednio z nim.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:23:21 pm »
BlondiSport, bardzo nam przyda sie klatka w Wrocławskiej przechowlani moze mogłabyć ja przekazać naszej koleżance we Wrocławiu która przechowuje nam króliczki, a one nei zawsze trafiają do nas z klatkami.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

megana88

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 04, 2009, 18:02:04 pm »
ja mam klatkę. Wprawdzie małą (bodajże 70cm) i pęknięta, ale jeśli się połóży dywanik to w zasadzie nic nie widać. Pręty grubsze, ocynkowane. Gdyby nie ta pęknieta kuweta to byłoby ok... może dziś zrobię zdjęcia i jeśli się przyda to mogę wysłać :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 20, 2009, 19:59:40 pm »
hej, wszystkie akcesoria typu klatki, transporterki, miski, poidła i karmę  najlepiej wlasnie dogadac z konkretnymi osobami z naszego działu adopcji, aby trafily od razu do przechowalni.

a wiec procedura niech bedzie taka : prosze kontaktowac sie z osoba z www.adopcje.kroliki.net z danego miasta lub przynajmniej województwa i za jej posrednictwem przekazywac lub przesylac akcesoria juz bezposrednio np do przechowalni - domyslam sie wtedy ,ze posrednik adopcyjny wysle prywatny adres przechowalni do darczyncy.

co do IKEI - skandalicznie sie zagapilam i dopiero teraz widze ten post - kupowalismy regaly za pieniadze z grantu amerykanskiego, tak wiec i tak mielismy na to wydac, a chcialam wybrac ladne regaly i wszystkie w tym samym stylu - mamy ich teraz okolo 8 wraz z nadstawkami.

Jednak potrzebne beda do nich drzwi, tak wiec moze to by sie udalo taniej zalatwic - drzwi sa do nich do kompletu, konkretnie w systemie BILLy, kolor sredniobrązowy.
na te drzwi i tak sukcesywnie bede zdobywac pieniadze z grantów - na rozówj biblioteki praw zwierząt.

nie bralam swiadomie mebli z przeceny -  ogladalam je czesto -, bo nie chcialam mieszac stylistycznie. nie byloby szansy kupienia 8 takich samych.

Offline Ironia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 21, 2009, 00:25:55 am »
kiedy w ikea zmienia sie wystawa całego wnętrza to jest możliwe kupić przynajmniej kilka przecenionych szaf razem a resztę po normalnej cenie. Chyba, że coś wychodzi całkiem ze sprzedaży ale regałów billy to nie dotyczy. Poza tym jak wspominałam Ikea wspiera różne fundacje więc warto spróbować poprosić może nawet dadzą coś za darmo. Napisz mi tylko czy mogę rozmawiać w Twoim imieniu a ja spróbuje porozmawiać z kim trzeba i dowiedzieć się co da się zrobić.

Basienka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 07, 2009, 22:17:58 pm »
Po moim Stefciu, który niestety dziś odszedł, zostało mi prawie 1kg granulatu, prawie 1kg Versele-Laga i trochę żwirku, jeśli się przyda to mogę wszystko oddać dla potrzebujących króliczków, bo bez sensu, żeby leżało. Mieszkam w woj. mazowieckim, 65km od Wa-wy, ale siostra mieszka w Wa-wie wiec jakby miała wolną chwilę to mogłaby któregoś dnia podrzucić jedzonko i ten żwirek. Jakby co proszę o kontakt na gg (nr gg na moim profilu jest)

nuka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 08, 2009, 00:45:55 am »
Basienka, co się stało Stefciowi> Chorował? Wiek?
bardzo mi przykro ;(

