Autor Wątek: psotnica  (Przeczytany 4140 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

farbenka

  • Gość
psotnica
« dnia: Styczeń 01, 2008, 17:47:51 pm »
Moje maleństwo uwielbia wskakiwać na moje łóżko - może dlatego że jej zabraniałam - ponoć zakazany owoc smakuje najbardziej, najczęściej zdejmowałam ją z niego albo jak tylko zobaczyła, że wchodzę do pokoju od razu sama zeskakiwała;p Ale to nie jest największy problem - niestety smarkula upatrzyła sobie moje łóżko jako najlepsze miejsce do sikania :bejzbol stwierdziłam, że może jeśli wskakiwanie na łóżko nie będzie zakazane, to w końcu jej się to znudzi dlatego kilka dni temu gdy przyszła do mnie gdy oglądałam film, pozwoliłam jej powariować na łóżku. Nagle poczułam, że robi mi się ciepło w łokieć!!!...tak!!! osikała mnie...no trudno każdemu może się zdarzyć...przebrałam się i dalej oglądałam film a ona zrobiła to znowu!!!! :bejzbol może domyślacie się o co jej mogło "latać"..wkurzyła się na mnie czy co?? co prawda łóżko nadal obsikuje (trudno nowe nie jest jakoś przeżyję :P ) ale na całe szczęście na mnie już nie sika :lol

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
psotnica
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2008, 17:58:10 pm »
wiele ucholi tak sie zachowuje
bylo tez wiele na ten temat :>
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Cinnamon

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2008, 19:08:31 pm »
Mój z kolei ma coś takiego, że jak mu zabraniam do czegoś podchodzić, czy gryźć czegoś to na chwilę odskoczy i za chwilę znowu zaczyna i tak w kółko, aż się wkurza i zaczyna sikać blisko tego zakazanego miejsca- już cztery razy tak zrobił. Ja to odczytuję jako robienie mi na złość- nie mogę gryźć to nasikam...

Marcia157

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2008, 16:16:37 pm »
Cinnamon   Mój króliczek robi zupełnie to co twój...no niestety taką ma nature :lol Ale ucholowi wszystko wybacze ;)

tuska41

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2008, 19:22:02 pm »
mój Bąbel tez tak ma.. Nawet w nocy i to jest najgorsze... śpie sobie spokojnie a tu coś za cieplutko mi w brzuszek...  :/ Oj jak sie zdenerwowałam już króliczek nie biega w nocy :bejzbol:  !

Cinnamon

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2008, 10:14:42 am »
Mój się ostatno opamiętał z sikaniem, już stara się to robić w kuwetach :) Teraz ma fazę na rzucanie sięw powietrze i spadanie na boczek. A potem leży na boku i śpi- wygląda to strasznie.

roxi:)

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2008, 20:06:32 pm »
Jejku mój dziabąk też upatrzył sobie moje łóżko i zrobił sobie z niego kuwetę. Najgorsze jest to, że ma swoja i z niej nie korzysta. Używałam już różnych metod żeby Pipina oduczyć tego nawyku ale nic nie skutkuje. No cóż chyba będę musiała się przyzwyczaić do mokrego łóżka  :( co gorsza  strasznie chciałabym tego łobuza nocą puścić też luzem po pokoju a nie zamykać w klatce ale boje się. Dziś rano wypuściłam Go i wróciłam do spania, Ta piękna chwila nie potrwała długo bo obudziło mnie ciepełko na łokciu i mokra pościel ;(

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
psotnica
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2008, 14:27:09 pm »
Mój też tak robił, ale już mu przeszło tak jakby na szczęście xD


kica

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2008, 12:24:58 pm »
Mój też wskakuje na moje łóżko. Jak go z niego ściągnę, to on się za mną pozagląda, a jak się odwrócę, to znowu wskakuje  :lol

gosiaw

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2008, 22:36:51 pm »
Chyba duzo królisi lubi sikać na łóżku. Moja lulka też tak robiła. Zaczęłam ja przeganiać nawet gdy była podczas sikania. W końcu wygrałam. Teraz zdarza sie to bardzo rzadko  :jupi

Cinnamon

  • Gość
psotnica
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2008, 09:33:24 am »
Mój króliś wskakuje na łóżko, ale jeszcze mu się nie zdarzyło siusuać (na szczęśćie), ale bobki robi. Wczoraj tak fajnie wskoczył na łóżko i wywinął się w tą swoja śmieszną pozę i spał. Fajnie to wyglądało, bo do tej pory spał na podłodze, a tu jak człowiek nagle - łóżka mu się zachciało :D