Autor Wątek: SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)  (Przeczytany 3600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)
« dnia: Sierpień 27, 2007, 15:02:27 pm »
Mam radosną informację :)


Parę dni temu kupiłam sobie projektor multimedialny i oprócz urządzania sobie prywatnego kina letniego ogrodowego oczywiście będę uzywać tego projektora na potrzeby SPK - np przy zajęciach w szkołach i domach kultury na temat królików, czy innych zwierząt. Tez na jakichs festynach i targach.

Projektor ma mocna lampę i swietnie widac obraz takze w dzien.

Za jakis miesiac odbedzie sie koncert na rzecz krolikow i pewnie tam tez wyswietlimy jakies filmy.
Mam w ogole szerokie plany filmowe krolicze.
Pod warunkiem zdobycia sali mozemy przeciez urzadzac regularne wieczorki filmowe o krolikach - fabularne i dokumentalne.

Koperek_wawa

  • Gość
Re: SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2007, 23:39:23 pm »
Cytat: "ais"
Mam radosną informację :)

Już się dobrze zapowiada ;)

Cytat: "ais"
Parę dni temu kupiłam sobie projektor multimedialny i oprócz urządzania sobie prywatnego kina letniego ogrodowego oczywiście będę uzywać tego projektora na potrzeby SPK - np przy zajęciach w szkołach i domach kultury na temat królików, czy innych zwierząt. Tez na jakichs festynach i targach.

Łałałała, brawo Ais :D, aż miło posłuchać jak SPK się rozwija, a tak z ciekawości można wiedzieć w jakich domach kultur działa lub będzie działać SPK, może akurat w mojej dzielnicy :)?

Cytat: "ais"
Za jakis miesiac odbedzie sie koncert na rzecz krolikow i pewnie tam tez wyswietlimy jakies filmy.

A można wiedzieć coś więcej o tym koncercie? Czy to ściśle tajne? ;)

Cytat: "ais"
Mam w ogole szerokie plany filmowe krolicze.
Pod warunkiem zdobycia sali mozemy przeciez urzadzac regularne wieczorki filmowe o krolikach - fabularne i dokumentalne.

No to życzę powodzenia, abyście jak najszybciej znaleźli salkę to robienia wieczorków filmowych ;), daj znać jak coś znajdziecie :D

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Re: SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2007, 15:06:39 pm »
Cytat: "Koperek_wawa"
w jakich domach kultur działa lub będzie działać SPK, może akurat w mojej dzielnicy :)?


tego nie wiem - jak zorganizujemy pokaz i sie spytamy danego domu kultury, to sie pewnie zgodzi :) zalezy wszystko przeciez od dobrej woli dowolnej placówki oraz koneksji i pracy wlozonej z naszej strony, bo przeciez sama pokazów nie bede organizowac :P
Moze ty chcialbys pomóc? :)
Np zrobic liste filmow o krolikach i zwierzetach, ktore moglyby przyciagnac ludzi.
Mam chęć zrobic jakis pokaz filmow i Wilku i Zającu, to bylby hit.

Cytat: "ais"
Za jakis miesiac odbedzie sie koncert na rzecz krolikow i pewnie tam tez wyswietlimy jakies filmy.

Cytat: "Koperek_wawa"
A można wiedzieć coś więcej o tym koncercie? Czy to ściśle tajne? ;)


Poprzednio koncert byl w klubie studenckim Medyk w Wawie, rozne zespoly metalowe, teraz organizatorem jest ten sam chlopak. Nie znam dokladnej daty,  ale szacunkowo ma to byc za miesiac albo pozniej ( jak sie zacznie rok akademicki).
Plan mam taki, ze bedziemy miec na terenie koncertu swoje stoisko jak poprzednio plus puscimy na ekranie jakies filmy, zeby zwrocic wieksza uwage.
Organizatorzy tez zrobia podczas koncertu zbiorke pieniedzy na kroliki i nam przekażą.
Mysle, ze by Ci sie spodobalo tam, wiec zapraszam :)

Koperek_wawa

  • Gość
Re: SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2007, 02:30:29 am »
Cytat: "ais"
tego nie wiem - jak zorganizujemy pokaz i sie spytamy danego domu kultury, to sie pewnie zgodzi :)

Jeśli chodzi o Dom Kultury, który niedaleko mnie się znajduje, to niestety na 99% się nie zgodzi :/ To jest jeden z tych, którzy nie lubią współpracować

Cytat: "ais"
zalezy wszystko przeciez od dobrej woli dowolnej placówki oraz koneksji i pracy wlozonej z naszej strony, bo przeciez sama pokazów nie bede organizowac :P
Moze ty chcialbys pomóc? :)
Np zrobic liste filmow o krolikach i zwierzetach, ktore moglyby przyciagnac ludzi.
Mam chęć zrobic jakis pokaz filmow i Wilku i Zającu, to bylby hit.

Pomóc zawsze mogę, ale ja jestety nie znam żadnych filmów o królikach, znam tylko królika Bugsa ;) Z resztą rodzice powiedzieli, że na razie nie mogę wstąpić do SPK, bo od dziś będę w klasie maturalnej i muszę zdać maturę ;)

Cytat: "ais"
Poprzednio koncert byl w klubie studenckim Medyk w Wawie, rozne zespoly metalowe, teraz organizatorem jest ten sam chlopak. Nie znam dokladnej daty,  ale szacunkowo ma to byc za miesiac albo pozniej ( jak sie zacznie rok akademicki).
Plan mam taki, ze bedziemy miec na terenie koncertu swoje stoisko jak poprzednio plus puscimy na ekranie jakies filmy, zeby zwrocic wieksza uwage.
Organizatorzy tez zrobia podczas koncertu zbiorke pieniedzy na kroliki i nam przekażą.
Mysle, ze by Ci sie spodobalo tam, wiec zapraszam :)

Chętnie bym poszedł, może mnie rodzice puszczą ;)

A tak z ciekawości, to czy SPK będzie uczestniczyło w Targach Zoologicznych Zoomarket w Pałacu Kultury i Nauki? ;)

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2007, 12:34:02 pm »
Cytat: "Koperek_wawa"
od dziś będę w klasie maturalnej i muszę zdać maturę

He, he, to tak jak ja :P
SPK bedzie na targach, juz nie moge sie doczekac :lol
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
SPK skorzysta za darmo z projektora multimedialnego :)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2007, 17:28:37 pm »
zrobilam wczoraj szkolenie dla kilkunastu inspektorów TOZu, na temat krolikow :)

oczywiscie projektor został w tym celu wykorzystany i spisał sie dzielnie.

Na Zoomarkecie bedziemy 7, 8 i 9 wrzesnia, stoisko bedzie tuz przy wejsciu wewnatrz Palacu Kultury i Nauki, blisko kasy biletowej.