Autor Wątek: Ogólne pytanie o działanie forum  (Przeczytany 85497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:20:26 am »
np. ja, tajniak....

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:41:51 am »
A gdzie odp na pierwsza czesc pytania? :)

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:42:52 am »
Amy zrezygnowała.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 09, 2012, 12:03:13 pm »
Jahcob przejmuje opiekę nad działem Pozostałe.

Przypominam, że zmienianie tematów wątków to kwestia dobrej woli moderatora/admina - nie jest to jego obowiązek. Proszę więc o zakładanie przemyślanych wątków i przemyślane prośby o zmianę ich tytułów. Nikt nie będzie tego zmieniał po 15 razy. ;)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 09, 2012, 12:37:31 pm »
Jahcob przejmuje opiekę nad działem Pozostałe.

Przypominam, że zmienianie tematów wątków to kwestia dobrej woli moderatora/admina - nie jest to jego obowiązek. Proszę więc o zakładanie przemyślanych wątków i przemyślane prośby o zmianę ich tytułów. Nikt nie będzie tego zmieniał po 15 razy. ;)
Nikt nie mowi o bezmyslnej ciaglej zmianie ale jesli mam nowe zwierzatko a jedno odeszlo to wolalbym zeby temat i pierwszy oost byl aktualny :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 09, 2012, 12:51:37 pm »
Oczywiście - śmierć zwierzaka zawsze jest uzasadnieniem dla zmiany tytułu.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:09:09 pm »
"Podany plik XML nie zawiera żadnych informacji o stylach z nim związanych. Poniżej wyświetlone jest drzewo dokumentu."
Już trzeci raz dzisiaj mi wyskoczyło takie coś. A wczoraj po wysłanej wiadomości przez 10minut nie mogłam wysłać kolejnej, bo wyskakiwał błąd, że nie minęło 60 sec od ostatniej wiadomości...
Czy coś się dzieje z forum? Troszkę mnie to irytuje... Proszę o pomoc i radę.

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:13:30 pm »
Wyczyść cache przeglądarki i sprawdź.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:22:19 pm »
A to normalne, że z każdą zmianą strony na forum wyskakuje nowy błąd? To mi się tak zrobiło, bo dużo się ich nazbierało, czy moja przeglądarka świruje? Będę musiała to często czyścić?
Dziękuję za ekspres  :turla:

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:51:05 pm »
Nie jest to normalne zachowanie przeglądarki - to na pewno. Jak nie chcesz czyścić, to możesz wyłaczyć cache, ale wtedy mogą być większe problemy. Jeśli masz możliwośc, sprawdź działanie na innej przeglądarce :)

loczuboczu

  • Gość
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 11, 2012, 21:13:51 pm »
Witam, mam pytanie do prowadzących owe forum. Otóż, dlaczego dostałam ostrzeżenie wyrażając swoją opinię o króliku innej osoby? Być może nie orientuję się w zasadach panujących na tym forum, być może uwzględniacie tu wyłącznie słodzenie, nie przyjmujecie krytyki, choć nie znalazłam nic takiego w regulaminie, z którym oczywiście dogłębnie się zapoznałam. Proszę zatem o odpowiedź na pytanie, co ma oznaczać zarzut obrażania użytkownika przy zwykłym wyrażaniu opinii o jego zwierzęciu, bez jakiejkolwiek złośliwości? Chyba tylko niekompetencję moderatorów. Z góry dziękuję.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 11, 2012, 21:23:46 pm »
Witam, dostalas ostrzezenie, poniewaz po raz drugi (po uprzednim slownym ostrzezeniu) napisalas obrazliwy post. Nie, nie uwzgledniamy tu tylko 'slodzenia' jak to nazwalas, ale przede wszystkim nie tolerujemy chamstwa i zlosliwosci. I pozwol, ze o niekompetencji moderatorow beda decydowac admini forum.
Pozdrawiam i zycze przyjemnego wieczoru :)

loczuboczu

  • Gość
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 11, 2012, 21:42:57 pm »
No to się trochę pobawimy...

Przeanalizujmy więc...

Moje dwie wiadomości:

"what a poor rabbit, omg..... nie no, żartuje, łady dość, lol, do przeżycia zwierze w sumie

ale myslaam ze kroliki inaczej wygladaja"

Co uważasz tu za obraźliwe, chamskie bądź też żałośliwe? Najpierw napisałam, z nutką inności, że królik jest biedny, ale zaraz dodałam, że jest ładny. Napisałam również, że myślałam, że króliki inaczej wyglądają. (dlatego też, swoją drogą, znalazłam się na tym forum - aby pogłębić moją, na tym etapie bardzo niską, wiedzę na temat tych zwierząt)

"Och! Ślika, słoda, cuda, łada.... fantastyka wręcz!!!! [komentarz usunieto jako obrazliwy] Wygląda jak Tiramisu..... ach......"

