Autor Wątek: kto był w Fila Bydgoszcz?  (Przeczytany 15926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosiaw

  • Gość
kto był w Fila Bydgoszcz?
« dnia: Grudzień 08, 2007, 22:52:33 pm »
mam pytanie do bydgoszczan. Czy ktoś z Was był w klinice Fila w Bydgoszczy na ulica Grobla?
Jeśli tak to napiszcie czy faktycznie są dobrzy (poleca ich SPK). Mam problem z króliczkiem i potrzebuje na prawdę dobrych fachowców.

anka1388

  • Gość
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2007, 23:07:54 pm »
Wydaje mi sie, ze jesli jest polecany na stronie spk, to jest to sprawdzony weterynarz, jednak przydalaby sie tez opinia osob , ktore tam byly :)

A jaki masz problem z kroliczkiem?
Mozna zawsze isc do tej kliniki albo zadzwonic i wypytac o kroliki, jakies podstawowe chociaz pytania, jak nalezy karmic krolika, czym, jak np. z kastracja u nich wyglada... po tym mozesz rozpoznac czy klinika sie zna na krolikach czy nie :)
W Twoim profilu jest napisane, ze mieszkasz w Brockenhurst ... wiec kroliczek nie jest z Toba? czy jestem w Bydgoszczy teraz?

gosiaw

  • Gość
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2007, 23:16:15 pm »
No niestety należę do polskiej emigracji, króliczkiem opiekują się rodzice z którymi mieszkałam więc królisia została po prostu w domu. Mogę na nią popatrzec tylko przez skype`a  :icon_cry Z tym co się z nią dzieje jestem na bieżąco. pisałam już o tym że Lulka wygryza sobie ranę na podgardlu, był spokój ale problem znów się pojawił. Potrzebny jest ktoś kto się dobrze zna. Do tej pory leczył ją wet do którego chodziłam z nią od małego, ale lekarze z naszej przychodni do tej pory nie wiedzą czemu to robi. czas spróbowac gdzieś indziej. Może w końcu ktoś jej pomoże. Zawsze dobrze poznac jak najwięcej opini

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2007, 20:22:16 pm »
Ja jestem z Bydgoszczy i nigdy nawet nie słyszałam o takiej lecznicy. Polecam klinikę na ul. Grzymały Siedleckiego, klinika nazywa się "Przychodnia małych zwierząt WYżyny" i jest koło marketu Piotr i Paweł. Mają tanio i miłą obsługę. Ja chodzę tam z Kukim, miał tam wyrywane zęby pod narkozą. Odradzam "korę", która jest całodobowa ale mają tam strasznie drogo (za jeden zastrzyk plus oględziny psa zapłaciłam 100 zł) podczas gdy za to samo na WYżynach zapłaciłam 45 zł.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2007, 18:02:32 pm »
Ja mieszkam niedaleko Bydgoszczy i z tego co wiem to "Fila" jest bardzo dobrą lecznica, najlepsza w Bydgoszczy, ale ostatnio mialam bardzo dziwna sytuacje bo moja znajoma ktora mieszka w Bydgoszczy byla w tej lecznicy bo chciala zapewnic swojemu kroliczkowi jak najlepsza opieke weterynaryjna i ku mojemu zaskoczeniu powiedziano jej ze wlasciwie to nie zajmuja sie krolikami tylko innymi malymi zwierzakami np. fretkami. Bylam bardzo zdziwiona jak to uslyszalam moze po prostu osoba krota to powiedziala zle poinformowala moja znajoma, moze nawet sama nie wiedziala jakimi zwierzakami zajmuje sie ta klinika, moze to byl ktos "nowy", bo juz wiele razy slyszalam ze jak cos nie dobrego dzieje sie z krolikiem to tylko do lecznicy "Fila"...
Jesli chodzi o lecznice "Kora" to odradzam ja nie tylko ze wzgledu na koszty ale tez na beznadziejna opieke - ludzie ktorzy tam prauja kompletnie nie znaja sie na zwierzakach, sa nieprofesjonalni i jeszcze nie slyszalam o nich dobrego slowa... jedynym ich plusem jest to ze jest to klinika calodobowa... Moja znajoma wlasnie dlatego pojechala tam ze swoim kroliczkiem ktory nagle zachorowal i niestety kroliczek odszedl w sumie nie wiadomo z jakich przyczyn... dostal dawke lekow ale niestety nie pomogly...
I jeszcze co do lecznicy na Grzymaly Siedleckiego - nie wiem o niej za wiele wiec nic nie moge na ten temat powiedziec.

Najwazniejsze zeby uwazac na wetów bo nawet w tak duzym miescie jakim jest Bydgoszcz ciezko jest trafic na kogos naprawde dobrego.... szkoda ze jestes daleko i nie mozesz zabrac kroliczka do Torunia - tam jest prawdziwy profesjonalny weterynarz, zwierzeta to jego najwieksza pasja i praktycznie nie ma choroby ktorej nie potrafilby wyleczyc... gdy inni weterynarze rozkladaja rece dr. Krawczyk zawsze znajdzie jakies rozwiazanie - nie slyszalam zeby ktos mial taka sytuacje ze dr Krawczyk powiedzial ze nic nie da sie juz zrobic. Nigdy nie usypia zwierzat, walczy o nie do konca - widac jaki jest dobry po tym jakie sa do niego zawsze kolejki...Naprawde go polecam jest po prostu rewelacyjny - zna sie na krolikach jak malo kto .

