Autor Wątek: zdjecia Naszych klatek ;)  (Przeczytany 443236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tynuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
    • Facebook
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #540 dnia: Maj 26, 2011, 19:57:38 pm »
Haha niech ktoś Monikę spróbuje przebić! Cały króliczy pokój. Super:)

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #541 dnia: Maj 26, 2011, 20:22:08 pm »
Rezydencja na miare kraju...Rabbitham Palace

Fauka

  • Gość
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #542 dnia: Maj 26, 2011, 20:30:34 pm »
jakie rozmiary ma kuwetka?
120x60 :)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #543 dnia: Maj 26, 2011, 20:36:05 pm »
Rezydencja na miare kraju...Rabbitham Palace

Haha niech ktoś Monikę spróbuje przebić! Cały króliczy pokój. Super:)

Hahaha dobre  :brawo:

Offline Tynuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
    • Facebook
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #544 dnia: Maj 26, 2011, 20:41:15 pm »
Fauka chodziło o tę narożną kuwetkę do której się króliczek ma załatwiać:)

Fauka

  • Gość
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #545 dnia: Maj 26, 2011, 20:54:32 pm »
Aaaa, no nie wiem, zobacyzmy. Jak nie będzie trafiała to zamienimy na większą :D

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #546 dnia: Maj 26, 2011, 20:57:43 pm »
My mamy prostokątną (widac na zdjęciu).Jest duża i mogą na raz (jakby sie im tak przytrafiło :mhihi) z niej korzystac.

Fauka

  • Gość
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #547 dnia: Maj 27, 2011, 14:56:54 pm »
No to mamy prawie pełną wyprawkę, czekamy tylko na akcesoria od Sassenki  :bunny: Jutro przyjeżdża Balu  :brawo:


Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #548 dnia: Maj 27, 2011, 16:02:49 pm »
Fajna klateczka :) Balu będzie miał swoje własne królestwo :)

Transporterek też mi sie podoba, piękna ma zieleń :) Jakie ma wymiary?

Fauka

  • Gość
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #549 dnia: Maj 27, 2011, 16:10:13 pm »
50x33x32 czyli nie za duży ale kot się spokojnie mieści to mam nadzieję że Balu też mi z niego nie wyrośnie. A jak wyrośnie to mamy jeszcze drugi duży na 2 króliki :)
No kolory piękne tych transporterków były, cena też bardzo atrakcyjna bo niecałe 30zł.
http://allegro.pl/super-transporter-4-kolory-50x32x33cm-krakow-i1626341255.html

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #550 dnia: Maj 27, 2011, 16:14:13 pm »
Rewelacyjny transporterek :) Może bym się skusiła (bo musze zamienić mój na taki jak Ty masz- otwierany od boku i góry) tylko nie wiem czy mój baraniasty by wlazł :P

I faktycznie, cena bardzo atrakcyjna :)

Fauka

  • Gość
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 27, 2011, 16:18:50 pm »
Miałam w wątpliwości co do niego bo na zdjęciach wyglądał na niezbyt trwały i był za tani ale dzisiaj do mnie przyszedł i po złożeniu okazało się że jest całkiem porządny :) Moje króliki nigdy nie miały problemu by wchodzić do takiego transporterka, trzeba być tylko w tym przekonywującym i mieć pod ręką smakołyki :D Zobaczymy jak będzie z Balu :D
Transporterek trzeba samemu skłądać, są cześci w plastiku które się odrywa i jest instrukcja, są dodatkowe części do niego na wypadek gdyby coś zginęło. Sprzedająca na allegro strasznie sympatyczna i błyskawicznie go mi wysłała bo bardzo ją o to prosiłam bo myślałam że bedę jechała do warszawy po króliczka.

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #552 dnia: Maj 28, 2011, 16:20:21 pm »
Fauka, mam identyczną klatkę i identyczną miskę :) U mnie ta klatka weszła idealnie pod stół kuchenny. Fota jest gdzieś w temacie o moim króliku. Niestety mój królik jest w stanie rzucać ta miską i raz pękła (kupiłam drugą taką samą) Ale rzadko to robi wiec liczę, że kolejna wytrzyma znów z 1.5 roku. Kuwetę mm chyba mniej więcej takiej samej wielkości i nie ma problemu. Na szczęście załatwia się tylko do niej. Ewentualnie trochę bobków zgubi w klatce. Ja tam moją klatkę wstawiam właśnie do wanny i płuczę prysznicem. Osobno dno i potem kratki.
monika2415, też mam ten kojec. Te kratki bardzo przydatne jak nie chce żeby Pimpol wchodził do któregoś pomieszczenia. No i Zabieram ten wybieg na działkę znajomych. A masz do niego górę? Ja kupiłam z siatką, która zabezpiecza przed wyskoczeniem na dworze.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #553 dnia: Maj 28, 2011, 16:38:30 pm »
monika2415, też mam ten kojec. Te kratki bardzo przydatne jak nie chce żeby Pimpol wchodził do któregoś pomieszczenia. No i Zabieram ten wybieg na działkę znajomych. A masz do niego górę? Ja kupiłam z siatką, która zabezpiecza przed wyskoczeniem na dworze.