Na początku posłodziłam, oczywiście tak jak lubicie. W miejscu bezpodstawnie ocenzurowanym było: "chciałabym go spożyć"
Chyba logicznym jest fakt, że było to żartobliwe? Czy naprawdę aż tak ciężko się tego domyśleć?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 11, 2012, 21:47:54 pm »
 Wiemy wszyscy dobrze ,że króliki to dla niektórych "towar " konsumpcyjny , więc takie żartobliwe wpisy są tutaj dla nas niemile widziane , ponieważ My jako forum Stowarzyszenia Pomocy Królikom , walczymy o to  aby króliki przestały być pożywieniem i aby przestało się je zabijać na mięso i futro na taką skalę . 
Skoro chcesz się dowiedzieć więcej na temat królików to najpierw CZYTAJ i regulamin i odpowiednie działy a potem pisz , ale nie tak żeby kogoś obrazić  pisz tak jakbyś chciała ,aby ludzie do ciebie się odnosili czyli z  szacunkiem .
Pozdrawiam Kasiagio .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 11, 2012, 21:52:01 pm »
loczuboczu, ja juz wyrazilam swoja opinie na ten temat, twoje komentarze byly calkowicie nie na miejscu i nie mam nic wiecej do dodania.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 11, 2012, 22:07:10 pm »
Jeszcze jedna próba dyskusji z moderatorami i będzie kolejna kropka. Nie interesuje nas humor, który jest dla naszych użytkowników obraźliwy. Wszelkie aluzje do zjadani królików, nabijanie się z użytkowników, ich nastawienia czy ich królików będą zgodnie z Regulaminem karane ostrzeżeniem (dział IV pkt. 5, 9, 10).

Twoje pytanie nie jest pytaniem technicznym.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

loczuboczu

  • Gość
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 11, 2012, 22:14:24 pm »
Kasiagio, uważam, że przez tą pomoc wypaczyła Ci się psychika - teraz wszystko bierzesz zdecydowanie zbyt poważnie. Nie sugeruję tu, abyś przestała pomagać, bo to szlachetne, rzadkie i cenione w tych czasach, jednak nie stawiaj dobra innych na pierwszym miejscu. Taka dobra rada od loczuboczu.

Tocha, ano wyraziłaś swoją opinię, a inną sprawą jest to, że jest ona po prostu, jakby to łagodnie powiedzieć, conajmniej nie na poziomie.

Czuję do dotknięta, jestem krótko na forum, a już dostałam bezpodstawne ostrzeżenie. Właściwie, to nigdy nie powinno do tego dojść. Liczę na przeprosiny. I to szczere przeprosiny. Z całego serca. I objecuję, że już nigdy nie zjem pasztetu z królika, chociażby był nie wiem jak znakomity. EVER!
Niestosowanie sie do Regulaminu Forum -  dział IV pkt. 9, 10
Poprawialam literowke w swoim komentarzu.
Tocha

« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2012, 22:27:41 pm wysłana przez Tocha »

miscreative

  • Gość
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 01, 2012, 09:52:57 am »
Loczuboczu ma kompletną rację. Obraźliwe komentarze? Termin "spożycie" w sensie żartobliwym nie jest obrazą. Bierzecie wszystko za poważnie.
Natępnie: "what a poor rabbit". Z tym się także zgadzam, gdyż na niektórych zdjęciach jej oczki są nieszczęśliwe. Tak, nieszczęśliwe. Mam już trochę doświadczenia z królikami, tak więc...
Ludzie tutaj nie mogą mieć nawet swojej opinii! Już się nawet niedziwię, że 3/4 użytkowników tego forum nie wchodzi już tutaj.
Dziękuję i czekam na bana. :)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 01, 2012, 10:32:17 am »
Loczuboczu ma kompletną rację. Obraźliwe komentarze? Termin "spożycie" w sensie żartobliwym nie jest obrazą. Bierzecie wszystko za poważnie.
Natępnie: "what a poor rabbit". Z tym się także zgadzam, gdyż na niektórych zdjęciach jej oczki są nieszczęśliwe. Tak, nieszczęśliwe. Mam już trochę doświadczenia z królikami, tak więc...
Ludzie tutaj nie mogą mieć nawet swojej opinii! Już się nawet niedziwię, że 3/4 użytkowników tego forum nie wchodzi już tutaj.
Dziękuję i czekam na bana. :)


Nie każdy to może wziąć żartobliwie. To raz.

A jeśli o konsumpcje to chodzi Ci o ten komentarz?:


"Och! Ślika, słoda, cuda, łada.... fantastyka wręcz!!!! [komentarz usunieto jako obrazliwy] Wygląda jak Tiramisu..... ach......"

Na początku posłodziłam, oczywiście tak jak lubicie. W miejscu bezpodstawnie ocenzurowanym było: "chciałabym go spożyć"



Osobiście w takim komentarzu nie widzę nic śmiesznego, z poczuciem humoru. To raczej coś żałosnego, do czego nie warto się odnosić. A ja "niedziwie" się, że ktoś sie wkurzył na taki komentarz.
Poza tym z tego co widzę jesteś osobą tu nową, więc skąd możesz wiedzieć ile osób tu wchodzi...

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Ogólne pytanie o działanie forum
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 01, 2012, 10:37:57 am »
miscreative , shaya , czy jak Ci tam , bana dostaniesz , nie za ten post , ale za to ,że zakładasz bez przerwy nowe konta na tym forum i podszywasz się  co róż pod inne to osoby . 

Wszystko jest napisane w regulaminie tego forum , i przed zaakceptowaniem trzeba go porządnie przeczytać , czego jak widać nie zrobiłaś .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!