Autor Wątek: oddam króliczka  (Przeczytany 5929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zorza1987

  • Gość
oddam króliczka
« dnia: Lipiec 19, 2007, 10:11:01 am »
oddam króliczka miniature ma 2,5miesiąca jest umaszczenia dziki królik najprawdopodobniej samiczka ma na imię Zorza niestety muszę ją oddać z powodu wyjazdu za granicę. Samiczka jest spokojna bardzo grzeczna biega po mieszkaniu i załatwia się do kuwety. Tylko w dobre ręce!

Koperek_wawa

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2007, 17:46:51 pm »
Napisz do e-maila do kogoś z grupy adopcyjnej z Warszawy, tutaj masz linka: http://www.adopcje.kroliki.net/grupa.html Powodzenia w szukaniu nowego domku ;)

Szczezuja

  • Gość
Re: oddam króliczka
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2007, 11:01:56 am »
Cytat: "zorza1987"
oddam króliczka miniature ma 2,5miesiąca jest umaszczenia dziki królik najprawdopodobniej samiczka ma na imię Zorza niestety muszę ją oddać z powodu wyjazdu za granicę. Samiczka jest spokojna bardzo grzeczna biega po mieszkaniu i załatwia się do kuwety. Tylko w dobre ręce!


A co z samicą i resztą małych - znalazły domki? Jak zrozumiałam chciałaś zostawić sobie Zorzę i jeszcze jednego małego... rozumiem że różne rzeczy chodzą po ludziach i nie chcę osądzać jaki powód jest prawdziwy, bo wróżką nie jestem, ale też zwyczajnie nie lubię być traktowana jak idiotka. Pewnie nie ja jedna zaglądałam też tu:
http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/forum/viewtopic.php?t=1351

Tak jak napisał Koperek, skontaktuj się z grupą adopcyjną. I nie kryj więcej królicy, bo chętnych na małe wcale nie ma na pęczki. :bejzbol

zorza1987

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:08:47 am »
Czy mogłabym prosić o kontakt dziewczynę z krakowa która była zainteresowana króliczkiem znalazł się transport i króliczek mógłby trafić do krakowa proszę Cie o kontakt

zorza1987

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:20:38 am »
samica jedzie ze mną i jedno małe też (Zorza która okazała się samcem i dostała imię Zenit i ma teraz 4miesiące o tym pisałam też na forum lecznicy oaza) a to małe jest z ostatniego miotu i że jest samiczką to dostała to imię niestety 3 zabrać nie mogę a co do reszty maluchy są już w nowych domkach wśród moich znajomych i tylko ona jedna została

zorza1987

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:24:46 am »
Nie mam zamiaru jej więcej kryć dlatego ona jest już wykastrowana a samczyk Zenit będzie kastrowany jak tylko skończy 6-7miesięcy ale dokładnie ustali to weterynarz który będzie zajmował się króliczkami za granicą

Lisa

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:20:56 pm »
http://www.allegro.pl/item219273640_slodkie_kroliczki_miniaturki_jak_za_darmo_.html

z kolejnego krycia wychodzi potem taka sumka jak w tej aukcji.

niezle sobie pozowlili na 100 krolikow hmmmm

ciekawe w jakich warunkach sa trzymane

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
oddam króliczka
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:55:37 pm »
O nie.... o.O  No no... Nieźle  :bejzbol

Aguś

  • Gość
grr
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2007, 21:37:45 pm »
Jaki przymilny ton..ah..opis zbedny..
pewnie jak sie intereuje tylko forsa  ;(  :bejzbol

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
oddam króliczka
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2007, 10:11:27 am »
Przykro jest nawet mieć świadomość że tacy ludzie istnieją...

Lisa

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 28, 2007, 14:10:39 pm »
malo tego. takie kroliki u mnie w sklepie kosztuja 28 zl.... i nie widze powodow gdzie mialabym za niego placic 35+16 przesylka. za ta cene mam dwa w sklepie.

ale kurde PO JAKIEGO KIJA 100 krolikow?? jesli chce hodowac to jak dla mnie robi sie to systematycznie: pierwszy miot- sprzedaz, kolejny a nie zapas krolikow na kolejne 20 lat!! przeciez one sie nie sprzedadza a jedza... jedza... jedza... jedza....

P.S zglosilam naruszenie zasad. opis niezgodny :)

Linka

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 28, 2007, 15:04:20 pm »
Myśle, że ktoś się pomylił z tą setką. :icon_rolleyes

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
oddam króliczka
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 28, 2007, 19:47:04 pm »
Cytat: "Lisa"
P.S zglosilam naruszenie zasad. opis niezgodny :)


No i dobrze  :P  Może coś z tym zrobią ;)

Lisa

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 30, 2007, 11:26:31 am »
watpie. bo juz 3 razy zglaszalam i zero reakcji.

P.S napisalam do tej osoby ze ta cena to chyba kpina bo w sklepie sa za 25 zl zwykle kroliki (przynajmiej u mnie) za max 28 zl i ciekawe jaka bedzie reakcja  :PP

zorza1987

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 01, 2007, 00:41:09 am »
Fakt ktoś z tymi królisiami przesadził ale trochę odbiegliśmy od tematu. Ogłoszenie jest już nieaktualne Zorza znalazła świetny domek ma koleżanke(kastrowaną a jak lekarz uzna że króliczka jest w odpowiednim wieku to i ona będzie kastrowana)pozdrawiam wszystkich na forum

zWiErZaKoMaNkA

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2007, 13:19:20 pm »
Uff.. Dobrze że wszystko się dobrze skończyło ;]

zorza1987

  • Gość
oddam króliczka
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2007, 14:22:52 pm »
Ja mam bzika na punkcie zwierząt w moim domu zawsze było dużo zwierząt oczywiście dzięki mnie jak nie ratowałam jakichś ptaszków to znajomi przynosili mi zwierzątka znajdy no i dokarmiałam bezdomne zwierzątka i jestem za tym aby zwierzątka kastrować żeby nie przybywało bezdomnych zwierząt za późno trafiłam na forum adopcyjne bo zamiast dopuszczać swoją samicę wzięłabym jednego królisia z adopcji. Jednak po powrocie z zagranicy planuje przygarnąć jednego królisia i mieć trójke szkoda że to dopiero gdzieś w październiku niestety ale już będę miała większe mieszkanie i będe mogła sobie na to pozwolić