Mam nadzieje ze chociaz troche Ci pomoglismy ;)

gosiaw

  • Gość
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2007, 12:56:07 pm »
dziękuje Wam za wszelkie porady  :bukiet . Póki co rodzice chodzą do naszej "starej" przychodni, ale tata dzwonił do Fila aby spytać czy ktoś z nich specjalizuje sie w królikach. Powiedziano mu że dr Kozłowski zna się najlepiej z całej kliniki (ale czy sie specjalizuje to nie wiem). Tak więc po Nowym Roku rodzice się tam wybiora z Lulką. Zobaczymy co im uda sie wymyslec.

Marianna

  • Gość
Madzia85
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2008, 00:50:51 am »
Mogłabyś podac dokładniejsze namiary na tego dr Krawczyka w Toruniu?

Koperek_wawa

  • Gość
Re: Madzia85
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2008, 00:54:46 am »
Cytat: "Marianna"
Mogłabyś podac dokładniejsze namiary na tego dr Krawczyka w Toruniu?

Prawdopodobnie chodzi o lekarza podanego tutaj

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2008, 22:34:31 pm »
Zgadza sie, chodzi dokladnie o tego lekarza :) Wlasnie dzieki Oli - dziewczynie ktora pisala o Krawczyku na tamtym forum, wiem o nim. Pierwszy raz poszlam tam wlasnie z nia i z moja Tosia ktora zabralysmy ze sklepu zoologicznego w bardzo zlym stanie. Gdyby nie Krawczyk na pewno nie udalo by sie jej uratowac, bo trzeba sie znac na krolikach zeby wiedziec co im dolega i jakie podjac leczenie. Caly czas choruje ale po malu wychodzi z kazdej choroby wlasnie dzieki prawidlowemu leczeniu. Dr Krawczyk wie jakie badania nalezy zlecic, jakie podac leki. Zwalczylismy juz 2 powazne choroby - kokcydioze, i grzybice blon sluzowych. Jak bylam u mojego weterynarza to stwierdzil ze nie ma zadnych lekow dla krolikow ale jednak sa i to bardzo skuteczne... W zeszlym tygodniu bylam u niego z moim drugim krolikiem u ktorego moj weterynarz nie zauwazyl nic niepokojacego a dr Krawczyk od razu stwieerdzil lekkie zapalenie pecherza i zbyt duzo sluzu w uszach i zapisal co najwazniejsze - najpierw ziolowe leki a nie od razu antybiotyki jak inni weterynarze. Najwazniejsze to rozpoczac leczenie we wczesnym stadium i wlasnie dr Krawczyk potrafi szybko zdiagnozowac chorobe i nie czeka az pojawia sie wyrazne objawy. Zreszta Ola juz pisala jak walczyl o jej 9 letnia Niunie co tez jest dowodem na to ze wie co robi.

Tak wiec jesli tylko ktos z Was bedzie mial jakikolwiek problem ze swoim krolem to tylko do dr Krawczyka - zreszta kazdy kto chociaz raz u niego byl zgodzi sie z nami :)

pozdr :)

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 03, 2008, 21:48:35 pm »
Witam na forum,

Czy chodzi o punkt:
WYŻYNY
Przychodnia Weterynaryjna
lek. wet. Wiesława i Michał Poulich
Bydgoszcz
ul. Siedleckiego 6
tel. 052 371 30 68, 602378955
Leczenie małych zwierząt domowych
profilaktyka, lecznictwo, chirurgia,
położnictwo, laboratorium
EKG, RTG, USG
Przychodnia czynna
od poniedziałku do piątku
w godz. 10.oo do 20.oo
soboty
od 10.oo do 16.oo,
niedziele
od 10.oo do 12.oo
Wizyty domowe

Znalazłam w necie namiary, czy to o ten punkt chodzi i gdzie to dokładnie jest w tych białych budynkach za Piotrem i Pawłem??

Szukam dobrego weterynarza, na razie na szczęście na szczepienie, ale wolę mieć jednego stałego.

clio

  • Gość
Odp: kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2010, 14:45:29 pm »
witam
chciałabym zapytać czy ktoś miał przypadek pierwotniaka u króliczka u dr Krawczyka.Jestem zarejestrowana do dr.Krawczyka w Toruniu dopiero w styczniu,może uda się wcześniej mam zadzwonić za tydzień.W Bydgoszczy mówią straszne rzeczy ,że łzy nachodzą same do oczu bo nie ma szans na wyleczenie.
Czy naprawdę przy tylu lecznicach w Bydgoszczy nie ma dobrego lekarza,od chorób króliczych.

nuka

  • Gość
Odp: kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:40:24 pm »
Clio, madzia85, pośrednik adopcyjny, obeznana w wetach bydgoskich z racji miejsca zamieszkania jeżdzi z uszami do Torunia. To chyba najlepsza odpowiedź.

ps, zerknij w pw

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:31:46 pm »
niestety to prawda :( W Bydgoszczy nadal brak króliczych weterynarzy :(

Clio przyjedź koniecznie w sobotę do dr Krawczyka, musi być dobrze  :przytul:

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: kto był w Fila Bydgoszcz?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:50:26 pm »
Z pełną świadomością polecam klinikę FILA w Bydgoszczy  :icon_mrgreen
od jakiegoś czasu jestem w niej stałym bywalcem...

i choć pierwszy z nią kontakt (bodaj 3 lata temu) nie należał do optymistycznych - widzę, że wiele porad, sposobów działania i leczenia jest bardzo trafiona  :pokoj:!

Na dzień dzisiejszy w moim mieście Bydgoszczy NIE MA wg mnie tylu lekarzy znających się na poradach dotyczących króliczków  :heart.

POLECAM  :icon_biggrin
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(