Autor Wątek: Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.  (Przeczytany 10486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« dnia: Czerwiec 29, 2007, 16:15:49 pm »
Bardzo pilnie proszę o kontakt wszystkie osoby które zechciałyby wziac do siebie króliczka miniaturkę.  Króliczek został znaleziony zamkniety w klatce u mnie na osiedlu. Wziełam go do domu, bo nikt inny poprostu nie chciał. Niestety mam psa i nie moge sie nim zajmowac.
moje mieszkanie przypomina dom wariatów.
Króliczka chyba miało  jakies dziecko bo futerko ma pomalowane na niebiesko w kilku miejscach. Jest biały w czarne łatki. Prosze napiszcie co robic dalej? Ja moge sfinansowac transport, zakup np. kuwety , zabawek i pokarmu. Moge tez dac komus pieniązki, zeby mogł kupowac sałate albo jabłka. Co dziwne ten króliczek nie chce jesc marchewki.
Moze zna ktos adres przechowalni, albo hotelu gdzie mozna by go umiescic dopuki nie znajdzie sie dla niego dom.
pozdrawiam wszystkich
ania
p.s nazwałam króliczka pesik, niestety nie reaguje na to imię ani na zadne inne, jak narazie.

Balb

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2007, 10:45:21 am »
Ania napisz na adres adopcje@kroliki.net.

Kinnia

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2007, 11:12:24 am »
na niebiesko?? :bejzbol  :bejzbol  no co za $#@$%^ wrrrr

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2007, 14:15:47 pm »
ok napisze

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2007, 19:44:19 pm »
aniax244 wyslalam Ci prywatna wiadomosc w sprawie tego kroliczka. Moge zajac sie jego adopcja. Odezwij sie do mnie prosze :)

Balb

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2007, 20:10:59 pm »
Madzia a ja już zmieniłam Ci maila na adopcyjnej  :lol  Powodzenia w adopcji, ten mały musi znaleźć szczęśliwy domek :-)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2007, 21:55:21 pm »
Dzieki Balb  :*  widzialam ze juz jest zmieniony i ciesze sie ze tak szybko udalo sie to zalatwic :)
Tez mam nadzieje ze znajde malemu szczesliwy domek tylko niech aniax24 sie do mnie odezwie....

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2007, 10:45:51 am »
Dziekuje Wam dziewczyny. Ja sie nieodzywam bo po prostu mam duzo pracy. Juz odpisuje na maila

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2007, 11:00:02 am »
Odpisałam. Oczywiscie mogę przewiesc króliczki. a moze widzi tą wiadomosc ,ktos z spk, bo jak tak to jestem z gdanska i mogę transportowac króliczki dla Was w przyszłosci. Tylko napiszcie mi jak, zeby sie im nic nie stało. Bo ja chetnie pomogę tylko,ze nie mam króliczka i nie znam ich zwyczajów. Pozdrawiam

Balb

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 01, 2007, 11:27:10 am »
Aniu a jaka trasa wchodziłaby w grę w Twoim przypadku, bo co jakiś czas szukamy transportu i czasami jest z tym spory problem :(

elvira

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 01, 2007, 11:57:33 am »
Hej jeśli króliczek jest z klatką to ja moge go zaadoptować, tylko prosiłabym o kilka zdjęć maleństwa:)

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 01, 2007, 12:37:01 pm »
Witaj Elvira,
Czy mogłabys napisac do mnie maila na annax244@wp.pl to wtedy chetnie odesle Ci zdjecia , bo niestety nie wiem jak tutaj je załaczyc, ale popróbuję.Pozdrawiam

