Autor Wątek: zdjecia Naszych klatek ;)  (Przeczytany 438737 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rashel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żary
  • Moje króliki: Migotka
  • Pozostałe zwierzaki: Suzi (pies)
  • Za TM: Kicunia
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #800 dnia: Listopad 04, 2013, 16:22:11 pm »
Dziękuję :) dzisiaj podczas sprzątania klateczki (100x54x46) porobiłam trochę zdjęć, więc na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

W miseczce ceramicznej brokuły i dwa plastry marchewki, a w drugiej, plastikowej zioła podstawowe dla królika z Herbal Pets :D
A oto mieszkanka :)


czy coś jeszcze dodać do klatki?? :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2013, 16:26:01 pm wysłana przez Rashel »
Bądź ostrożny, kiedy pochłonięty swoimi sprawami stoisz nad brzegiem rzeki,możesz zostać wbryknięty do wody...

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #801 dnia: Listopad 04, 2013, 16:24:58 pm »
jak czysto :DD

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #802 dnia: Listopad 04, 2013, 16:25:20 pm »
 jeszcze jedzonko takie jak powinno być  ;) super ! a króliś przecudny  :zakochany:

może jakieś gałązki do podgryzania i podrzucania by sie przydały :) albo te rolki papieru wypełnij siankiem :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kasia005

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1553
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Emi i Geralt
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Nancy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #803 dnia: Grudzień 10, 2013, 18:19:26 pm »
Witam :)
A to klatka Emi, ferplast rabbit 100. Dzisiaj rano, po posprzątaniu, zmieniłam miejsca paśnika, wcześniej było koło miseczki, teraz dałam nad kuwetkę, aby bobki częściej do nie trafiały. I już po pierwszym dniu stwierdzam, że jest lepiej!  :bunny:





Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #804 dnia: Grudzień 10, 2013, 18:22:29 pm »
klateczka wręcz idealna i co najważniejsze że większośc dnia chyba...otwarta .....  Emisia może obcować z mieszkańcami i szaleć :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kasia005

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1553
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Emi i Geralt
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Nancy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #805 dnia: Grudzień 10, 2013, 18:26:45 pm »
klateczka wręcz idealna i co najważniejsze że większośc dnia chyba...otwarta .....  Emisia może obcować z mieszkańcami i szaleć
Uff, cieszę się :)  Zdecydowanie tak, przez większość czasu otwarta, w ciągu dnia może max 2-3 godz siedzi w klatce i oczywiście w nocy ,a  tak poza tym kica po domu :)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #806 dnia: Grudzień 10, 2013, 18:35:03 pm »
a wiesz że pora wieczorna i wczesno ranna to najlepszy czas na bieganie?warto zostawić ją na noc na zewnatrz  :)
 u nas w nocy dzikie harce  i szaleństwa po pościelonym łóżku :piesek: a jeszcze Twoja Emi taka  przytulanka to już wogóle super
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2013, 18:38:04 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #807 dnia: Grudzień 10, 2013, 18:45:16 pm »
u nas w nocy dzikie harce  i szaleństwa po pościelonym łóżku  a jeszcze Twoja Emi taka  przytulanka to już wogóle super

Gorzej, jak ktoś zamierza spać w pokoju, gdzie stoi królik... dzikie harce raczej trudne do zniesienia, tak jak ponowne przyzwyczajenie królika do siedzenia na noc w klatce i spania o ludzkiej porze, gdy przy dojrzewaniu zacznie mu bić w dekielek i będzie lać gdzie popadnie...
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #808 dnia: Grudzień 10, 2013, 18:47:37 pm »
oj Eni.... śpimy w pokoju gdzie hasa królik i chyba nie tylko my.... ]:-> i jak najbardziej sama przyjemnośc  ;-) w sumie jak kto lubi :)
chyba że ktoś wrazliwszy i woli być nietykalny kiedy śpi  :]
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kasia005

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1553
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Emi i Geralt
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Nancy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #809 dnia: Grudzień 10, 2013, 19:30:07 pm »
Emi kica do 22-23 godziny, później już do klatki. Niestety na razie jej na tyle nie ufam, żeby była puszczona całą noc, bo rano mogę nie poznać swojego pokoju :D A jak idzie do klatki dostaję michę jedzenia, więc z pełnym brzuszkiem idzie ładnie spać, choć czasem się dobija, ale trwa to do max 10 min i idzie spać :) A jak tylko wstanę, od razu kica  po pokoju  :bunny:

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #810 dnia: Grudzień 10, 2013, 19:31:51 pm »
no tak najpierw trzeba poznac królicze możliwości dekoratorskie  ]:-> bo może byc różnie
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kasia005

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1553
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Emi i Geralt
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Nancy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #811 dnia: Grudzień 10, 2013, 19:37:36 pm »
Dlatego właśnie staram się mieć ją na oku, chociaż muszę przyznać, że już odpuściła sobie tapetę i praktycznie kable, także jest coraz lepiej :D ale za to nauczyła się drapać po meblach, a konkretnie w komodę, po prostu wie gdzie ma jedzenie i się do niego dobija :D

Offline Rashel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żary
  • Moje króliki: Migotka
  • Pozostałe zwierzaki: Suzi (pies)
  • Za TM: Kicunia
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #812 dnia: Grudzień 10, 2013, 21:21:03 pm »
Ale piękna klatka, też taką chcę, chyba przyjdę pożyczyć :icon_biggrin, wszystko się ładnie komponuje,ahh :icon_smile
Bądź ostrożny, kiedy pochłonięty swoimi sprawami stoisz nad brzegiem rzeki,możesz zostać wbryknięty do wody...