Basienka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 08, 2009, 09:50:25 am »
Miał coś z płucami, jakieś 2 tyg. temu to się zaczęło byłam u weta i mu się bardzo poprawiło i było ok, aż do wczoraj :buu  nawróciło mu się to coś i niestety serduszko jego nie wytrzymało i zasnął sobie w spokoju na swojej poduszeczce  :buu  Miał 7 lat  :buu  Strasznie dziwnie, smutno i pusto bez niego, jakoś tak się nie mogę przyzwyczaić, że go nie ma i ciągle patrze na podłogę czy aby nie leży pod moimi nogami, żeby się poprzytulać  :buu   już go nie ma  :buu

kasiagio

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 08, 2009, 10:13:37 am »
Basienka,  :(  :przytul

nuka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 08, 2009, 16:46:10 pm »
Basienka,  :przytul  wiem jak to jest, tak się rozglądać po mieszkaniu z nadzieją, że małe przybiegnie...

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 08, 2009, 16:58:42 pm »
Basienka,  :przytul

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 09, 2009, 10:15:01 am »
Basienka,  przede wszystkim :przytul a moze jeszcze kiedyś zdecydujesz sie na uszatego stwora. Wiesz nam bardzo sa potrzebne przechowlanie w Warszawie lub okolicach, moze bys mogła nam w ten sposób pomóc. Uszaty pomieszkałby u Ciebie około miesiaca albo jakbyś sie zgodziła dłużej. Jeżeli jesteś zdecydowana ostatecznie oddać rzeczy po królisiu odezwij sie do mnie na e mail gosia.roszko@kroliki.net podam Ci adres warszawski gdzie mozna podrzucić jedzenie, które trafi do naszych przechowlani. Nam nie ukrywam nawet paczka siana sie przyda.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Basienka

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 09, 2009, 15:55:01 pm »
Tak szczerze to nie za bardzo chciałabym się decydować nawet na tymczas, ponieważ wzięła bym uszatego do siebie no np. na ten 1 mies. przyzwyczaiłabym się do niego i znowu bym ryczała, że muszę go oddać. Ale może pogadam z mamą może na tymczas by się zgodziła, ale nic nie gwarantuje, a te wszystkie rzeczy (jedzonko i żwirek mogę oddać)

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2009, 21:02:44 pm »
Mam pytanie do administratora czy lepiej przesłac jedzonko dla królików czy wpłacic na leczenie? Co jest teraz,że tak powiem "ważniejsze"? :) Jeśli karmy i siano to czy jest jakieś które preferujecie? I czy można dosłac wtedy jeszcze jakies suszone marchewki lub mniszka? Prosze o odp. :)

Offline Elka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 14, 2009, 20:01:46 pm »
Mam do oddania nową klatkę 70. Nieużywana, jeszcze w fabrycznym opakowaniu. Tylko na potrzeby fundacji ew. z adopcyjnym królisiem, nie w ręcę prywatne (zewnętrzne).
Pozdrawiamy Elka i stadko

sonia

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 15, 2009, 16:38:32 pm »
Cytat: "Zuza"
Mam pytanie do administratora czy lepiej przesłac jedzonko dla królików czy wpłacic na leczenie? Co jest teraz,że tak powiem "ważniejsze"? :) Jeśli karmy i siano to czy jest jakieś które preferujecie? I czy można dosłac wtedy jeszcze jakies suszone marchewki lub mniszka? Prosze o odp. :)


Zadzwon pod ten numer:609174962

Wszystkiego sie dowiesz jak zadzwonisz.

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 15, 2009, 18:54:34 pm »
Ok. Dzieki :) Postaram sie jutro zadzwonic :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 16, 2009, 08:45:02 am »
Zuza, wszystko się przyda, jeżlei chodzi o Warszawe to najlepiej dzwon na tel podany przez Sonie, jeżlei wolisz wybrać inne miasto gdzie mamy przechowlanie napisz na e mail adopcyjny. Wszystko się przyda.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 16, 2009, 11:20:39 am »
Dzięki Maro :) Z racji tego,ze nie jestem z Warszawy napisze na maila :) Tak chyba bedzie lepiej :)

