Autor Wątek: Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11  (Przeczytany 4479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gabriela

  • Gość
Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11
« dnia: Październik 28, 2007, 18:36:57 pm »
Hej!

Zapraszam Wszystkich do przylaczenia sie do akcji Dzien Bez Futra w Krakowie, ktora organizujemy z kolezanka z ramienia Empatii. Empatia corocznie organizuje Dzien Bez Futra w wielu miastach i miasteczkach w calym kraju.

W Krakowie 10 listopada wyglaszamy z kolezanka wyklad pt. Co kryje lewa strona
futra - wyklad o przemysle futrzarskim, w Srodmiejskim Osrodku Kultury na
ul. Mikolajskiej 2, o godz. 16. Serdecznie zapraszam do przyjscia na nasz
wyklad.

Dnia 25 listopada rozdajemy na Rynku Glownym ulotki i maszerujemy z
transparentem (wkrotce podam na Forum godzine i miejsce rozpoczecia). Jesli bedzie wiecej osob, wlaczymy do akcji elementy happeningu.

Bardzo przyda nam sie kazda pomoc, przy rozdawaniu ulotek, ktore
zapewniamy i we wspolnym marszu we wspolnym celu.

Chetne osoby bardzo prosze o kontakt na: gaba@ops.pl

Gabriela.

http://www.empatia.pl/futro/lista.php
 :icon_arrow
[/b]


Prosimy nie używać aż tylu wykrzyknień. Tekst staje się mało czytelny.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2007, 19:32:50 pm »
Popieramy, popieramy :)

Stowarzyszenie Pomocy Królikom co roku przyłącza sie do akcji antyfutrzarskiej, w końcu 70 milionów królików zabijanych jest na futra oraz futrzane dodatki do sweterków czy zabawek albo torebek.

Prosimy królikarzy z Krakowa o kontakt z Gabrielą i przyłączenie się do akcji, jeśli to możliwe, wydrukujcie jakis antyyfutrzarski plakat ze strony www.kroliki.net z działu "do pobrania".

http://kroliki.net/?p=do_pobrania

Lub tez o samodzielne wykonanie plakatu z napisem "70 milionów królików zabijanych jest co roku na futro" lub czegoś w tym guście - i o pojawienie sie z nim na akcji.

W innym wątku napiszemy o akcjach w innych miastach.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2007, 23:33:51 pm »
http://kroliki.net/?i=209

wrzucilam informacje o Dniu bez Futra na stronę główną.

Ten temat bedzie dotyczyl nie tylko Krakowa, ale calej Polski.

Zapraszam do wypowiadania się.

Gabriela

  • Gość
Dzień Bez Futra w Krakowie - demonstracja 25 listopada o 13
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2007, 09:34:39 am »
Mamy już ustalony ostateczny termin rozpoczęcia demonstracji w Krakowie przeciwko hodowli i zabijaniu zwierząt dla futer:

25 listopada, początek o godz. 13 pod Barbakanem.

Akcja jest oczywiście legalna. Mamy ulotki do rozdania w czasie demonstracji. Potrzebne są transparenty - każda osoba, która chce nam pomóc może wydrukować jeden z wielu projektów plakatów na stronie: www.empatia.pl/futro, np. w formacie a4 i nakleić na karton bądź zafoliować.

Chętne osoby bardzo proszę o kontakt ze mną: gaba_g@poczta.onet.pl

Do zobaczenia!

Arya

  • Gość
Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2007, 19:37:45 pm »
Na czym to będzie polegać ? Moze bym  poszła.

Gabriela

  • Gość
Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2007, 23:10:54 pm »
Hej, dzieki za odpowiedz. Podczas akcji bedziemy rozdawac ulotki informujace o okrucienstwie hodowli i zabijania zwierzat dla futer, rownoczesnie apelujac o wyrazanie sprzeciwu tego procederu. Bedziemy takze informowac przez megafon. Mamy tez kilka przygotowanych transparentow, ale oczywiscie kazdy dodatkowy bedzie pomocny. Z ulotkami, megafonem i transparentami obejdziemy kilkakrotnie Rynek Glowny. Po lub w trakcie akcji (w zaleznosci od ilosci chetnych osob) planujemy zbieranie podpisow pod petycjami, ktore nastepnie przesle do Warszawy.

Arya

  • Gość
Dzien Bez Futra 2007 w Krakowie i innych miastach 25.11
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2007, 13:14:00 pm »
Petycje pewnie bym podpisać nie mogla, bo lat to ja mam mało, ale poszłabym z rodzicem, wiec rodzic by mógł podpisać petycję.
Ja jestem za akcją , 25 to niedziela więc możliwe , że pójdę. Mam nadzieje, ze będzie dużo chętnych.

Edit:
Narazie się pochwalę, że wsparlam Waszą akcję i powiesiłam kilka plakatów w mojej okolicy :)