Offline kasia005

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1553
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Emi i Geralt
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Nancy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #813 dnia: Grudzień 10, 2013, 21:26:26 pm »
chyba przyjdę pożyczyć
Emi tak łatwo nie odda :D ale ja zapraszam :)

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #814 dnia: Grudzień 11, 2013, 18:23:37 pm »
u nas w nocy dzikie harce  i szaleństwa po pościelonym łóżku  a jeszcze Twoja Emi taka  przytulanka to już wogóle super

Gorzej, jak ktoś zamierza spać w pokoju, gdzie stoi królik... dzikie harce raczej trudne do zniesienia, tak jak ponowne przyzwyczajenie królika do siedzenia na noc w klatce i spania o ludzkiej porze, gdy przy dojrzewaniu zacznie mu bić w dekielek i będzie lać gdzie popadnie...
No już nie przesadzajmy.. ja mam od ponad 5 lat dwa 100% bezklatkowce śpiące na łóżkach i jakoś to znoszę i moja mama też. Pewnie że zdarzają się noce dzikich bryków, ale to są pojedyncze przypadki, a nie że co noc króliki skaczą nam po twarzach i nie dają spać. A dzikie bryki i wszystko inne wynagradza jak jest się budzonym przez lizanie po policzku :zakochany: no i mamy chyba szczęście, bo nigdy nie lały gdzie popadnie.
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #815 dnia: Grudzień 12, 2013, 10:40:34 am »
u nas w nocy dzikie harce  i szaleństwa po pościelonym łóżku  a jeszcze Twoja Emi taka  przytulanka to już wogóle super

Gorzej, jak ktoś zamierza spać w pokoju, gdzie stoi królik... dzikie harce raczej trudne do zniesienia, tak jak ponowne przyzwyczajenie królika do siedzenia na noc w klatce i spania o ludzkiej porze, gdy przy dojrzewaniu zacznie mu bić w dekielek i będzie lać gdzie popadnie...
No już nie przesadzajmy.. ja mam od ponad 5 lat dwa 100% bezklatkowce śpiące na łóżkach i jakoś to znoszę i moja mama też. Pewnie że zdarzają się noce dzikich bryków, ale to są pojedyncze przypadki, a nie że co noc króliki skaczą nam po twarzach i nie dają spać. A dzikie bryki i wszystko inne wynagradza jak jest się budzonym przez lizanie po policzku :zakochany: no i mamy chyba szczęście, bo nigdy nie lały gdzie popadnie.

Może uznajmy, że nie każdy daje radę spać, jak ktoś po pokoju biega, skacze po meblach czy urządza przemeblowanie, a nie wyskakujmy z "przesadzaniem". Królik nie będzie spał całą noc na posłanku, jak pies, dostanie fazy (jak to koty mają w zwyczaju) i zacznie żerować o świcie.
Są różne króliki i różni ludzie.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Rashel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żary
  • Moje króliki: Migotka
  • Pozostałe zwierzaki: Suzi (pies)
  • Za TM: Kicunia
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #816 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:49:11 pm »
A tutaj klatka Migotki,jak wczoraj obiecałam- jest pięterko :)







Bądź ostrożny, kiedy pochłonięty swoimi sprawami stoisz nad brzegiem rzeki,możesz zostać wbryknięty do wody...

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #817 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:52:13 pm »
NO WIDZISZ CUDNIE  :bis:
i jakie duże,spokojnie sie położy nawet na boczku  ;)
tylko mi się wydaje że za wysoko,płyta śliska i będzie je sie gorzej wskakiwało,mogłoby być sporo niżej :) żeby pod spodem była imitacja kryjówki-domku
mogłoby być na wysokości kuwety :)
jest umocowane tak żeby się nie ruszało ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 14:55:19 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Rashel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żary
  • Moje króliki: Migotka
  • Pozostałe zwierzaki: Suzi (pies)
  • Za TM: Kicunia
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #818 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:59:02 pm »
Sklejka nie jest śliska, Migotka już testowała i nie jest wysoko, ona potrafi na tą całą klatkę wskoczyć, to co to dla niej takie pięterko ;D
Tak ,jest umocowane (:
Bądź ostrożny, kiedy pochłonięty swoimi sprawami stoisz nad brzegiem rzeki,możesz zostać wbryknięty do wody...

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #819 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:59:53 pm »
fajnie i tanio i wygodniej dla Migotki :) nie potrzeba domku
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !