Autor Wątek: zdjecia Naszych klatek ;)  (Przeczytany 438631 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ewelina0701

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #780 dnia: Październik 20, 2013, 13:59:12 pm »
Witam jestem tu nowa... od 4 dni jestesmy posiadaczami samiczki 2 miesiecznej Tosi, dobrze ze tu traflam bo juz widze jakie błedu przy klatce popełniłam :)

klatka jeszcze troche nie kompletna ale czlowiek uczy sie dopiero:




« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2013, 15:29:17 pm wysłana przez Ewelina0701 »

Offline Rubi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 243
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #781 dnia: Październik 20, 2013, 21:28:09 pm »
a u nas jest tak:



z tą różnicą, że zamiast trocin mamy żwirek drewniany (zbawienie!) i zamiast latającego wszędzie dywanika - niebieską matę, taką do łazienki:)

Fajna, tylko po co ta klatka w klatce?;) wystarczy sama kuweta, im mniej przeszkód tym lepiej

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #782 dnia: Październik 20, 2013, 21:32:53 pm »
Witam jestem tu nowa... od 4 dni jestesmy posiadaczami samiczki 2 miesiecznej Tosi, dobrze ze tu traflam bo juz widze jakie błedu przy klatce popełniłam :)

klatka jeszcze troche nie kompletna ale czlowiek uczy sie dopiero:





Ale ta klatka to maleństwo przecież :(
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Ewelina0701

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #783 dnia: Październik 20, 2013, 21:37:38 pm »
no wiem jedynie 70 tka do WYMIANY!!!

Offline Rashel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żary
  • Moje króliki: Migotka
  • Pozostałe zwierzaki: Suzi (pies)
  • Za TM: Kicunia
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #784 dnia: Październik 30, 2013, 17:58:38 pm »
Oto nasza klatka, Migotka już nie taka mała jak na zdjęciu, które jest sprzed miesiąca. Obecnie jest mniej warzyw (wtedy dostała na "przywitanie"), miska jest płaska, dodałam także pluszaka.

100x54cm tzw. setka, kiedyś chomicza,teraz królicza.



Jak Wam się podoba?
Bądź ostrożny, kiedy pochłonięty swoimi sprawami stoisz nad brzegiem rzeki,możesz zostać wbryknięty do wody...

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #785 dnia: Październik 30, 2013, 18:14:20 pm »
ślicznie ,przytulnie klatka urządzona ale dlaczego teraz mniej warzyw? warzywa podaje się od 3 miesiąca życia dopiero wcześniej nie bardzo.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2013, 21:15:33 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Rashel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żary
  • Moje króliki: Migotka
  • Pozostałe zwierzaki: Suzi (pies)
  • Za TM: Kicunia
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #786 dnia: Październik 30, 2013, 18:25:10 pm »
W porządku, ja to wszystko wiem. Warzyw podaję teraz odrobinę mniej,ponieważ kiedy dawałam więcej to zauważyłam,że tak jakby to źle na nią działało.
Bądź ostrożny, kiedy pochłonięty swoimi sprawami stoisz nad brzegiem rzeki,możesz zostać wbryknięty do wody...

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #787 dnia: Październik 31, 2013, 06:46:56 am »
a u nas jest tak:



z tą różnicą, że zamiast trocin mamy żwirek drewniany (zbawienie!) i zamiast latającego wszędzie dywanika - niebieską matę, taką do łazienki:)

eeee... a jak królik wchodzi do tej "kuwety"? A paśnik (jeśli to czarne puste to paśnik..) jest zawieszony odwrotnie :/
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #788 dnia: Październik 31, 2013, 08:34:26 am »
eeee... a jak królik wchodzi do tej "kuwety"? A paśnik (jeśli to czarne puste to paśnik..) jest zawieszony odwrotnie :/

Ja też mam tak zawieszony paśnik, niby czemu jest "odwrotnie"?
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #789 dnia: Październik 31, 2013, 12:50:02 pm »
Bo niewygodnie uszakowi jeść? Jak jest od zewnątrz, to sobie spokojnie wyciąga źdźbła przez pręty, a tak to się musi gimnastykować szczególnie jak paśnik jest wysoki,a  królik malutki.. No i jak go nie ma w środku, to zawsze kilka centymetrów więcej miejsca w klatce hehehe.. Podkreślam oczywiście, że to moje zdanie i nikogo nie będę bić za to, że paśnik wisi tak, a nie inaczej..
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #790 dnia: Październik 31, 2013, 13:01:03 pm »
Bo niewygodnie uszakowi jeść? Jak jest od zewnątrz, to sobie spokojnie wyciąga źdźbła przez pręty, a tak to się musi gimnastykować szczególnie jak paśnik jest wysoki,a  królik malutki.. No i jak go nie ma w środku, to zawsze kilka centymetrów więcej miejsca w klatce hehehe.. Podkreślam oczywiście, że to moje zdanie i nikogo nie będę bić za to, że paśnik wisi tak, a nie inaczej..
Ale chyba ten paśnik jest przodem do kuwety i to jest celowo :P
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #791 dnia: Październik 31, 2013, 13:29:40 pm »
Ale chyba ten paśnik jest przodem do kuwety i to jest celowo :P
szyszka dziecino, Ty masz rację :lol ja już stara, niedowidzę od pracy przy komputerze, ale jak to napisałaś to się przyjrzałam i widzę że on wisi "na kuwecie" a nie że w środku klatki :oh:


Ale to jak on wchodzi do tej kuwety nadal mnie nurtuje.. chyba że znowu czegoś niedowidzę :hahaha
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #792 dnia: Październik 31, 2013, 13:32:23 pm »
Mnie nurtuje tylko po co w nim trociny :P

Ale to jak on wchodzi do tej kuwety nadal mnie nurtuje.. chyba że znowu czegoś niedowidzę hahaha
Z przodu ma wejście jak do klatki... Ale to musi być dla niego bardzo niewygodne :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline megg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 472
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Vox
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #793 dnia: Październik 31, 2013, 20:34:04 pm »
Mnie nurtuje tylko po co w nim trociny :P

Ale to jak on wchodzi do tej kuwety nadal mnie nurtuje.. chyba że znowu czegoś niedowidzę hahaha
Z przodu ma wejście jak do klatki... Ale to musi być dla niego bardzo niewygodne :)

1. klatka w klatce wbrew pozorom jest wygodna, bo Vox nie należy do dużych uszaków i uwierzcie mi - nie miał żadnych problemów aby wejść do kuwety. nikt nie miałby chęci męczyć zwierzaka, również ja - gdybym widziała, że jest to przeszkodą - zmieniłabym układ klatek

2. w paśniku nie ma trocin, była to sałata podana w formie przekąski

3. paśnik jest założony w taki sposób, że siano nie pałęta się po całej klatce, ani po mieszkaniu - Vox bez problemu wsuwa siano z pomiędzy prętów, które mają szeroki rozstaw. obrazowo wspomnę, że królik nie wieszał się na paśniku, a zajadał sianko wskakując od strony kuwety.

Wystrój ze zdjęcia jest nieaktualny, przeprowadziliśmy się do mniejszego mieszkania, ale gdyby nie to - klatka zostałaby taka jaka była. I nie ma co szukać problemów tam gdzie ich nie ma;)
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2013, 20:41:42 pm wysłana przez megg »
  

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #794 dnia: Październik 31, 2013, 20:55:00 pm »
3. paśnik jest założony w taki sposób, że siano nie pałęta się po całej klatce, ani po mieszkaniu - Vox bez problemu wsuwa siano z pomiędzy prętów, które mają szeroki rozstaw. obrazowo wspomnę, że królik nie wieszał się na paśniku, a zajadał sianko wskakując od strony kuwety.
Gdybyś przeczytała to co napisałam wyżej, to byś zobaczyła, że to moje niedowidzenie sprawiło, że się czepiałam :P
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline megg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 472
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Vox
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #795 dnia: Październik 31, 2013, 21:44:24 pm »
3. paśnik jest założony w taki sposób, że siano nie pałęta się po całej klatce, ani po mieszkaniu - Vox bez problemu wsuwa siano z pomiędzy prętów, które mają szeroki rozstaw. obrazowo wspomnę, że królik nie wieszał się na paśniku, a zajadał sianko wskakując od strony kuwety.
Gdybyś przeczytała to co napisałam wyżej, to byś zobaczyła, że to moje niedowidzenie sprawiło, że się czepiałam :P
Odpowiedziałam cytując Twoją wypowiedź, ale ogólnie chciałam się odnieść do caloksztaltu rozmowy (czyt."zarzutów"). Ja tam wole osobiscie rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące mojej osoby (i mojego zoo) stąd też moje tłumaczenia :)
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2013, 22:32:10 pm wysłana przez megg »
  

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #796 dnia: Listopad 01, 2013, 21:20:26 pm »

Tak mieliśmy...kiedyś :D. Teraz już tak nie jest, bo Kiku został bezklatkowcem :P.


Offline Rubi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 243
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #797 dnia: Listopad 03, 2013, 22:51:58 pm »
1. klatka w klatce wbrew pozorom jest wygodna, bo Vox nie należy do dużych uszaków i uwierzcie mi - nie miał żadnych problemów aby wejść do kuwety. nikt nie miałby chęci męczyć zwierzaka, również ja - gdybym widziała, że jest to przeszkodą - zmieniłabym układ klatek

Nadal nie rozumiem po co klatka w klatce, wystarczyłby sam dół mniejszej jako kuweta.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #798 dnia: Listopad 03, 2013, 23:10:10 pm »
1. klatka w klatce wbrew pozorom jest wygodna, bo Vox nie należy do dużych uszaków i uwierzcie mi - nie miał żadnych problemów aby wejść do kuwety. nikt nie miałby chęci męczyć zwierzaka, również ja - gdybym widziała, że jest to przeszkodą - zmieniłabym układ klatek

Nadal nie rozumiem po co klatka w klatce, wystarczyłby sam dół mniejszej jako kuweta.


Otóż to - królikowi byłoby dużo swobodniej wskakiwać do kuwety, ale skoro to nieaktualne to nie ma co ciągnąć rozmowy.
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #799 dnia: Listopad 04, 2013, 16:14:57 pm »
Oto nasza klatka, Migotka już nie taka mała jak na zdjęciu, które jest sprzed miesiąca. Obecnie jest mniej warzyw (wtedy dostała na "przywitanie"), miska jest płaska, dodałam także pluszaka.

100x54cm tzw. setka, kiedyś chomicza,teraz królicza.

super urządzona klateczka :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !