Autor Wątek: pierwszy spacer  (Przeczytany 6250 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

aagat01

  • Gość
pierwszy spacer
« dnia: Luty 22, 2008, 13:17:54 pm »
nie wiem czy pisze to w odpowiednim dziale ale co tam:):) wczoraj wyszłam z moim filipem na pierwszy w ty roku spacer na dworze wyszliśmy tylko na 10 minut bo było dość chłodno(mi:P)  filuś zaczął wyskakiwać i biegac w kółko chyba mu sie podobało (nie mogłam go zaciągnąć do domu:P) wkońcu jak wrocilismy do domu to wszedł do klatki i zasnął:):)oby było juz coraz cieplej to bede z nim czesciej wychodzić  :P  :P

Offline Brydzia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
pierwszy spacer
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2008, 20:52:53 pm »
Ale fajnie :) nie moge się doczekać aż z moim wyjde na spacerek :D

Pozdrawiam

Adam

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2008, 20:53:01 pm »
przyniosłem mojego Baxa do domu 15 listopada 2007 roku,też nie moge się doczekać jak wyjdę z nim na spacer  :jupi

aagat01

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2008, 09:31:00 am »
ja z filipem jak jest cieplo i nie ma mocnego owitru to juz codziennie wychodze na dluzej ok 40 min fajnie jest :):)

Cinnamon

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2008, 12:04:11 pm »
właśnie- kiedy mogę wyjść z małym ? Bo myślałam że można dopiero jak będzie ciepło... W sumie to mogła bym z nim wyjść już, ale boję się że się przeziębi...

manatasia

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2008, 07:50:58 am »
Bierzecie króliczki w szelkach czy po prostu zabieracie na dwór i pilnujecie gdzie kicają? Ja jeszcze nie mam trawnika na ogródku ( XD ) więc mała by się umamrała w błocie ;p

aagat01

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2008, 09:10:00 am »
ja mojego biore w szelkach a do szelkow ma przywiazzany taki troche dluzszy sznurek i ja sobie siedam na krzesle a on biega gdzie chce bo jak mial taki  krotki sznurek to ciagle musialam za nim chodzic a to go wkurzalo:P:P

kalciaa92

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2008, 11:50:42 am »
jak założyć królikowi szelki? słyszałam, że napierw tylko szelki pare razy trzeba na łożyć, żeby przyzwyczaić a dopiero póxniej smyycz? poza tym, mój królik się wyrywa troche.... płochliwy jest. i wydaje mi się, że nie jeestr do mnie przyzwyczajomy, pomimo iż jest ze mna od maja tego roku

Agatkak0

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2008, 12:59:28 pm »
Ja z Hermą wyszlam zaledwie kilka razy. Do szelek ma smycz a do smyczy jeszcze jedna smycz bym nie musiala ganiac za nia jak szalona  :lol  . Tylko problem pojawia sie kiedy mam ja zaciagnac do domu. To co ona robi przerasta krolicze pojecie  :oh:  wyrywa sie , warczy , drapie , gryzie ( do teraz mam blizny)  :oh:  Spacer z krolem jest fajny ale pod warunkiem ze patrzycie gdzie Wasz milusinski kica i co je !!!!!! Nigdy nie wiadomo czy nie zasmakuje krolowi krzak ( ktory moze mu zaszkodzic) lub czy nie zje trawy ( ktora jest pryskana przeciw chwastom) . Poza tym spacer z krolem powinien sie odbywac w cieple dni - nie takie jak teraz  - jest juz za zimno , i nie w upaly !!!!!  Na spacerek z krolem poczekalabym do lata. Pozdrawiam  :bukiet

Ewa_Lola

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 13, 2008, 13:16:01 pm »
Ja nie wychodzę z moimi. One kompletnie nie tolerują szelek i cały czas się na nich wściekają, co jest dla nich na dworze niebezpieczne.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
pierwszy spacer
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 13, 2008, 13:20:20 pm »
Szelki nie nadają się dla płochliwych i wyrywających się królików! Lepsza zagroda letnia.
Kalciaa, jeśli masz wrażenie, że królik nie jest do Ciebie przyzwyczajony, to powinnaś mu poświęcić więcej czasu. Zaufanie nie przychodzi ot tak.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
pierwszy spacer
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2008, 13:58:36 pm »
Mój Kulek uwielbia szelki i nie ma problemu z chodzeniem na spacerki :D
Ma do szeleczek automatyczna 5 mietrową smyczkę zeby miał więcej możliwosci zwiedzania świata  :P
korzystaliśmy z tego zestwiku jak bylismy w Polsce teraz już nie wychodzę z nim na spacery bo nie mam gdzie  :(

majcia4

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 07, 2009, 09:57:49 am »
ja wczoraj Puni założyłam szelki  
Spała dziś z nimi żeby się przyzwyczaić.
Mam pytanko gdzie najczęściej chodzicie z królami?
Ja mam z nią zamiar chodzić do parku , bo na trawnikach przy bloku to same kupy psów :bejzbol  
I wiecie lepiej nie!!!! Co za ludzie nie umieją po tych psach sprzątać !!  !!  !!  !!  
Echhh...

feebus

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2010, 14:06:19 pm »
ja dzisiaj pierwszy raz wyszłam z moją Pchełką na spacerek, szelek w ogóle jakby nie zauważała , biegała jak szalona a ja za nią , (muszę kupić dłuższą :) ) a gdy była pora do domu to tak nie chciała, wyrywała się że szook :D

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
pierwszy spacer
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2010, 14:33:43 pm »
feebus,  a jest po szczepionce?

feebus

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2010, 20:32:45 pm »
tak oba są :)

Bella

  • Gość
pierwszy spacer
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2010, 22:34:15 pm »
Majcia4, w parku również jest dużo psich kup. Nie masz działki, bo tam jest najbezpieczniej chodzić z królikiem na spacer  ??