Autor Wątek: Amicus w Krakowie  (Przeczytany 8411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arya

  • Gość
Amicus w Krakowie
« dnia: Luty 16, 2008, 14:39:03 pm »
Wczoraj Łatek był szczepiony na pomór.

Szczepiłam go w Amicusie ( www.amicusweterynaria.pl ) .Królikami zajmuje się lek.wet. Jacek Ficek .Przyznam, że jestem mile zaskoczona...Pan najpierw pogłaskał Latka i wziął go na ręce.Oglądnął mu pazurki, a następnie położył sobie na kolanach i oglądnal mu ząbki,podotykał brzuszek i sprawdził nawet....pupcię  :co_jest    Okazało się, że Łatek ma wszystko w jak najlepszym porządku  Poźniej go zaszczepił, i wpisał do kartoteki na komputerze : Łatka dane, i nasze dane.

Dodam, że na forum ktośkiedyś chyba pisał, że narkoze wziewną w Krakowie ma tylko lecznica Krak-vet która nie jest polecana...No proszę, a Amicus też ma narkozę wziewną  

Jestem b.mile zaskoczona.Za niedługo pójdziemy szczepić go tam na myxo. Za szczepienie ( pomór) zapłaciłam 20 zł.Myxo tyle samo kosztuje, tyle , że mają jeszcze stare szczepionki, nowe kosztują 25 zł.

Na stronie internetowej ( www.amicusweterynaria.pl ) jest podany adres i telefon, ale nie ma podanych godzin.A więc mówię :
Pn.-Pt. 10.00 - 20.00 Sob. 10.00-15.00 Niedz. 10.00-12.00 . Jest też jednak całodobowy dyżur telefoniczny(informacja z wizytówki), i dużury nocne w poniedziałki,środy,soboty i piątki ( informacja ze str. int. ) .

Mają także w lecznicy sklep zoologiczny.Można tam także zamówić karmę , jeśli nie ma jej w sklepie.Jak bede szczepiła na myxo Łatka to zapytam się, czy by nie ściągnęli Cuni Complete.

Sylwia13

  • Gość
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2008, 18:02:39 pm »
Oj to Arya zazdroszczę że masz tak dobrego weta :) I fajną lecznice weterynaryjną :)

Offline furley

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2008, 22:09:53 pm »
Cuni Complete możesz kupić w ZooNatura w M1 :) nie musisz zamawiać

natasza

  • Gość
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2008, 17:39:17 pm »
Arya na Żabińcu jest taniej i są lepsze warunki do leczenia zwierząt. Tam jest bardzo miła i delikatna pani weterynarz.Przepłaciłaś za szczepienie.Ja za szczepienie na myxomatoze dzisiaj zapłaciłam 15 zeta i jeszcze pani gratisowo obcieła pazurki mojemu psu i królikowi.Można tam róznież kupic karme.Bardzo polecam tą lecznice. A co do Cuni Complete to można w Elei w tym zoologu kupić za 10 zeta.

Arya

  • Gość
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2008, 18:20:10 pm »
Natasza, wiem, wiem.
W Elei jak pisałam tego posta to jeszcze tam nie było akurat ;)
furley, tyle, ze do M1 mam dalej niż do tej lecznicy :P
Teraz chodze na Żabniec.Niestety ale za samo wypisanie recepty na lek dla mojego psiaka Państwo z Amicusa wzięli aż 30 zł  :( !!
Byłam teraz na żabińcu.Zaplacilam 15 zł za pomór :))

natasza

  • Gość
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2008, 18:25:45 pm »
Na Żabińcu kasy nie biorą za wizyte tylko za podjęte leczenie :)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2009, 18:51:58 pm »
Jaką tam mają narkozę?


Blondi

  • Gość
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2009, 21:31:36 pm »
Cytat: "furley"
Cuni Complete możesz kupić w ZooNatura w M1 :)

Pod warunkiem, że akurat była dostawa ;) Kiedyś objechałam zoologii w M1, Carrefourze, Galerii Krakowskiej i lecznicy na Brodowicza - wszystkie półki były puste i musiałam się zaopatrzyc w Cuni Pro. Teraz kupuję na zapas kilka opakowań albo zamawiam przez internet :]

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Amicus w Krakowie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 04, 2009, 20:08:54 pm »
Jak tam dojechać ?