Autor Wątek: Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie  (Przeczytany 8047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« dnia: Wrzesień 10, 2007, 22:38:12 pm »
sluchajcie,

Powstal dzis plan zorganizowania wielkiej imprezy z okazji Swiatowego Dnia Krolika.
Dzien ten wypada 29 wrzesnia, w sobote.

Na razie plan jest taki, ze wynajmiemy sale projekcyjna ( postaramy sie za darmo), i odbedzie sie pokaz filmow konkursowych, dokumentalnych o waszych wlasnych krolikach.
Napiszemy na stronie i forach ,gronie itd ogloszenia ,zeby ludzie krecili smieszne czy ciekawe filmiki, powiedzmy 5 minutowej dlugosci, o swoich krolikach albo zajacach czy jakichkolwiek innych krolikach, w formacie .mpg, divx, quick time czy jakimkolwiek, i aby przyniesli te filmy na plytkach cdr i dvd w dniu konkursu do sali ( ktora wynajmiemy).

Zalozmy ze calosc imprezy zacznie sie o godzinie 11, sponsorami nagrod beda     nagrodzone przez nas firmy ( na razie wstepniue podalam pomysl firmie Zuzala i od nich nagrody beda napewno), mamy do dyspozycji juz 30 plakatow z rasami krolikow od firmy Versele Laga ( dostalismy na Zoomarkecie).

chcialabym tez, zeby firmy zasponsorowaly poczestunek dla gosci pokazu filmowego).

Plan jest taki ,ze jutro zadzwonie do znajomej restauracji  i spytam sie, czy wynajma nam sale za darmo. wtedy catering bylby tez od nich ( maja 2 pietra i na pietrze jest specjalna sala projekcyjna, uzyczana za darmo organizacjom takim jak stowarzyszenie empatia, do ktoreg onaleze, wiec szansa dla krolikow tez jest).

Mysle tez, ze z mediow zainteresuje sie Teleexpress ( mam tam znajomego reportera) oraz TVP3, ktora w ciagu wakacji pokazala mnie na wizji 6 razy, za kazdym razem ten sam reportaz - o naszych krolikach adopcyjnych.

co mysliscie o tym pomysle i czy ktos z was chce pomoc przy organizacji albo przynajmniej wzialby udzial/przyszedl/robil za tlum? :)

Wszystko zalezy od darmowej sali - jesli uda mi sie ja wynegocjowac, wtedy juz niezaleznie od innych firm niz zuzala mozna zorganizowac pokazy filmowe - projektor mamy wlasny :)

amnestria

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2007, 22:43:04 pm »
Moim zdanie pomysł bardzo fajny. Im więcej będzie się mówiło o królikach tym lepiej. Ja jeśli nic nie stanie na przeszkodzie wpadnę i będę robić tłok :P

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2007, 18:58:12 pm »
Najnowsze wiesci :)

Mamy juz zalatwioną darmową salę projekcyjną, bedzie to na pietrze luksusowej restauracji www.biosfeera.com

W sali juz bywaly pokazy filmowe, jest przystosowana dla mniej wiecej stu osob.
a pewnie i dla wiekszej liczby ( musialabym dokladnie sie zorientowac w praktyce).

Zuzala juz zgodzila sie byc sponsorem nagrod oraz poczestunku dla widzów.

Teleexpress tez zgodzil sie przyjechac.

Planujemy po zakonczeniu konkursu filmowego zrobic wielki bal kroliczy - wlasnie rozmawiam ze znajomym zespolem muzycznym.
Dyskoteka zaczelaby sie powiedzmy o godzinie 17.

Wszystke osoby, ktore przyjda w uszach i ogonach kroliczych ( mozna kupic na allegro czy gdziekolwiek wpisujac w google haslo "uszy krolicze" - ja tak swoje kupilam) dostana nagrody dodatkowe.

Dowiem sie tez, ktorzy lekarze weterynarii moga przyjsc i udzielac darmowych porad.


Wstepny  termin calej imprezy to sobota po 29 wrzesnia - czyli albo 6 pazdziernika albo tydzien pozniej( dokladny  termin wlascicielka restauracji poda mi w poniedzialek, ale na  bank zgodzila sie wynajac nam sale za darmo :)

Rozmawialam tez wstepnie z synem dyrektora wytworni filmow animowanych i byc moze odbedzie sie tez promocja nowego polskiegpo filmu pt "Król i królik" ( czy cos  w tym stylu).

Byc moze wytwornia uzyczy nam tez filmy animowane o krolikach do darmowego pokazu :)

Zaraz bede rozmwiac z kolejnymi sponsorami nagrod i jedzenia dla widzow, ktorych sobie upatrzylam.

Tymczasem nagrywajcie juz filmy o krolikach - konkurs bedzie dotyczyl waszych wlasnych filmow o krolikach, wymyslimy rozne kategorie, np "najsmieszniejszy krolik", "najsprytniejszy krolik" - podajcie jakies propozycje kategorii oraz kupujcie  juz uszy.

