Autor Wątek: PILNE!!! Kalisz...  (Przeczytany 2853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
PILNE!!! Kalisz...
« dnia: Październik 26, 2007, 13:42:08 pm »
Ja przeczytałam to aż mnie zmroziło  :/ Czy mamy kogoś "zakróliczonego" w Kaliszu lub okolicach??
 Wklejam ze świnkowej strony ogłoszenie:

ok. 1,5 roczny krolik Dexter ( baranek ) szuka domu - jego wlascicielami sa 6 i 8 letnie dzieci ktore jak im sie chce to sie pobawia a matce zbrzydlo sie sprzatac mu w kaltce. Krolik do tej pory siedzi na balkonie chociaz juz coraz zimniej (lato cale tam spedza i wiosne jak zacznie sie lekko cieplo robic). Dzis sie dowiedzialam ze chca go wypuscic do lasu albo w pole bo zimno sie robi a nie chca go w domu bo smierdzi - przykre ale prawdziwe - ja niestety nie moge go nawet na tymczas zabrac bo ledwo mam gdzie upchnac moja swinie z klatka - a ten kroliczek ma mniejsza klatke niz moja i nie dosc ze biedak jest samotny na balkonie, tylko jesc dostaje to jeszcze sie cisnie (baranki przeciez sa duze) - niestety odbior tylko osobisty w kaliszu

ja na razie szukam mu domu na tymczas przynajmniej bo moze uda sie transport mu zalatwic.

Pomozcie mu bo biedak trafi do lasu na karme albo zdechnie z glodu i zimna

[/color]

 spróbuje namierzyć przez gg dziewczynę która to ogłoszenie napisała i podać jej stronę adopcyjną - może uda sie "mamuśkę" przekonać do zgłoszenia królika do adopcji....
 Boże co ci ludzie wyprawiają ?? :zdenerwowany
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
PILNE!!! Kalisz...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2007, 14:21:28 pm »
usuwam "dane namierzające" na prośbę zainteresowanej  :P
Życie jest piękne... pomimo wszystko

anka1388

  • Gość
PILNE!!! Kalisz...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2007, 15:22:52 pm »
Masakra.... Jak ja nie cierpie takich ludzi, ktorzy tak postepuja ze zwierzetami... :(

Jesli chodzi Ci o czlonka SPK to w Kaliszu jak sie orientuje nie ma takiego kogos... Ale niech lepiej wypowiedza sie tez inni, bo nie jestem pewna....

Temat oprucz ze PILNE to zmienilam by na : " PILNE! - Kalisz"
Moze wtedy zglosila by sie jakas osoba ktore moze takiego krolika przygarnac...

Mieszkam jakies 50 km od Kalisza i z checia bym Dextera przygarnela, ale za jakies 2 tygodnie bede miec drogiego krolika i watpie aby moja mama sie zgodzila na nastepnego chocby na pewien czas... :(

Mam nadzieje, ze nie dlugo znajdzie sie jakas osoba ktora moglaby chocby na jakis czas te krolika zatrzymac... Zycze powodzenia...

hanes5

  • Gość
PILNE!!! Kalisz...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2007, 15:40:18 pm »
hej
jeszcze dziś jadę po tego króla jestem z Ostrowa mam tylko 20km. pogadałam już z siostra i na razie bedzie u niej (kochana jest i ma duże sece) a potem będziemy myslec co dalej. mam nadzieję że nie będzie chory... Napisze co i jak raczej dopiero w poniedziałek więc buziaki i życzcie mi powodzenia...

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
PILNE!!! Kalisz...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2007, 15:40:54 pm »
Wątek "ratunkowy" proponuję póki co rozwijać w dziale "sos"- tutaj przyjdzie pora jak sie uda króla uratować ...  :oh:
Życie jest piękne... pomimo wszystko