Autor Wątek: Przygarnę barankaPOZNAŃ  (Przeczytany 3384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ziuta

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« dnia: Styczeń 30, 2008, 11:34:22 am »
Z mila checia zaadoptuje kroliczka baranka najlepiej z klatka lub kuweta.

slodkie_uszy

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:28:10 pm »
napisalam juz pw :) ale na stronie adopcyjnej na razie z tego co kojarze nie ma na terenie barankow, sa przesliczne uchole (jeden slodszy od drugiego) ale wszystkie ze stojacymi uszkami i wiekszosc znaleziona lub schroniskowa wiec bez klatek.

Ziuta

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:44:03 pm »
Ale nawet jak sie znajda w schronisku jakies baranki to daj znac! Sadze ze z klatka sobie jakos poradze:)

daria_r

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2008, 13:26:44 pm »
ja mam ślicznego baranka który szuka domu....jest strasznie spragniony miłości, tylko podejdę do klatki zaraz zaczyna się domagac jej otworzenia. niestety oddac mogę tylko bez klatki, a odbiór w Brzegu (opolskie)...spokojnie mozna dojechac pkp.

Ziuta

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2008, 15:05:27 pm »
Kurcze szkoda ze tak daleko :( Narazie sie nie moge ruszyc z Poznania bo mam egzaminy a po nich jade na tydzien do Anglii wiec nie bardzo mam czas na odbior osobisty...

daria_r

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2008, 16:52:40 pm »
hmm szkoda. sorry ze tak zapytam ale jesli miałabym komos oddac królika to muszę wypytac..co ty chcesz z nim zrobic jak bym ci teraz transport załatwiła a ty do anglii pojedziesz? co z uchatym?

Ziuta

  • Gość
Przygarnę barankaPOZNAŃ
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2008, 16:59:00 pm »
Mialam w planie sie z kims umowic na odebranie kroliczka pod koniec lutego ok 25.02 a jezeli to nie mogloby poczekac to dalabym na przechowanie(na tydzien bo tylko na tyle jade) mojej przyszlej tesciowej:) a jezeli w przyszlosci bym wyjezdzala np. do domu do Jeleniej Gory bym go brala ze soba lub moj chlopak by z nim zostawal.

[ Dodano: Sro Sty 30, 2008 5:02 pm ]
Mam pytanie czy to jest zdjecie twojego krolika??  :>
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a58637efb3683146.html