Wielki kroliczy bal i konkurs zblizaja sie wielkimi krokami :)

Ola_Krk

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2007, 19:21:01 pm »
Bardzo chętnie przyjadę :) Nie wiem jak z filmem się uda, bo moje uchole jak tylko widzą, że wyjmuję aparat to się chowają dranie  :bejzbol Ale pomysł super :) Zaraz wchodze na allegro po uszy i ogonek ;) Jeżeli pojawiłyby się jakieś plakaty to mogę porozwieszać w Krakowie :)

anka1388

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2007, 19:26:01 pm »
pomysl swietny. ja sie na to pisze. o ile rodzice (a zwlaszcza mama) sie zgodza...
powiem im za jakis tydzien, bo dopiero co wrocilam z targow ;p hehe.

Offline bea i tomek

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 290
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2007, 21:23:36 pm »
wielka szkoda, że nie będę mogła przyjechać. Widać, że warto. Bardzo się naganiałaś za tym wszystkim. Wielkie słowa uznania, niesamowita jesteś.

Balb

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2007, 10:14:33 am »
Chyba sie rozplacze  :(  Tyle sie dzieje a ja moge sobie co najwyzej przez szybke monitora polizac  :(

Offline bell

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 78
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2007, 10:15:31 am »
moje rodzinne okolice :))) chętnie będę robić za tłum  :jupi

amnestria

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 15, 2007, 17:51:36 pm »
Wspaniale się zapowiada :jupi Zrobię wszystko żeby tam być :D
Ale chyba nie uda mi się nakręcić filmiku z Duffym bo on zawsze przestaje się wygłupiać jak zobaczy aparat/kamerę. Albo podchodzi do mnie i chce obwąchać aparat, albo zaczyna się myć :oh: (widać chce dobrze wyjśc na zdjęciach)

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2007, 19:33:16 pm »
Super impreza mam ogromną nadzieje że uda mi się jakoś przyjechać. Gratulacje dla ais   :bukiet

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2007, 00:42:43 am »
a może ci, którzy nie są w stanie nic nagrac- niech przeszukaja you tube i zgrają jakies smieszne filmiki dokumentalne o królikach? :)

anka1388

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2007, 15:06:53 pm »
ais, Ja Ci moge przeslac na maila takie smieszne fajnie o krolikach :) moglabys puscic na tym dniu Swiatowego krolika... jesli bede mogla pojechac, to sama je zgram na plytke, ale jesli nie to Ci przesle :)

amnestria

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2007, 21:48:21 pm »
Tu jest sporo śmiesznych filmików, mi teraz internet bardzo wolno działa, więc raczej nie mam jak tego przeszukać, ale może komuś by się chciało: http://mfrost.typepad.com/cute_overload/bunnies/index.html

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 19, 2007, 23:50:10 pm »
http://i66.photobucket.com/albums/h271/celinaandninja/InternationalRabbitDay.jpg

pod egidą House Rabbit Society www.rabbit.org

Mysle, ze przed 29tym trzeba bedzie dac do znajomych mediów jakies newsy o tym wydarzeniu, to idealna okazja, zeby cos pokazali na temat krolikow.

Ola_Krk

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 20, 2007, 21:29:20 pm »
Czyli cała impreza ma się odbyć 29? Myślę, że mogłabym przyjechać do Warszawy w piątek wieczorem, żeby od rana pomóc w przygotowaniach. Muszę tylko pogadać z bratem, czy da mi klucze do swojego mieszkania, żebym miała gdzie spać :) Zakupiłam już królicze uszy :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 21, 2007, 04:14:04 am »
nie, nie 29! :)

29  po prostu wypada  to swieto :)  my festiwal i bal organizujemy najwczesniej w pazdzierniku.

Balb

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:38:54 am »
A 29 wrzesnia bedzie sie cos dzialo w Warszawie z tej okazji?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 21, 2007, 13:35:41 pm »
Jesli inne osoby z SPK cos zorganizuja, to jak najbardziej.

Ja nie  moge teraz sie tym zająć, bo mam nóż na gardle na studiach do 1 pazdziernika.

Ze swojej strony  moge powiadomic tylko znajome media, ze jest ten dzien, np Teleexpress i niech cos tam sobie nakrecą.

Ola_Krk

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:54:35 am »
To jak wiadoma będzie data dokładna to daj znać, bo muszę wcześniej brata mojego poinformować. A tak na marginesie - mówiłaś, że planujesz zrobić tam dyskotekę. Mogłabym zapytać brata, czy nie zgodziłby się za darmo zagrać jeśli nie ma już innych planów na ten wieczór. Bo mój brat jest ostatnio trochę znany w Polsce jeśli ktoś słucha radia. Mafia Mike - on razem z Adamusem jest w Wet Fingers. Tym od Hifi Superstar. Nie wiem czy kojarzycie.

amnestria

  • Gość
Swiatowy Dzien Krolika - impreza w Warszawie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2007, 10:55:33 am »
Ja kojarzę, ja kojarzę :P

Btw. ja chyba nie będę mogła przyjść. Dyziutka chcę wyleczyć...