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 16, 2009, 14:39:25 pm »
Już idę powiadamiać mamę  :lol . Póki co Mieszkam w Warszawie , ale za 2 miesiące nie będę mogła niestety pomóc  :oh:

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 16, 2009, 22:15:04 pm »
ja mam ana zbyciu 2 klatki i do tego 3 poidla te klatki to jakos maja z 90 cm poidla to roznej wielkosci sa ja ich nie uzywam bo Afrus ma miseczke  wolalabym to dac osobiscie bo  na poczcie ladnie zapalce za przesylke tylko ze ja mieszkam w K-ce i w wawie w zyciu nie bylam i jak narazie sie tam nie wybieram wiec nie wiem jak to przekazac (jedna klatka jest brudna znaczy kuweta jest brudna  tego zmyc nie umialam)
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 16, 2009, 22:25:04 pm »
Rokiowca, zalej kuwetę octem spirytusowym i zostaw na 15 minut. Potem przetrzyj gąbką, spłucz i będzie jak nowa :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 16, 2009, 22:39:45 pm »
jeśli to nie pomoże można spróbować sok z cytryny :D

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 19, 2009, 16:34:25 pm »
Forumowicze potrzeba nam
jedzenia dla wrocławskiej przechowlani. Jeżeli ktoś moze podarowac siano, granulat najlepiej cuni complit bo to jadły królki, suszki bardzo prosze o kontakt ze mna na priwa lub na gosia.roszko@kroliki.net podam adres gdzie mozan wysłac paczkę.
Niestety przechowywanie dwóch adopcyjnych uszoli to sa duze koszty. Więc jeżeli komuś zbywa lub moze wesprzeć przechowlanie będę bardzo wdzęczna.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 19, 2009, 21:45:57 pm »
Zgaga  :bukiet
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

olga

  • Gość
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 19, 2009, 21:53:29 pm »
:*   :jupi    to od Fifi i Łatki a ode mnie:DZIĘKUJEMY!!! :krolik  :krolik

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 20, 2009, 12:30:04 pm »
We Wrocławiu są przechowalnie? Nie wiedziałam o tym. :rotfl2 Mhhh... Kto je prowadzi?

Offline Orlosia12

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Kobieta
  • 2 kg szczęścia :)
  • Lokalizacja: Sulechów
  • Moje króliki: Tosia
  • Pozostałe zwierzaki: Ruben
  • Za TM: Skrabek, Odysek, Fryga, Kuba, Elza, Rex i 4 żółwie [*]
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 22, 2009, 20:08:28 pm »
mam do oddania klatke ok 90 cm góra troche połamana... poidełka, sianko
Tosia- bestia z reklamy Duracella'a
Elza- czarny charakterek, o wilczym głodzie i siwym pyszczku
  • 2002-2014 :(

Ruben- wiecznie machający ogon i wielkie pokłady miłości
Labrador end Król's company

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 28, 2009, 00:18:58 am »
Orłosia - czy ktoś już sie do Ciebie zgłosił zz grupy adopcyjnej?

jesli nie - to napisz wszystkie szczegoly na maila adopcje@kroliki.net

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 20, 2009, 15:09:50 pm »
Hejka! Potrzebujecie może sianko? Zrobiłam ogromne zakupy na Cuniland.pl...zakupiłam chyba z 22 paczki siana i co się okazało...Muniek wypiął omyk na węgrowskie z ziołami  :wow   Przerzuciła się Zaraza na jaśkowe lub zwykłe za 1,70 :) mogę przesłać 8 opakowań węgrowskiego z ziołami. Dajcie znać bo u mnie bedzie się tylko kurzyło
buziaki :*

