Porady > Literatura i media

książka napisana wspólnie z SPK już wydana!

(1/4) > >>

ais:
http://kroliki.net/?i=204 szczegóły tutaj :)

jeśli ktoś chciałby poprowadzić zajęcia w szkole z wykorzystaniem tej książki, prosimy o zgłoszenie się na www.zwierzeta.warszawa.pl

również jeśli ktoś z  Was przeczytał już elektroniczne wydanie i chciałby podzielic się z nami swoja opinią - prosimy o napisanie jej poniżej :)

Nakład książki nie jest oszałamiający - tysiąc egzemplarzy - dotacja imponująca nie jest.
Egzemplarze papierowe otrzymają w pierwszej kolejności nauczyciele, którzy będą chcieli prowadzić zajęcia o takiej tematyce.

Oczywiście napewno będą organizowane dodruki książek.
Nawet ja we własnym zakresie zrobię sobie ksero jedno albo kilka ( dla osób z SPK, które będą chciały)

ais:
acha :)

dodam, że jeśli ktoś zdecyduje sie poprowadzić zajęcia w szkołach ( projekt kończy się w grudniu 2007, więc nie oznacza to konieczności straszliwej pracy w szkole do końca świata ;), dostanie 100 zł brutto za 2 godziny lekcyjne (płaci Urząd Miasta stołecznego Warszawa).

Tak więc propozycja jest kusząca, a tematyka ciekawa!

cytryna27:
mam taką nieśmiałą sugestię: a może by wydać ksiązkę dla dorosłych o tym jak zajmować się królikiem (czyli dotyczącą tylko tematu królików) Taka ulepszona wersja serii Hobby. Może udałoby się znaleźć sponsora.

Elzbietonka:
O właśnie, właśnie :)

Wg mnie to bardzo dobry pomysł :)
cytryna27, a czemu dla dorosłych? ^^ Ja mam 15 i też z chęcią przeczytam xD

Szczerze mówiąc na rynku nie ma zbyt ciekawych książek o królikach :/

Ataa:
Jestem za .
Jeszcze tylko pytanko gdzie można przeczytać to elektroniczne wydanie tej ksiązki ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej