Autor Wątek: SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17  (Przeczytany 6430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« dnia: Lipiec 04, 2007, 13:56:54 pm »
Dziś o godzinie 17 w Teleexpressie zostanie wyemitowany reportaż na temat Stowarzyszenia oraz adopcji królików.
Został przygotowany przez Tomka Frankowskiego - dziennikarza, który już dobrze zna króliczą tematykę, ponieważ miał okazję zrobić juz jeden reportaż o nas dla TVP Poznań.

Jak to w Teleexpressie - bedzie można nas podziwiać przez 20 sekund, jesli ktoś chciałby obejrzeć później to nagranie - zapraszamy na stronę
http://www.itvp.pl/event/teleexpress/

Linka

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2007, 13:58:19 pm »
Super!
Zapamiętam i na pewno oglądne, a jeśli nie to na necie  :lol

Linka

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2007, 17:14:04 pm »
Ais - to Ty trzymalaś futrzaka?
Myślałam, że więcej pokażą i powiedzą :/

Koperek_wawa

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2007, 18:27:11 pm »
Widziałem widziałem, Ais, Ty też byłaś w reportażu  :brawo:  :bukiet

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2007, 22:56:06 pm »
Widziałam Kubusię a ona ciągle szuka domku :(
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2007, 02:13:29 am »
tak, to ja tam bylam z krolikami :)

material wcale nie byl krotki, wrecz byl dluzszy o pare sekund niz powinien - uwazajcie, bo reporter tez czyta to forum i mi sie wlasnei burzy na to narzekanie :P

w teleexpressie reportaze standardowo maja 20 sekund, a ten material mial 25 sekund :)

Kubusia siedzi u mnie ,bo caly czas była grozna, a ja wole krolika troche przetrzymac niz wypuscic za wczesnie i potem miec problem - ostatnio byl problem z Grozną Farciarka bo pogryzla do krwi kobiete, ktora ja wziela na probna adopcje, musze te krolice wysterylizowac chyba.

Kubusia teraz juz  jest grzeczna, nawet na rece pozwala sie brac  - nie wiem w sumie, co ja tak zmienilo, chyba to, ze pare razy ja zdominowalam, przytrzymując jej glowę przycisnieta lekko do podloza ( wg porad z uszatej).
Zaakceptowala swoja podleglosc i zrobila sie łagodna.

Natomiast Groznej nic nie jest w stanie zdominowac, dzis mnie pogryzla do krwi :)
Czarno widzę jej adopcję.

A co do reportazy - wkrotce wyciagne 15 minutowy reportaz o nas, ktory byl na TVP3 jakis czas temu. Musze troche pomolestować redaktorkę.

Podobnei sprawa ma sie z "Pytaniem na śniadanie" z TVP2 - do tej pory mi jeszcze materialu nie dali, trzeba ich ciagle zaczepiac, bo zapominają ( masa pracy w telewizji).

Nasz informatyk jest w trakcie przerabiania strony SPK i wstawianai tam dzialu TV KRolik - beda ekrany ze zrzutem obrazu z youtube i innych tego typu serwerow, mozna bedzie filmy ogladac bezposrednio ze strony www.kroliki.net

Balb

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2007, 07:48:47 am »
Ais Napewno gryzace kroliki tez maja szanse, Filip vel Biały który trafił do mnie tez ma ostre ząbki  :>
Materiał super, fajnie że pokazał się adres strony adopcyjnej  :lol

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2007, 08:44:17 am »
Oglądałam i gratuluję zawsze to jakaś szansa dla naszych kłapouszków :jupi
A reportaż faktycznie był ciut dłuższy niż zazwyczaj bo nawet stronę pokazali i tyle króliczków
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

tepe

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2007, 08:51:38 am »
Ais - super sprawa - gratulacje - materiał w Teleexpressie był extra! Podziękowania też dla Tomka - jeśli tu zagląda - fajnie to zrobił  :bukiet

Ratana

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2007, 13:33:17 pm »
Bardzo fajny reportaż, grunt, że zostały powiedziane najważniejsze rzeczy i napewno troche osób, które oglądały teleexpres się zainteresuje stowarzyszeniem i królami  :lol gratulacje serdeczne

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2007, 19:32:17 pm »
Ja też widziałam (powtórkę). Skomentuję to tak: krótko, zwięźle i na temat. Jeśli reportaż miał byc taki krótki to uważam, ze i tak zostało powiedziane bardzo wiele i bardzo fajnie :).
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

Nikola

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 06, 2007, 23:03:32 pm »
Oglądałam reportaż na necie, bo za późno weszłam do tego tematu, ale uważam, że był bardzo dobry i został na pewno zauważony. Nawet moja mama dzisiaj wyskoczyła, że ostatnio to w Teleexpressie mówili o adopcjach króliczków (a nic jej nie wspominałam nigdy ani forum, ani o adopcjach) :>

M@

  • Gość
SPK w Teleexpressie 4 lipca o godz.17
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 10, 2007, 21:08:39 pm »
Swietny repoetaż, doskonale zrobiony. Dobrze, że został przedstawiony problem wyrzucania króliczków, gdy podrosną.