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 20, 2009, 16:42:12 pm »
alana, bardzo bym prosiła o siano dl atymczasowicza Tymka bo wżera je kilogramami. Mogę podac adres na pw?
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 20, 2009, 16:48:57 pm »
dzięki kochana wiadomość dostałam ;) muszę tylko śmignąć gdzieś do sklepu po jakiś karton aby to zapakować. W poniedziałek wyszła by paczucha co?? :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 20, 2009, 16:58:29 pm »
alana, Tymek przesyła wielgachnego buziaka :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 20, 2009, 17:00:29 pm »
wielki królas to i buziak duuuuży :D przyjmuję z radością ;) Pozdrawiam :*

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 20, 2009, 21:08:52 pm »
alana, dziekujemy bardzo jak dojdzie dam znać :) Tymek bardzo się ucieszył bo lubimy prawie pół paczki sianka wegrowskiego dziennie wchłonąć.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 26, 2009, 15:00:03 pm »
Dziękujemy za paczuszkę.

Tapek zazdrośnie spogląda zza paczki
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 26, 2009, 15:15:33 pm »
Jezu, jaki wielki  :lol Ależ jest świetny czaruś z tego Czarusia  :lol

Maro, masz naprawdę wieeeelkie serduszko  :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 26, 2009, 15:34:36 pm »
no to się cieszę, ze się cieszycie :D Tapek też niech korzysta a nie zazdrośnie spoglada :*

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 26, 2009, 19:16:46 pm »
bosniak, nie wilekie serduszko tylko wielkiego niedżwiedzia w domu hhehehe. Tymek jest suuuuuuuuuper.
alana, dziekujemy Tapka poczęstujemy :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline motylek4523

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 378
Do oddania ususzone liście malin :)
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 09, 2009, 15:03:58 pm »
Hey dziewczyny do oddania mam dwa spore kartony ususzonych liści malin za darmo (pochodzą z mojej działki) Chętnie podzielę się z potrzebującymu uszolkami jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać wyślę paczką bądź odbiór osobisty w Warszawie :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 12, 2009, 22:09:04 pm »
motylek4523, a chciałbyś wysłac do Białegosotku? W Warszawie mamy teraz też sporo królików napewno sie przyda.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 19, 2009, 12:54:33 pm »
motylek4523,  Serdecznie dziękuje w imieniu Tymka za smaczne listki malinek  :bukiet  :bukiet  :bukiet
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 30, 2009, 19:03:53 pm »
dopiero teraz to znalzlam, mam do zaoferowania niby Versele Lage, prosze zajrzec, jesli ktos jest zainteresowany - http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?p=112281#112281 (troche namotane)

Offline motylek4523

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 378
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 30, 2009, 23:39:22 pm »
maro dopiero dziś zobaczyłam że wstawiłaś fotkę :) Fajnie że Tymkowi smakują mam nadzieję że jeszcze trochę mu zostało :D

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 16, 2010, 11:56:27 am »
Mam nieco sfatygowaną, ale dosyć dużą klatkę (80x40). Dla króliczka, którego adoptuję już zamówiłam na allegro nową, więc mogę oddać starą. Ostrzegam jednak, że mój poprzedni króliczek mieszkał w niej przez 10,5 roku, więc jest naprawdę stara, ale spełnia swoje funkcje. Jeśli się przyda, to chętnie ją oddam.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline editgrey

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 16, 2010, 12:17:59 pm »
Mam do oddania klatkę 60 i 100...plus narożną dużą kuwetę...i sianko węgrowskie :)

MagdaP

  • Gość
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 24, 2010, 01:55:25 am »
Chciałabym podarować karmę króliczkom w potrzebie. W jaki sposób mam sie skontaktować z DT który akurat jest w największej potrzebie ?

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 28, 2010, 13:59:15 pm »
MagdaP zawsze sporo kroliczkow jest w Toruniu, na Slasku, a Wawie. Najlepiej skontaktuj sie z jakims posrednikiem adopcyjnym.
A skad jestes? Bo moze najlepiej podrzucic karme tam gdzie masz blisko, wtedy odpadna koszty przesylki.