Moje już rozpracowały wydostawaie się z zagrody  :lanie: Nie przeskakują ale przesuwają sobie ścianki i wychodzą :P
Mam tylko właśnie te siatkę ale ... dla nich to musi być coś żelaznego bo one szybko wszystkiego się uczą  :mhihi

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #554 dnia: Maj 28, 2011, 17:17:50 pm »
Monika, a czemu na noc je zamykasz? :) Z tego co widzę to pokój cały jest króliczy, żadnych sprzętów, kwiatków - po co zamykać? :)

Ja jak moje zamknę na dosłownie 15 minut, żeby pokój poodkurzać, to jest obraza majestatu i króle wszelkimi możliwymi sposobami próbują się wydostać - Łatek skacze, Milka otwiera sobie drzwiczki ;) I nie chodzi o to, że nie mają miejsca, bo zagroda jest duża, chodzi tylko o to, że one są zamknięte w środku, co dla nich jest już nie do przyjęcia :) Jak po posprzątaniu im otworzę, to wyskakują, robią rundkę po pokoju i... wracają do zagrody ;) Skoro jest otwarta, to mogą w niej siedzieć, muszą mieć tylko poczucie, że mogą wyjść z niej kiedy chcą.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #555 dnia: Maj 28, 2011, 17:48:38 pm »


Moje już rozpracowały wydostawaie się z zagrody  :lanie: Nie przeskakują ale przesuwają sobie ścianki i wychodzą :P

Mój powoli dochodzi do tego przesuwania kratki niestety. Na razie dźwięk kratek go odstrasza, ale widać, że zaraz wraca i kombinuje dalej. pewnie kwestia czasu :(
A klatkę niestety ma zamykaną na kłódkę, bo drzwiczki to już żaden problem dla niego. Zamykany jest raczej tylko na noc.
Monika widząc ten pokoik też się dziwię, że zamykasz je na noc.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #556 dnia: Maj 28, 2011, 21:11:06 pm »
Ja wiem że pokój mają duży i cały dla siebie ale jeden problem ... W sierpniu jedziemy do PL na 2-3 tygodnie i ucholki prawdopodobnie zostaną pod opieką jedej z naszych forumowiczek w jej domu a nie chce żeby jej tam szalały i sprawiały kłopot.Druga sprawa jak sa w zagrodzie to jedzą wiecej siana bo tak to podejda skubną dwa razy koniec.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #557 dnia: Maj 28, 2011, 21:13:12 pm »
W sierpniu jedziemy do PL na 2-3 tygodnie i ucholki prawdopodobnie zostaną pod opieką jedej z naszych forumowiczek w jej domu a nie chce żeby jej tam szalały i sprawiały kłopot.

Spoko, spoko, landlord mnie nie nawiedza, pokój mam skromny, kable pogryzione, więc w kupie spodziewam się totalnego "piżdżama party" uszaków :lol:

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #558 dnia: Maj 28, 2011, 21:16:55 pm »
więc w kupie spodziewam się totalnego "piżdżama party" uszaków :lol:

Hahaha nie mogę 5 królasków i mysza w środku  :hahaha
No ok to od dzisiaj samowolka i róbta co chceta  :mhihi

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: zdjecia Naszych klatek ;)
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 16, 2011, 19:42:38 pm »
Przy Monice i Fauka wolę się schować ze swoją klatką no ale cóż pokaże ją !

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe1ee1e51977efa0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37bb0c2903720276.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a3fbe72ca30e433.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df19640fd48de6f4.html

Dzisiaj wywaliłam mu domek bo był cały osikany i jak to samiec robi(czyli spuścił się) śmierdział i brzydko wyglądał to go pożegnałam i dałam na śmietnik ;P  Na razie nie kupiłam żadnego domku więc zaczęłam szperać w kantorku co by tu mu zrobić ale nic nie znalazłam poza kawałkiem drewna grubego to wzięłam przetarłam szmatką, i wzięłam również rękaw od starej kurtki i w ten rękaw włożyłam drewno :D
Na podłożu uszatek ma :wkłady higieniczne, na początku miałam ręczniki lub bluzki niepotrzebne ale nie wyglądały tak estetycznie,  więc wymieniłam na wkłady.
Jest kuwetka jak widać, rolka po papierze, poidełko, miska i kula na sianko :D
Piękna ta klatka nie jest bo jest już lekko wykrzywiona i wgl. taka jakaś za mała no i wgl. mam jej dosyć :)
Ale na szczęście w wakacje będę miała mały "remoncik" w pokoju i będę miała fajną zabudowę zamiast wielkiego biurka i wtedy postawię na dole pod zabudową zagrodę :)) Wtedy królas będzie miał fajnie ;) Dodam do tej zagrody tunel, 2 miski jakieś ceramiczne i różne jeszcze zabawki.Transporterek mam taki sam jak Fauka tylko że różowy, i mam pytanie do Ciebie czy ty brałaś z aukcji z jakimś gratisem ? Bo ja wzięłam z gratisem i wybrałam sobie poduszkę taką małą do transporterka :D (Wgl. męczyłam się z tym transporterem z koleżanką, gdyż instrukcja nie była po polsku tylko po niemiecku ... i bałam się że rozwalę to plastikowe "pudło" bo zaczęłyśmy to niby tam otwierać od dołu i wgl. problemy były, ale sprawuje się dobrze ;)