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 01, 2007, 12:43:10 pm »
Jezeli chodzi o trase to od Gdanska tak do 250 km . Tak zebym rano wyjechała i wróciła sobie wieczorem. A dokąd to naprawde nie ma znaczenia. Bo wiozłabym króliczki nie po drodze tylko specjalnie. No i najchętniej w weekendy , chociaz jak bede wiedziała wczesniej to nie ma problemu, moge miec wolne kiedy chce. Acha ja nie mam prawa jazdy i jezdze wszedzie z moim chłopakiem naszym samochodem, takze króliczki były by ze mna  na tylnim siedzeniu i nie byłoby sytuacji, ze nikt sie nimi nie zajmuje podrodze

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 01, 2007, 14:37:46 pm »
hej dziewczyny powiadamiajcie mnie prosze co zamierzacie zrobic z tym kroliczkiem bo zadeklaraowalam sie ze poprowadza jego adopcje, jestem w tarkcie ustalania pewnych faktow z aniax244 a cos tu sie dzieje za moimi plecami ;)  :hmmm

Elvira - super jesli zdecydujesz sie na zaopiekowanie tym kroliczkiem - bardzo dobrze jesli tak szybko znajdzie nowy dom ale prosze o informowanie mnie co sie dzieje ;P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 01, 2007, 14:42:19 pm »
aha aniax244 wyslalam Ci dzis rano maila w tej sprawie mam nadzieje ze go dostalas :)

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2007, 12:32:37 pm »
Czesc Magda,
Nie moge sie dostac do maila , jest jakis bląd na wp.  Bede probowac a jak tylko odczytam maila to odpisze.
Wiesz Elvira jest az z Myszkowa, to jest bardzo daleko ode mnie. Wiec wolałabym przywiezc króliczka do Ciebie. Moze znajdziesz jakiegos ładnego króliczka dla Elviry na slasku? Bo ona by chciała koniecznie z klatką, wiec jak by był bez klatki to ja mogę kupic i wysłac pociągiem i byłaby do odebrania na dworcu . Co o tym myslicie? Pozdrawiam

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2007, 13:35:18 pm »
No wlasnie ja tez mam problem z poczta na wp i nie moge odczytac maili :/ Wyslalam Ci jednego albo dwa maile, juz nie pamietam wiec jak juz bedziesz mogla odczytac to mi odpisz prosze i ustalimy co dalej :)

Szkoda ze Elvira jest z tak daleka ale jak przywieziesz kroliczki do mnie to ode mnie bedzie zawsze blizej do Elviry i moze znajdzie sie transport dla kroliczka ode mnie az do Myszkowa Tak wiec Elvira, jesli jestes zdecydowana na tego malucha mozemy cos zdzialac w tej sprawie :)

A jesli nie to przeciez sa tez na stronie adopcyjnej kroliczki z Krakowa - Pan Krolik (ale nie wiem czy czasem juz ktos nie jest zainteresowany jego adopcja, tak cos mi sie kojarzy ale lepiej zapytac osoby prowadzacej adopcje, jest takze Czarny z Rudy Ślaskiej a to przeciez blisko do Myszkowa jak rzut beretem :)

Nie myslalas o tych kroliczkach Elvira? Albo moze nawet z Warszawy czy z innej miejscowosci znalazlby sie transport, trzeba by popytac :)


A tak wogole Aniu to podziwiam Cie ze tak bardzo chcesz nam i kroliczkom pomagac kupujac klatki itd. chyba wszyscy bedziemy Ci wdzieczni do konca zycia  :przytul

aniax244

  • Gość
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2007, 19:10:14 pm »
Madzia odpisałam Ci na maila. Jak sie uda Ci otworzyc to tez odpisz. Pozdrawiam

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2007, 22:23:23 pm »
no wlasnie znowu mi nie dziala poczta caly dzien cos jest nie tak... mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok... :/

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliczek z klatką szuka domu. Dowiozę wszędzie.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:03:57 am »
Ania, dzisiaj poczta juz dziala ale nie dostalam zadnego maila od Ciebie.... moze przez te problemy wczoraj po prostu nie doszedl.. moglabys mi go wyslac jeszcze raz? Dzieki :)