Inga

  • Gość
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 28, 2010, 14:21:23 pm »
Ja mogę wysłać poidełko 250 ml i troszkę gałązek owocowych, ale to dopiero po świętach :)

MagdaP

  • Gość
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 28, 2010, 14:44:31 pm »
MagdaP zawsze sporo kroliczkow jest w Toruniu, na Slasku, a Wawie. Najlepiej skontaktuj sie z jakims posrednikiem adopcyjnym.
A skad jestes? Bo moze najlepiej podrzucic karme tam gdzie masz blisko, wtedy odpadna koszty przesylki.
Bardzo chętnie bym się skontaktowała, tylko nie wiem kto takim pośrednikiem jest, gdzie go znajdę na forum. Mieszkam w Poznaniu.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 28, 2010, 15:35:40 pm »
nadrowska.kasia@gmail.com
Kasia jest inspektorem ds. adopcji w Poznaniu :)

Mozesz tez napisac do Watahy http://www.kroliki.net/pl/ludzie/czlonkowie/zbroszczyk-kamila

Trudna sytuacja jest tez w Toruniu. Ale to dziewczyny beda juz wiedzialy czy Torun ma zapasy jedzenia, a potrzebuja bardziej wsparcia finansowego na leczenie czy tez jedzonko rowniez teraz sie przyda.

MagdaP, dzieki za chec pomocy :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 15:43:02 pm wysłana przez Tocha »

MagdaP

  • Gość
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 29, 2010, 12:54:34 pm »
Tocha, dzięki. Napisałam maila do Kasi.
Pozdrawiam

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 08, 2011, 13:20:39 pm »
Temat i prośba nadal aktualna - pamiętajcie o nas i o naszych adopcyjnych królikach :) Można kontaktować się ze mną - wszystko w razie potrzeby przekażę dalej.

Dziękuję  :bukiet

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:44:48 pm »
Dzięki konkursowi Karmowzięcie ze sklepu Krakvet niedługo wyruszy do dziewczyn z Torunia paczka granulatów wartości 150 zł :)
To dla was uszaki królicze kochane od cioci Kamulki :*
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 12, 2011, 23:22:46 pm »
Super! :D Wspaniale, że udało Ci się wygrać. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 04, 2011, 10:19:07 am »
Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć przekazując naszym adopcyjnym królikom jedzenie, siano, żwirek, klatkę lub transporter, bardzo proszę o kontakt  :bukiet

Offline gunia007

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 12, 2011, 17:35:48 pm »
A czy kocyki i materacyki też są potrzebne? bo mam kilka zalegających, więc chętnie wyślę gdzie trzeba:) albo ewentualnie podrzucę w okolice Katowic:P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:39:09 pm »
gunia jeśli masz zbędne kocyki, materace to pewnie, że się przydadzą   :bukiet - gdybyś chciała je wysłać do Torunia napisz do mnie na maila magda.gralak@kroliki.net :) ale możesz je też przekazać dziewczynom ze Śląska przykładowo Kitty27 kasia@przygarnijkrolika.pl - jeśli są tam potrzebne :)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 04, 2012, 12:41:23 pm »
Kochani, we wrocławskich domach tymczasowych brakuje kuwet i klatek dla podopiecznych. Jeśli ktoś ma w domu niepotrzebne, to króliczkom się bardzo przydadzą. 
Dobrych ludzi, którzy chcieliby pomóc nam pomagać prosimy o kontakt z juta przez PW lub maila julita.gawronska@kroliki.net

informacja za facebookową stroną dolnośląskich DT- "kroliczeDT"
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline kapuszek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Prosimy o przynoszenie i przesyłanie nam karmy i akcesoriów
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 15, 2012, 08:56:46 am »
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13944.0 odda klatkę w Warszawie, czy ktokolwiek będzie na nią chętny czy mam szukać na innych forach?