Autor Wątek: Niepełnosprawny króliczek  (Przeczytany 5280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tepe

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« dnia: Listopad 14, 2007, 17:28:05 pm »
http://allegro.pl/item268637618_niepelnosprawny_kroliczek_kieszonkowy_rybnik_.html

Niepełnosprawny króliczek - oficjalnie do sprzedania - ale myslę że może być potrzebna pomoc zwierzątku / opiekunowi

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2007, 19:52:02 pm »
rzeczywiście piękny ale widać żecoś nie tak,sama bym go wzięła ale odbiór jest tylko osobisty szkoda,naprawde ściska serce.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



anka1388

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2007, 21:00:08 pm »
bardzo ladny ... Mam nadzieje ze znajdzie dobry kochajacy dom...
A wie ktos moze z forum dlaczego on jest niepelnosprawny?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2007, 21:20:03 pm »
osoba sprzedająca króliczka, ma zgłosić się do SPK w sprawie adopcji uszaka. w poniedziałek pisałam do niej w tej sprawie. zobaczymy jak rozwinie sie ta sprawa



Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2007, 22:35:30 pm »
Swietnie tak zawsze będzie miał większe szanse,sama chyba chetnie bym go wzięła,taki słodki taki maluszek zresztą raczej nie sprawia tyle kłopotów co normalnie w końcu nie pobiega sobie za bardzo,ciekawe czemu tak się stało że jest niepełnosprawny.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2007, 10:02:28 am »
My jesteśmy z Rybnika..... :lol Odebrać malucha to żaden problem......( :lol prosze tylko dać znać) :lol Transport do Warszawy(lub w tym kierunku) realny w grudniu......  :lol



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Pan Zegarek

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2007, 22:16:55 pm »
Wiadomo coś na temat króliczka? Widziałem, że sprzedający wycofał aukcję z Allegro. Czy oznacza to, że sprzedawca zgodził się na przekazanie króliczka SPK? Mam nadzieję, że tak. Króliczek jest naprawdę prześliczny. :heart Sam chętnie bym go przygarnął, gdybym tylko miał taką możliwość. :( Nie wiem, czy zgodziliby się na to moi rodzice. :(

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2007, 12:23:00 pm »
Z tego co widać masz tylko jednego królisia,więc wydaje mi się że rodzice nie powinni mieć nic przeciwko jak bedą jakieś sprzeciwy to pokaż królinka a serce im zmięknie,ja tez zastanawiam się nad jego adopcją ale mam dwa króle,zobaczymy jak to będzie.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



anka1388

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 17, 2007, 14:44:54 pm »
Cytat: "monika.k"
Z tego co widać masz tylko jednego królisia,więc wydaje mi się że rodzice nie powinni mieć nic przeciwko jak bedą jakieś sprzeciwy to pokaż królinka a serce im zmięknie,ja tez zastanawiam się nad jego adopcją ale mam dwa króle,zobaczymy jak to będzie.

Moi rodzice mieli przeciwko drugiemu krolikowi... Na szczescie sie zgodzili...
zeby miec drugiego krolika trzeba miec duzo miejsca, zeby mialy gdzie biegac, i w miare duzo czasu, koszty tez troche wzrastaja bo zmiast karmic jednego karmisz dwa ;p

Ja bym najchetniej kazde zwierze przygarnela, ale wiadomo , nie dalabym rady ze wszystkim... Cudem moi rodzice zgodzili sie na drugiego krolika... wiec na 3 na pewno nie ma szans...
Mam nadzieje, ze ten maly kroliczek znajdzie kochajacy dom :)

amnestria

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 17, 2007, 15:01:54 pm »
Ręcami i nogami podpisuję sie pod postem anki.

anka1388

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 17, 2007, 15:03:21 pm »
O jak milo, ze ktos mnie popiera :)

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2007, 20:48:25 pm »
Boże jakie biedactwo. Gdyby nie miała swojego królika-małego tyrana, z pewnością bym nawet pojechała po tego króliczka.
Czy ktoś wie co się dzieje dalej z króliczkiem?? Znalazł dom??

gosiaw

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 24, 2007, 13:11:55 pm »
faktycznie króliczek piękny (zresztą jak każdy). Aż serducho się kraje. Mam nadzieję że juz ma domek  :heart

gosiaw

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 24, 2007, 13:14:26 pm »
faktycznie króliczek piękny (zreszta jak każdy). Aż serducho się kraje. Mam nadzieję ze już ma nowy domek

gosiaw

  • Gość
Niepełnosprawny króliczek
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 24, 2007, 13:17:10 pm »
przepraszam za podwójnego posta :oh: