Autor Wątek: Pilna sprawa  (Przeczytany 4950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kicius19

  • Gość
Pilna sprawa
« dnia: Wrzesień 19, 2007, 12:18:43 pm »
Sprawa jest dosc pilna wiec najpierw pisze na formu dopiero pozniej dam ogloszenie na stronie. A wiec mam w domu dwu miesiecznego malucha z wada zgryzu do oddania. Malenstwo miesci sie na rece bo jest niedozywione. Jest to szaro-bialy lew. Jesli ktos jest zainteresowany to podaje numer 504-279-188. Jesli oddadza mi kompa w tym tygodniu to umieszcze ogloszenie na stronie narzaie tylko kontakt telefoniczny.

anka1388

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2007, 15:04:58 pm »
Napisz na  http://www.adopcje.kroliki.net/
mam pytanie: czemu go oddajesz? :(

kicius19

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2007, 21:48:42 pm »
musze go oddac bo ma 3 swoje w domu a zabralam go ze sklepu bo nikt by sie nim nie zajal i biedactwo by zdechlo

niuniek0077

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2007, 23:33:19 pm »
mam pytanko czy spraw jest aktualna bo ja rozmyślam przygarnięcie króliczka?!

kicius19

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2007, 12:51:35 pm »
sprawa jest nadal aktualna. ale trzeba sie naprawde zastanowic bo z maluchem trzeba regularnie chodzic na przycinanie zebow bo inaczej zdechnie z glodu.

naomi19

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2007, 15:26:47 pm »
Cytat: "kicius19"
sprawa jest nadal aktualna. ale trzeba sie naprawde zastanowic bo z maluchem trzeba regularnie chodzic na przycinanie zebow bo inaczej zdechnie z glodu.

Zawsze mozna to zrobić samemu :) Tylko troche wprawy i nie trzeba jeździć do weta i stresować zwierzaka.

kicius19

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2007, 16:42:16 pm »
No tak ale najpierw lepiej isc do weta a w miare wprawy to mozna samemu. To malenstwo naprawde potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna bo jest przekochane. A nie moze zostac u mnie bo maja krolica poprostu szaleje jak sie go wezmie na rece- szalu dostaje (nie licze tego ze mam jeszcze 2 pozostale krole)
Kroliczek jest juz na stronie adopcyjnej wiec mozna go zobaczyc- roboczo nazywa sie pchełka :P  i miesci sie na dloni :PP

amnestria

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2007, 17:30:14 pm »
Przekochany! Oby szybko znalazł domek.
A co do zębów to niestety, ale to częsta przypadłość. Mam dwa uchole i z każdym muszę chodzić na korekcję (niestety trzonowce też trzeba im skracać)

elfik

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2007, 21:03:50 pm »
Natknelam sie na tego krolisia, widze ze ciagle wisi na stronie adopcyjnej... czy to znaczy ze domku dalej nie ma? :( Jest u kogos na tymczasie?

anka1388

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 15, 2007, 22:58:45 pm »
kicius19,  aha, rozumiem...
Zycze powodzenia aby niedlugo znalazl domek :)
elfik, albo nie ma domku, albo jeszcze nie sciagneli ogloszenia ze strony, choc ta pierwsza kwestia chyba niestety bardziej prawdopodobna :(

Ola_Krk

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2007, 17:29:46 pm »
Fajnie by było jakby znalazł domek, bo jest przesłodki. Chociaż szczerze powiedziawszy wszystkie maluchy na adopcyjnej są kochane. Ale ostatnio kiepsko z chętnymi do adopcji :(

kicius19

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 17, 2007, 11:32:28 am »
Pchełka w sobote jedzie az do Krakowa do nowego domku. Bardzo pomogla mi w tym Brrunia, ktora wybrala sie na inspekcje do nowej wlascicielki :bukiet  Ten kroliczek trafi do naprawde kochajacego wlasciciela. Naprawde sie ciesze ale jednak troche mi smutno bo przez ponad 3v tygodnie byla u mnie w domku i juz sie do niej przyzwyczailismy :buu  ale zycze zeby miala dobrze.
Mam jeszcze dwa kroliki w sklepie gdzie pracuje do oddania- samiczka albinoska gladkowlosa i samczyk bialo-czarny(bardzo milutki w dotyku); kroliczki sa roczne i bardzo towarzyskie ale szkoda ich zeby siedzialy w sklepie wiec moze ktos sie nimi tez zainteresuje. Zdjecia wkleje wieczorem jak tylko podlacze komputer stacjonarny. Ale chetnych zapraszam do pisania i dzwonienia

Ola_Krk

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 17, 2007, 18:16:13 pm »
Strasznie fajnie, że Pchełka znalazła domek :)

Arya

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 17, 2007, 22:45:31 pm »
Pchełeczka ? Ojej :P I to w moim mieście znalazla domek. Ona jest przesłodka. Codziennie patrzyłam na stronę adopcyjną i patrzyłam na jej zdjątka  :DD Dobrze, że znalazła nowy domek !

Przyokazji zapytam - a jak tam z szukaniem domku dla Pana Kołnierzyka ? Jest piękny !

elfik

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 17, 2007, 23:21:13 pm »
Ogrooomnie sie ciesze ze Pichlaczek znalazla domek i to taki "naj" :)

anka1388

  • Gość
Pilna sprawa
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 18, 2007, 07:26:09 am »
Jak tez sie ciesze, ze Pchelka znalzla nowy dom. Oby bylo jej tam dobrze :)